Kablosuz ekranlı bebek telsizi, doğru alışverişi yapın

Anne-baba olan ve henüz bebek olan çocuğu olanların er ya da geç almayı düşündükleri şeylerden biri de, çocuklarının ne yaptığını her an görmelerini sağlayan bir cihazdır. Bir kullanarak bunu başarabilirsiniz kablosuz ekran bebek monitörü ve kablosuz bir ekrana sahip.

Bu ekipler genellikle iletişim yoluyla iletişim kuran bir takımdır. kablosuz arayüz bu da kullanımı çok kolaylaştırıyor ve hem kamerayı hem de ekranı oluşturan ekranı yerleştirme konusunda herhangi bir kısıtlama yok. Ayarlamak. Bu nedenle, bir çocuğun parkta nasıl oynadığını, hareket etse veya beşiğinde ağlasa bile her zaman görmenizi sağladığı için kullanışlılığı oldukça yüksektir.

Bebek monitörlerinde hangi kablosuz ekran olmalıdır?

Her zaman kontrol etmeniz gereken ilk şeylerden biri, dahil edilen ekranın boyutlar arasında gidip gelmediğidir. 3 ve 5 inç minimum. Bu, her şeyin oldukça iyi ve ferah görünmesini sağlar (renk önemlidir), bu da çocuğun ne yaptığını doğru bir şekilde gözden geçirmek söz konusu olduğunda önemlidir. Çözünürlükle ilgili olan bu, minimum 720p olmalı, çünkü bu şekilde sete dahil olan kameraya bir eldiven gibi oturduğundan emin olacaksınız.

Kablosuz ekranlı bebek monitörlerini kullanma

Entegre kamera ile ilgili olarak, en azından bir görüntü elde edebilmelidir. HD çözünürlük böylece gösterdiğiniz yerde olan her şey oldukça iyi görülebilir. sen de kaçırmamalısın mikrofonböylece çocuğun bulunduğu yerdeki herhangi bir sesi duyabilirsiniz ve ayrıca gerekirse yakınlaştırma imkanının olması hiç de fena bir fikir değil.

kablosuz ekran bebek monitörü gece görüş

Kablosuz ekranlı bebek monitörlerinde olması gereken diğer iyi olasılıklar, gece görüşü, böylece odadaki ışığın kapalı olması sorun olmaz. Hatta bu konuda herhangi bir sorun olup olmadığını bilmek ve gerekli önlemleri almak için sıcaklık sensörüne sahip modeller bile var. Son olarak bahsettiğimiz setleri oluşturan iki unsurdan herhangi birini içeren pil şarjının uzadığını kontrol etmek oldukça önemlidir. Bu şekilde bir özerklik yeterince uzun (en az 3 veya 4 saat gereklidir), böylece sürekli şarj cihazı elinizde olmak zorunda kalmazsınız.

İncelemenizi önerdiğimiz seçenekler

Sundukları ürüne göre fahiş olmayan bir fiyata sahip birkaç model bırakıyoruz, çünkü kalite şüphe götürmez çünkü yukarıda bahsedilenlere uygundur ve mükemmel güvenilirlikle evden sessizce satın alabilirsiniz. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Motorola Bebek Kolaylığı 44 Bağlantı

HD çözünürlüğe sahip 4.3 inç ekrana sahip mükemmel kalitede bir model. kameranın yerleştirildiği odadaki mevcut ortam sıcaklığını izleyebilen, gece görüşü ve Hubble adlı basit ve çok eksiksiz bir uygulamadan yoksun değil.

Motorola Bebek Kolaylığı 44 Bağlantı

Philips Avant

Bu, örneğin x2 yakınlaştırma yapabildiğinden veya gece görüşü içerdiğinden, aksesuarın her zaman kullanışlı olması için en eksiksiz olan bir seçenektir. Renkli ekran ve sesli kullanım seçeneği ile haberleşirken sahip olduğu menzil 300 metreye kadar ulaşır.

Philips Avant

Nuvita 3052 Görüntülü Ses 5.0

Dahil olan 5 inçten az olmadığı için seçtiklerimiz arasında en büyük ekrana sahip olan seçeneklerden biridir. Mikrofonu olduğu için hem çocuğun odada ne yaptığını duymanızı hem de gerekirse onunla konuşmanızı sağlar. Aynı zamanda bir termometre içerenlerden biridir.

Nuvita 3052 Görüntülü Ses 5.0

KYG bebek telsizi

Bu cihazı öne çıkaran bir şey varsa o da kameranın dönüyor olması ve ışık kapalıyken bile odadaki her şeyi görme imkanının eksik olmadığı 350 dereceye kadar görüş sunabiliyor olmasıdır. Kaliteli ekranı ile iletişimi ve bağlanabilirliği çok iyidir.

KYG bebek telsizi

BOIFUN Bebek Telsizi

Her zaman tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu görmek için her zaman ihtiyacınız olan konuma uyum sağlamak için kamerayı otomatik olarak döndürme özelliğine sahip 5 inçlik bir ekrana sahip çok çarpıcı bir seçenek. İyi tasarımı ve gece görüşü ile iki yönlü iletişime izin verir.

BOIFUN Bebek Telsizi

ANFLAG Bebek Telsizi

Yaptığımız listede bulabileceğiniz tüm seçenekler arasında 1080p’ye ulaşması ve entegre kablolu ekranın 5.5 inç boyutlarına sahip olması nedeniyle sunduğu görüntü kalitesi ile öne çıkan bir model. Ayrıca iki yönlü sese sahiptir.

ANFLAG Bebek Telsizi

VOLORE bebek telsizi

Bu model kesinlikle yerinde değil, çünkü seti oluşturan her bir öğeye dayalı çözünürlüğe sahip ve tasarımı çekici ve odanın herhangi bir yerine yerleştirilebilecek kadar iyi düşünülmüş. Gece görüşü ve iki yönlü sesten yoksundur.

VOLORE bebek telsizi

MTM Bebek Telsizi

Full HD Çözünürlük sunan ve bu nedenle yüksek kaliteli görüntülerin keyfini çıkarmanızı sağlayan başka bir seçenek. 5 inç LCD ekranı ve şarj edilebilir pili ile üç saatten fazla sorunsuz bir şekilde kesintisiz kullanım imkanı sunan tasarımı, oyuncak görünümüyle oldukça dikkat çekicidir.

MTM Bebek Telsizi

VAVA bebek telsizi

4.500 mAh pili bu modeli bu bölümün en iyilerinden biri haline getirdiğinden, özerklik sizin için önemliyse sizi tam olarak ikna edecek model budur. Oldukça kaliteli bir kablosuz ekrana sahip ve elde ettiğiniz ses oldukça doğru.

VAVA bebek telsizi

Evde Kolay Kamera

Bu aksesuarın en dikkat çekici yanı, oda tamamen karanlıkken dahi hareket algılaması durumunda kameranın otomatik olarak devreye girmesini sağlayan bir seçeneğe sahip olmasıdır. Kullanılabilirlik ve görüntü kalitesinde yanıt verir.

Evde Kolay Kamera

Kablosuz ekranlı bebek telsizi, satın aldığınızda hemen alın yazısı Topes de Gama’da ilk olarak çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…