Kablosuz fare mi arıyorsunuz? karşı konulmaz teklifler

Bilgisayarınız için iyi aksesuarlarınız yoksa, kesinlikle ondan en iyi şekilde yararlanamazsınız. Bu durumda güncellemeniz gereken seçeneklerden biri, bazı iyi özelliklere sahip olmanızdır. kablosuz fareler teklifte piyasada ne var. Değilse, size kaçırmamanız gereken birkaç seçenek gösteriyoruz.

Kampanyalı modeller arasından seçmiş olduğumuz tüm modellerin sunduğu ve gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürünlerden biri. evden rahatça alışveriş yapın Toplam güvenilirlik ile, çalışmasıyla ne ilgisi olduğu konusunda mükemmel bir kaliteye sahip olmasıdır. Böylece, örneğin, sizin tarafınızdan sunulan çözünürlük optik sensör Her türlü durumda onlardan yararlanabilmeniz için mükemmeldir. Ek olarak, bu kablosuz farelerin uyumluluğu, kullanan her iki bilgisayarla da mükemmeldir. pencereler aynısını yapanlar gibi Mac os işletim sistemi.

Bu kablosuz farelerde ihtiyacınız olan her şey var

Çünkü her durumda bilgisayarla iletişim kurmak için kullandıkları teknoloji, Radyo frekansı, alıcı görevi gören USB adaptörlerinden yoksundurlar ve bu nedenle birkaç saniye içinde onu kullanmak için uygun aksesuara sahip olursunuz. Bu arada, iyi tasarımı sayesinde, diğer şeylerin yanı sıra, onu kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. ergonomi gerçekten neyin var iyi.

Sunulan seçenekler

Bu, yapmanız gerektiğini düşündüğümüz kablosuz farelerin listesidir. değer satın almak Yenisini almak zorunda kalırsanız:

Logitech M185

Küçük boyutları ve çok düşük ağırlığı nedeniyle dizüstü bilgisayarlarla kullanım için mükemmel bir seçenek. Onu önerilen bir model yapan mükemmel özerkliği ile 1.000 dpi çözünürlüğü bir hayat sigortası poliçesidir. İndiriminiz %41’dir.

Logitech M185

Xiaomi Moda Kablosuz Fare

Estetik olarak şu anda sunulan aksesuarlar arasında en cazip satın alma seçeneklerinden biridir. Hem radyo frekansı hem de Bluetooth ile çalışma avantajına sahiptir, bu nedenle tabletlerle bile kullanabilirsiniz: Çözünürlüğü 1.000 dpi ve azalma %44’tür.

Xiaomi Bluetooth Fashion Mouse'un siyah renkli görüntüsü

HP Z3700

Hassasiyet arıyorsanız, bu, göz önünde bulundurmanız gereken kablosuz farelerden biridir. Sebebi ise şu an %25 indirimli olan bu aksesuarın 1.200 dpi optik sensöre sahip olması ve bu sayede diğerlerinden farklı olması. Tasarımı oldukça dikkat çekicidir ve boyutları aşırıdır.

HP Z3700

Microsoft Ark Dokunuşu

Mükemmel bir satın alma olanağı, çünkü bu model, diğer özelliklerin yanı sıra, Karpal Tüneli gibi fiziksel sorunları önleyen ergonomik bir tasarıma sahiptir. %25 tasarruf sağlayan ve Bluetooth olan bir cihaz için iyi tasarım ve mükemmel yanıt.

Microsoft ArcTouch

Razer Basilisk X HyperSpeed

Oyun için ideal bir cihaz eksik olamaz ve bu harika bir olasılık çünkü mükemmel kaliteye sahip ve indirimi% 14’e ulaşıyor, bu hiç de fena değil. Yapılandırılabilir altı eylem düğmesiyle gerçek şu ki, oyuncular teklifleri nedeniyle satın almalarına değer vereceklerdir.

Razer Basilisk X HyperSpeed

Gönderi Kablosuz bir fare mi arıyorsunuz? Karşı konulmaz teklifler ilk olarak Topes de Gama’da ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…