Kaçırmayın: Garmin spor akıllı saati 120 Euro daha ucuz

Eğer spor aşığıysanız, şimdi mükemmel bir teklif gezileriniz için iyi bir arkadaş olacak iyi bir akıllı saat almak için. Satın almak için ilginç bir promosyondan nasıl yararlanacağınızı anlatıyoruz. Garmin spor akıllı saat ki bu çok kaliteli.

Alabileceğiniz model Garmin Fenix ​​​​5S Plus, özellikle renkli olanı. siyah. Oldukça yüksek kaliteli bir kaplamaya ve ona çok ilginç bir görünüm veren dairesel bir küreye sahip ve içerdiği silikon kayışları değiştirme gücünden yoksun değil. Çok önemli bir detay ise bu aksesuarın ağırlığının sadece 65 gramBöylece spor salonuna gittiğinizde bile giymekte sorun yaşamazsınız. Bu arada, çok önemli olan bir şey, bu modelin şunları içermesidir. topografik haritalarbu nedenle, örneğin dağlarda yürüyüşe çıktığınızda çok yardımcı olur.

Garmin Fenix ​​​​5S Plus akıllı saat ekranı

Bu Garmin spor akıllı saatinin harika kullanımlarından biri, spor yaparken (yüzmeye gitseniz bile) yanınızda taşımaktır. su koruması 10 atmosferden az değildir). Gerçek şu ki, bu modelle elde edilen egzersiz tespiti mükemmel, çünkü bunun için çok sayıda sensöre sahip. ivmeölçer; altimetre; jiroskop; ve tabii ki, kalp atış hızının kendisi. Tüm bunlarla birlikte, hassasiyetin bu akıllı saatin en iyi özelliklerinden biri olduğu açıktır. Bu arada, eksik değil Küresel Konumlama Sistemiböylece aldığınız rotayı mükemmel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bu Garmin spor akıllı saatinde iyi bir özerklik

Tam dolu pil şarjı ile kullanabileceğiniz süre yedi gün alışılmış kullanım, oldukça iyi bir rakam ve sürekli bir fiş aramanıza gerek kalmamasını sağlayan bir rakam. GPS aktifse süre 11 saate düşüyor ki bu da oldukça iyi çünkü akıllı saati kullanmadan sonuna ulaşmadan spor yapabilirsiniz. Gerçek şu ki, mükemmel yanıt veriyor ve merak uyandıran bir ayrıntı olarak, bu bölümde Mod adı verilen bir Mod içermesidir. Ultra Trac yirmi beş saate sorunsuz ulaşan spora özel.

Garmin Fenix ​​​​5S Plus akıllı saat tarafı

Garmin Fenix ​​​​5S Plus’ı satın almak için iyi indirim

bu indirim şimdi ne alabilirsin yirmi bir% 120 avroluk belirli bir tasarrufu temsil eden indirim. Kısıtlama olmadan maceraya atılmanıza izin veren bir akıllı saat için mükemmel bir olasılık. Bu model ile NFC içerdiği için mobil ödeme yapabilme seçeneği ile fazla vakit kaybetmezseniz eve teslim için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmadığı satın alma linkini bırakıyoruz çünkü bu seçenek sınırlı.

Bitirmeden önce, bu Garmin spor akıllı saatinde önemli olan birkaç ayrıntı hakkında yorum yapmalıyız. Bunlardan biri, bir ekrana sahip olmasıdır. 1,2 inç 240 x 2040 piksel çözünürlük ile her şey oldukça iyi görünüyor. Ayrıca bunun içinde 16 GB depolama alanına sahip bir model var, böylece birçok müzik parçasını kaydedebilir ve bu cihazla senkronize ettiğiniz Bluetooth kulaklıkların keyfini çıkaracaksınız.

Giriş Bunu Kaçırmayın: 120 Euro daha ucuza Garmin spor akıllı saati Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…