Kablosuz şarjlı en iyi 7 telefon

Kablosuz şarj, cep telefonunuzu kullanırken muazzam rahatlık sağlar, çünkü geleneksel şarj cihazlarının kablolarını unutun. Bu yeni bir teknolojidir, bu nedenle yalnızca en gelişmiş telefonlarda bulunur.

Kablosuz şarjlı bir telefon satın almak istiyor ama hangisi olduğunu bilmiyorsanız, size tavsiye edeceğimiz bu rehberde yardımcı olacağız. kablosuz şarjlı en iyi telefonlar.

Samsung, Xiaomi, OnePlus… Android cep telefonlarının en önemli üreticilerinin bu tür kablosuz şarjlı modelleri var, bunların ne olduğunu bilmek ister misiniz? Hadi oraya gidelim.

Bunlar, anın kablosuz şarjlı en iyi cep telefonları.

Kablosuz şarjlı en iyi telefonlar

Kablosuz şarj, cep telefonuna pilini bir şarj cihazı kullanarak şarj etme yeteneği verir. maksimum 40 milimetre olması gereken şarj tabanı uzakta. Açıkçası, cep telefonunuzu kablosuz olarak şarj etmek için bu özelliklere sahip bir şarj cihazına ihtiyacınız var.

Bu aksesuarı daha sonra düşüneceksiniz, şimdi kablosuz şarjlı en iyi cep telefonlarını öğreneceğiz ve ana özellikleri.

Samsung Galaxy S21 Ultra

GAlaxy S21 Ultra'nın ekranı ve önü

Samsung Galaxy S21 Ultra kablosuz şarj özelliğine sahip.

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın çok kapsamlı ve çok gelişmiş teknik özellikler listesinde, kablosuz şarj konusunda herhangi bir eksiklik yok. maksimum 15W güç terminali entegre eden 5.000 mAh pil.

Ayrıca Galaxy S21 Ultra’nın otonomi bölümünde 25W hızlı şarj ve ters kablosuz şarj buluyoruz yani diğer cihazları şarj edebiliyor. Galaxy S21 Ultra’yı analiz ederken, pilinin yeterli olduğunu keşfettik. iki günlük kullanım çok fazla sorun olmadan.

Bu Samsung terminalini satın alırken ilginizi çekmesi gereken diğer özellikler, 120 Hz yenileme hızına sahip 6.8 inç Dinamik AMOLED 2X ekrana sahip olması, Samsung Exynos 2100 işlemci ve arkada 108 MP ana sensörlü dört kamera.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro kablosuz şarjı denediğinizde, onsuz yaşayamazsınız.

OnePlus 8 Pro’nun analizinde en çok beğendiğimiz yönlerden biri kablosuz şarj oldu. neredeyse kablolu şarj kadar hızlı -ki zaten oldukça hızlı-. Çinli firma, terminallerinde bu teknolojiyi tanıtmak zorunda kaldı ancak bu OnePlus 8 Pro’yu teknoloji ile donatarak işledi. Warp Charge 30 Kablosuz 30W.

Dediğimiz gibi, hızlı şarj (Warp Charge 307 of 30W) ile terminalin kablosuz şarjı arasında neredeyse hiç fark yok, çünkü her ikisi de hızlı şarj etme yeteneğine sahip. 4,510 mAh pil, hızlı şarj.

Ayrıca bu OnePlus 8 Pro’nun bir paneli de var. 6,78 inç Fluid AMOLED ve 120 Hz yenilemeQualcomm Snapdragon 865 5G işlemci ve arkada 48 MP sensör tarafından yönetilen üç kamera.

Daha fazla bilgi: OnePlus 8 Pro

Daha fazla bilgi: Kablosuz şarj cihazı satın almadan önce bilmeniz gerekenler

Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10 Pro

Beyaz renkte XIaomi Mi 10 Pro.

Kablosuz şarjlı en iyi Xiaomi telefonları arasında, markanın güncel kataloğunun en büyük varlıklarından biri olan Xiaomi Mi 10 Pro yer alıyor. Terminalin kablosuz şarjından iyi performans bekleyebilirsiniz, çünkü 30W’a kadar güce sahiptir.

Ayrıca, bu Xiaomi Mi 10 Pro’nun bir 50W hızlı şarjlı 4.500 mAh pil ve diğer cihazları hayata geçirmek için 10W ters kablosuz şarj. Diğer harika özellikler ise 6.67 inç AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 865 işlemci ve 108 MP ana sensörlü dört arka kamera.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi 10 Pro

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE, ekran açık

Galaxy S20 FE’nin teknik özellikler tablosunda kablosuz şarjı buluyoruz.

çok yaygın değil fiyat terminallerinde kablosuz şarjı bulun Samsung Galaxy S20 FE, analiz ettiğimizde terminale aşık olmamızı sağlayan birçok yönden biri.

Spesifikasyonlara daha derinlemesine bakıldığında, Galaxy S20 FE, 25W hızlı şarjlı 4.500 mAh pile sahiptir ve 15W kablosuz şarj. Terminal, özerklik açısından hiç de fena değil, çünkü pek çok komplikasyon olmadan gelebilir bir buçuk gün kullanım.

Biz de ekranının kalitesiyle baş başa kaldık, 6,5 inç Infinity-O Süper AMOLED ve 120 Hz yenileme; işlemcisinin performansı, hem Samsung Exynos 990 hem de Qualcomm Snapdragon 865; ve 12 MP ana sensörlü üçlü arka kamerasının fotoğraf sonuçları.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S20 FE

Sony Xperia 1II

Sony Xperia 1 II ekranı

Sony Xperia 1 II ayrıca kablosuz şarj özelliğine sahiptir.

Kablosuz şarj, Sony Xperia 1 II’yi günümüzün en iyi Sony telefonlarından biri yapan özelliklerden biridir. Spesifik olarak, bu terminalin kablosuz şarjı 21W’a kadar güç 4.000 mAh pili şarj etmek için.

Ayrıca özellikle dikkat çekici olan, bu Xperia 1 II’nin 6,5 inç OLED ekranlı multimedya bölümü ve 21:9 formatı ve stereo hoparlörler. Ona hayat vermekten sorumlu olan ise Snapdragon 865 yongası, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı.

Daha fazla bilgi: Sony Xperia 1II

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra'nın arkası

Galaxy Note 20 Ultra’nın özellikleri arasında kablosuz şarj ve ters kablosuz şarj.

Samsung’un ürettiği bir diğer kaliteli telefon ise özerklik açısından en gelişmiş teknolojilere sahip Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Bu doğru, 4.500 mAh pil Bu akıllı telefonun %25’i 25W hızlı şarjı destekler (30 dakikada %50’ye kadar şarj olur) ve 15W hızlı kablosuz şarj.

Galaxy Note 20 Ultra’nın kablosuz şarjı hızlı şarja göre daha yavaş olsa da lehinde net bir nokta var: arasında kablo olmayacak.

Ayrıca bu Galaxy Note 20 Ultra’yı da beğendik, 120 Hz tazeleme ile 6.9 inç Dinamik AMOLED ekranı, performansının Exynos 990 5G işlemci ve 108 MP ana lens ile arkaya monte edilmiş üç arka kamera tarafından çekilen görüntüler.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Huawei P40 Pro+

Huawei P40 Pro Plus'ın Arkası

Bu, entegre kablosuz şarj özelliğine sahip Huawei P40 Pro Plus’ın arka yüzü.

Özerklik, Google hizmetlerinin yokluğunu çözmek için inanılmaz özellikler listesine sahip bir terminal olan Huawei P40 Pro+’nın öne çıkan özelliklerinden biridir. Bunlardan biri, 4.200 mAh pili şarj edebilen kablosuz şarj. maksimum 40W güç ilehızlı şarj ile aynı.

Pil kapasitesi yeterli iki günlük kullanıma dokunun, 7 saate kadar ekran açık rakamlarla. Bu pili tamamen şarj etmek için 50 dakikadan biraz fazlasına ihtiyacınız olacak, bu gerçekten çok kısa bir süre.

Bu Huawei P40 Pro+’nın ayrıca 6.58 inç QHD+ OLED ekrana, Kirin 990 işlemciye ve arkada ana sensör 50 MP olmak üzere beş fotoğraf sensörüne sahip olduğunu belirterek bitiriyoruz.

Kablosuz şarjlı en iyi cep telefonu hangisidir?

Kablosuz şarjlı en iyi cep telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra 5G’dir, çünkü kusursuz performans sunar ve bu, yaptığı analizlerle kanıtlanmıştır. En göze çarpan bölümlerinden biri, 5.000 mAh pil ile özerkliktir. 25W hızlı şarj, 15W kablosuz şarj ve ters kablosuz şarj.

mükemmel bir ekran çok iyi performanskişiliğe ve mükemmel bir yapı kalitesine sahip bir tasarım, şimdiye kadar görülen en çok yönlü kamera sistemi Samsung’da ve güçlü ve kaliteli bir ses sisteminde, bu cep telefonunu kablosuz şarj dahil o anın en iyi Android seçeneği olarak birleştiriyor.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Daha fazla bilgi: En iyi pile sahip cep telefonları

Cep telefonunuzda kablosuz şarj olup olmadığını nasıl anlarsınız

Cep telefonunuzda kablosuz şarj olup olmadığını öğrenmenin birkaç yöntemi vardır. İlki, özellikler listesine bakmaktır. üreticinin kendi web sitesinde. Orada bulamazsanız, Andro4all gibi özel medyalardan gelen bilgilere güvenebilirsiniz.

Cep telefonunuzun kablosuz şarj olup olmadığını bilmek söz konusu olduğunda bu iki seçenek yardımcı olmazsa, iki seçeneği kullanabilirsiniz. size bu bilgileri göstermek için özel olarak tasarlanmış üçüncü taraf uygulamaları.

Adları “Kablosuz Şarj Denetleyicisi” ve “Kablosuz Şarj Denetleyicisi”dir. Sadece onları indirmeniz (ücretsizdir), kurmanız ve cep telefonunuzun bu teknolojiyle uyumlu olup olmadığını öğrenmek için açın.

Cep telefonunuz için kablosuz şarj cihazı satın almadan önce, bunun gerçekten uyumlu olduğundan emin olun Böyle bir teknolojiyle, kimse sonradan kullanamayacağı bir aksesuara para harcamak istemez.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Kablosuz şarjlı en iyi 7 telefon girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…