Kanalları en yüksek kalitede yayınlayan İspanyol korsan IPTV’yi kapattı

İspanya’da İnternet ödemeli kanalların yayınlanmasına sert darbe. Ulusal Polis, halk arasında korsan IPTV olarak bilinen, ücretli televizyonun internet üzerinden yasa dışı satışına adanmış bir örgütü dağıttı. Toplam, beş kişi tutuklandı A Coruña, Barselona ve Madrid’de, farklı müşteri türlerine uyacak şekilde biri diğerinden daha fazla kanala ve kaliteye sahip iki farklı televizyon hizmetiyle çok profesyonel bir sistem kurduklarını söylediler.

Korsan IPTV’ye son vermek hala otoritelerin maksimum takıntısı ve yayın kanalları veya spor yapma haklarına sahip şirketler. Dünya genelinde onlarca operasyon gerçekleştiriliyor, ancak gerçek şu ki yeni alternatifler her zaman birkaç gün içinde ortaya çıktığı için piyasa etkilenmedi. İndirmelerde olduğu gibi en büyük sorun, kullanıcıların maaşlarına kıyasla çok yüksek fiyatlı hizmetler oldukları hissine kapılmalarıdır. Fiyatları daha uygun olsaydı ve en pahalı paketlerle bağlantılı olmasaydı, büyük bir spor desek hiç kimse futbolu korsan yapmazdı.

İspanya’da en kaliteli kanallarla korsan IPTV kapatma

Ulusal Polis ajanları, muhtemelen internet üzerinden ödemeli televizyonun yasadışı satışına adanmış bir örgütü dağıttı. Toplam beş tutuklu ve üç kayıtla operasyon, on IPTV kod çözücü, yedi üst düzey cep telefonu, iki bilgisayar, iki tablet, 28 Ethereum kripto para birimi ve 1.250 avro nakit müdahaleyle sonuçlandı. civarında kazanabilecekleri tahmin edilmektedir. yılda bir milyon euro.

iptv tutuklama

Her şey, Polis’in bu konuda bir şikayet aldığı 2020’nin başına kadar gider. İlk başta sorumlular tespit edilmeye çalışıldı ve soruşturulanlar arasındaki ödeme akışı analiz edildi. Bu hizmet etti onları suç örgütü olarak sınıflandırmak. Ayrıca, ağın bir içerik sağlayıcı, satıcılar ve son müşterilerden oluştuğu tespit edildi. Her şeyin reklamı kendi web sayfaları, sosyal ağlar veya alım satım portalları aracılığıyla yapıldı.

Müfettişler ayrıca tutuklulardan birinin çok profesyonel bir sistemi vardı biri diğerinden daha fazla kanal ve kaliteye sahip iki farklı televizyon hizmetini farklı müşteri kitlelerine uygun olarak sunabilmektedir. Bu sayede, yılda 1 milyon Euro’luk yukarıda belirtilen faydayı bildiren yaklaşık 20.000 son kullanıcıya ulaştıkları tahmin edilmektedir.

ADSLZone’da kanalları maksimum kalitede yayınlayan İspanyol korsan IPTV Kapatıldı yazısı ilk olarak ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…