Kaçırmayın: En iyi teklifiyle saatli yeni Echo Dot

Akıllı hoparlörler, artık bu tip ampul ve fişlerin kullanıcı evlerinde yaygınlaşmasıyla en kullanışlı aksesuarlardan biri haline geldi. Yeni bir tane almakla ilgileniyorsanız, şimdi bir Amazon Echo Dot saatli satışta kesinlikle dikkatinizi çekecektir.

Bahsettiğimiz cihazın sürümü şu anda piyasada bulunan en güncel sürümdür, bu nedenle dördüncü nesle aittir (bu, Echo Dot için çok sayıda aksesuar olmasını engellemez). Bu cihaz, ürün yelpazesinin en eksiksizidir, çünkü içinde bir bitişin altında yanan saat aksesuarın sunduğu ve diğer şeylerin yanı sıra, bunu odadaki çalar saat olarak mükemmel bir çözüm yapan kumaşta.

Amazon Echo Dot Saatli Akıllı Hoparlör

Bu Echo Dot’un içine sesli asistan dahildir ve saat satıştadır. Alexa Bu geliştirme ile uyumlu tüm cihazları basit bir şekilde kontrol etmenizi sağlayan Amazon’dan. Küresel görünümü dikkat çekicidir, bu da onu önceki nesillerden çok farklı kılar, ancak boyutları değişmediği için bu onu özellikle büyük bir model yapmaz. 100 x 100 x 89 milimetre. Başka bir deyişle, pratik olarak odanın herhangi bir yerine oldukça kolay bir şekilde yerleştirebileceksiniz. Bu arada, led halka ışık Herhangi bir eksiklik yoktur, bu nedenle ürünün durumunu ve bekleyen bildirimler olup olmadığını her zaman öğrenebilirsiniz.

Saatli Echo Dot’u indirimde alın

Gerçek şu ki, bu model için mevcut teklif, piyasada yalnızca kısa bir süreliğine satışa sunulan bir cihaz için görülen en iyi tekliflerden biri, çünkü bir hakkında konuşuyoruz. indirim şuna varır %29, böylece onu sadece 49,99 Euro’ya (Amazon Prime hesabınız varsa nakliye için başka bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan) evinizde bulundurabilirsiniz. Hem işletim sistemiyle tam uyumluluk sunan bu cihazın satın alma linkini size bırakıyoruz. iOS olduğu gibi Android.

işletim sorunu yok

Bunun nedeni, her şeyin gerçekten kolay, çünkü kurulum birkaç dakika içinde tamamlanıyor ve ayrıca ücretsiz kontrol uygulaması çok sezgisel… Başka bir deyişle, satışta saatli Echo Dot’un sorunsuz bir şekilde evlerde mevcut olması için her şey yolunda gidiyor. Yorum yapmanın önemli olduğunu düşündüğümüz bir şey, bu modelin kullanışlılığını artıran ve mikrofonun devre dışı bırakılmasına izin veren Amazon Skills ile uyumlu olmasıdır, bu nedenle Mahremiyet çok iyi tedavi edilir.

Saatli Amazon Echo Dot hoparlör düğmeleri

Eksik olmadığı için mükemmel bağlantı ile Bluetooth kullanmak için bir konuşmacı olabilmek ve ayrıca, Wifi Bilgiyi yönetmek veya almak için İnternet’e erişmenizi sağlayan şey budur, bu cihazın bir 41 mm hoparlör bu yüzden oldukça ikna edici bir sese sahip (özellikle yatak odaları için).

Kaçırmayın girişi: En iyi teklifiyle saatli yeni Echo Dot, Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…