Kamp yapmayı sever misin? Bu şarj edilebilir lambaları kaçırmayın

Doğanın tadını çıkarmanın en iyi yollarından biri kamp yapmaktır.ya tek başına ya da şirkette. Tamamen farklı bir ortamın tadını çıkarmak için şehirden uzaklaşmanıza izin verecek gerçekten ödüllendirici bir deneyim. Tabii kampa giderseniz kaçırmamanız gereken bir dizi aksesuar da var.

En önemlilerinden biri, şüphesiz, şarj edilebilir bir lambadır. En karanlık senaryolarda ışığa sahip olmanızı sağlayacak bir ürün. Ve kampa gittiğinizde bu unsurun önemi göz önüne alındığında, herhangi bir kamp kaçamağının olmazsa olmazlarından biridir. Bu nedenle, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak on çözüm içeren bir derleme sunuyoruz.

Ek olarak, başka birçok durum için şarj edilebilir bir lamba kullanılabilir. Bu nedenle, arabanızın bagajında ​​bu tür bir model bulundurmak en iyisidir, çünkü ne zaman ihtiyacınız olabileceğini bilmediğiniz için.

Kamp için bir lamba nasıl seçilir

kamp lambası

Kamp yapmak için bir lamba ararken, bir dizi faktör dikkate alınmalıdır. Başlamak için, sizi en kötü anda yalan söylememesi için yeterli bir bataryaya sahip olması gerekir. Derlememizde bulacağınız gibi şarj edilebilir modellerin avantajı, gece kullanıp sabah şarj edebilirsiniz.

Öte yandan, lambayı istediğiniz yere asmanıza izin veren bir tür destekleri olsaydı ideal olurdu. Çadırınızın içinde kullanmak ilginizi çekebilir, ancak arkadaşlarınızla kağıt oynadığınız için veya başka bir nedenle belirli bir alanı aydınlatmak isteyebilirsiniz. Böylece bulacağınız tüm çözümler, onları herhangi bir yere kolayca yerleştirmenize izin verecek bir tür sisteme sahiptir.

Kamp için şarj edilebilir lambalar

Göz ardı etmek istemediğimiz son bölüm, suya dayanıklılık bölümüdür. modeller var ne onlar tamamen dalgıç, ancak derlememizde bulacağınız tüm şarj edilebilir lambaların su sıçramasına karşı dayanıklı olduğunu garanti edebiliriz. Üzerinize sağanak yağış düştüğünde lambanın dayanması için fazlasıyla yeterli, böylece onu mağazada saklayabilir ve hasar görmesinden endişelenmenize gerek kalmaz.

Artık şarj edilebilir bir lambanın kamp yapmaya, balık tutmaya veya diğer herhangi bir açık hava etkinliğine gidebilmesi için sahip olması gereken özellikler netleştiğine göre, göz önünde bulundurulması gereken farklı seçeneklere bakalım.

LE el feneri

LE el feneri

Önermek istediğimiz ilk model, LE firmasının bu şarj edilebilir lambası. Suya karşı yüksek direnci garanti eden IP 44 sertifikasına sahip olduğu için her türlü ortamda kullanım için mükemmel bir model. Ayrıca, onun 1000 lümen güç Çadırın içini aydınlatmak isteyen herhangi bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Zakro Lamba

Zakro Lamba

Tavsiye etmek istediğimiz ikinci model ise sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir lamba. Silahların mı? Sadece çadırınızı aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda sivrisinek önleyici işlevi, bu sinir bozucu konukların size ve yanınızdakilere ziyafet çekmesini önlemeye yardımcı olur. Ve onun 2.000 mAh pil 3 ila 5 saat arasında özerkliği garanti eder. Bu modelin de su geçirmez olduğunu göz önünde bulundurursak, bu dikkate alınması gereken en iyi seçeneklerden biridir. Onun kaçmasına izin verme!

Yizhet Lambası

Yizhet kamp lambası

Peki ya Yizhet firmasının bu modeli? Tarzıyla öne çıkan bir ürün Pil durumunu her zaman bilmeniz için LED göstergesi. 4.800 mAh kapasitesi skandal bir özerkliği garanti etmesine rağmen. En iyisi mi? Bir USB bağlantı noktasına sahiptir, böylece onu harici bir pil olarak kullanabilir ve herhangi bir uyumlu cihazı şarj edebilirsiniz. Daha ne sorabilirsin!

SP-İnek Lambası

kamp lambası SP-İnek lambası

Cep telefonunuzu veya diğer uyumlu cihazları şarj etmeye de yarayan bir kamp lambası istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bir başka mükemmel seçenek de SP-Cow firmasının bu modelidir. Bu cihaz, birkaç saatlik aydınlatmanın keyfini çıkarmak için fazlasıyla yeterli olan 5.200 mAh pile sahiptir. Ayrıca, su geçirmezböylece her türlü ortamda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

EULOCA lambası

EULOCA lambası

Bu durumda, 8 saate kadar kullanım garantisi veren bir lamba buluyoruz ve saatlerce sohbet etmek, balık tutmak veya sadece doğanın tadını çıkarmak için uyanık kalacaksanız onu ideal bir model haline getiriyor. Ve dört modu, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmenize izin verecektir.

Küre Bağlantı Lambası

Küre Bağlantı Lambası

Kamp yapmak için bir lamba arıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerin bu derlemesine devam ederek, bu modeli önerme fırsatını kaçırmak istemedik. Oldukça ölçülü boyutlara sahip olan ve bir unsur için şaşırtıcı olan bir cihaz: üst kısımda yer alan ve sizi birden fazla aceleden kurtarabilecek güneş paneli. Güce bağlanmaya gerek yok!

LE lambası

LE lambası

Bir başkasını önermek için LE’ye dönüyoruz. kamp için en iyi lambalar. Bu özel model çıkarılabilir, böylece tüm paketi şarj edilebilir bir lambaymış gibi kullanabilir veya bağımsız olarak kullanmak için el fenerini ana yapıdan ayırabilirsiniz. Olasılıklarına şaşıracaksınız!

güneş lambası

suntop kamp lambası

El feneri görevi görebilecek bir lamba mı arıyorsunuz? Önceki modeli beğendiyseniz, bu Suntop çözümünü seveceksiniz. Görüldüğü gibi tutma sistemine sahip olduğundan ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Justech Lambası

Justech Lambası

Dikkate alınması gereken bir başka mükemmel seçenek de bu geleneksel kesim modelidir. Bu lambayı istediğiniz yere asmak ve üç parlaklık seviyesinin keyfini çıkarmak için üstte kancalı basit bir cihaz.

GAWAR kamp lambası

GAWAR lambası

Bu derlemeyi, GAWAR firmasının bu modeliyle kamp yapmak için şarj edilebilir bir lamba arıyorsanız dikkate almanız için en iyi modellerle kapatıyoruz. Silahların mı? Etkileyici bir görünüme ve beş aydınlatma moduna ek olarak, güneş enerjisi veya USB olmak üzere iki şarj moduna sahiptir.

Giriş Kamp yapmayı sever misiniz? Topes de Gama’da ilk görünen bu şarj edilebilir lambaları kaçırmayın.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos