Jobs’ın sunumlarını tasarlayan adam, pandemi sonrası Store, aerobik kapasite… Infinite Loop podcast haftası

Sonsuz Döngü günlük podcast itibaren elma küresi, Apple ve Cupertino şirketinin prizmasından görülen rekabeti hakkında konuştuğumuz Pazartesiden Cumaya sabah 7:00’de (İspanyol yarımadası saati) yayınlandı. Javier Lacort tarafından sunulan ve Santi Araújo tarafından düzenlenen yaklaşık on dakikalık bir podcast.

Bunlar bu haftanın beş bölümüydü, tamamını bu sayfadan dinleyebilirsiniz.

#324: Pandemi Sonrası Apple Mağazaları

Bu pandemi sırasında Apple Store’a gelen hangi bileşenler koşullu ve hangileri kalıcı? Ekspres ödemelerden eski ‘tara ve öde’nin yükselişine kadar, pandemi sona erdiğinde belirli yenilikleri nasıl düzeltebileceklerine dair birkaç yorum.

#325: Aerobik Kapasite

Fiziksel formumuzu geliştirmek istiyorsak Sağlık uygulamasında orta ve uzun vadede bakmamız gereken parametre. Apple Watch’ın üç halkasının ötesinde hayat var.

#326: Mağazalarda Intel ile 16 inç

Apple, alıcılarını 16 inç MacBook Pro’nun M1’li yeni modellere kıyasla “modası geçmiş” bir ürün olduğu konusunda uyarmalı mı? MacRumors editörlerinden birinin yorumlarının ardından ilginç bir tartışma.

#327: Jobs’un Sunumlarını Tasarlayan Adam

Bu, Steve Jobs ile on yıllardır yan yana çalışan ve her ürünün sunumunu hazırlamasına yardım eden Wayne Goodrich’in hikayesidir.

#328: Başka bir çağdan çıkanlar

iPod çoraplarından Nike ve Apple kapsülüne, bugün bildiğimiz Apple ile eşsiz görünen son 25 yılın lansmanlarının bir incelemesi.

Sonsuz Döngüye Abone Ol

Infinite Loop’u herhangi bir podcast yöneticisinden dinleyebilirsiniz:

Veya tercih ettiğiniz istemcide doğrudan “Sonsuz Döngü” için arama yaparak. Her yeni bölüm aşağıdaki zamanlarda günlük olarak yayınlanır:

  • İspanya (yarımada saati): sabah 7.00.
  • İspanya (Kanarya saati): 06:00.
  • Meksika: 0,00
  • Arjantin: 03:00.
  • Kolombiya: gece 1:00.
  • Şili: 03:00.
  • Amerika Birleşik Devletleri (doğu kıyısı): gece 1:00.
  • Amerika Birleşik Devletleri (batı kıyısı): Öğleden sonra 10:00.

Önümüzdeki Pazartesi sizden haber alacağız. Bize katıldığınız için teşekkürler.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Jobs’ın sunumlarını tasarlayan adam, pandemi sonrası Store, aerobik kapasite… Infinite Loop podcast haftası aslen yayınlandı elma küresi Javier Lacort tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…