Jabra kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar en iyi fiyata

Kafa bantlı kulaklıkların nasıl yeniden moda olduğunu görmek için caddeden aşağı inerken veya toplu taşıma araçlarında başınızı kaldırmanız yeterli. Ve bugün, farklı üreticilerin inanılmaz faydalar sunan birçok modelini bulabiliriz. Bu sayede en sevdiğimiz müziği dinleyebilir ve kendimizi her an etrafımızdaki her şeyden soyutlayabiliriz, hatta bazıları eller serbest modunda arama yapmamıza veya cevaplamamıza izin verir. Harika ses veren, gürültü önleyici kablosuz kafa bantlı kulaklıklar satın almayı düşünüyorsanız, şimdi bunu alabilirsiniz. Jabra modeli çok iyi bir fiyata.

Jabra Elite 85h’de %20 indirim

Aktif gürültü engelleme sistemine sahip kulaklıkları deneme fırsatınız olduysa, bu detaya sahip olmayan başka bir model istemediğinizi anlayacaksınız. Jabra’nın satış modeli de bu özelliğe sahiptir. Her şey kulaklıklarla ilgili Jabra Elite 85h, aktif gürültü önleme sistemine sahip kablosuz bir kafa bandı modeli. Resmi fiyatı 249,99 Euro olarak belirlenen ve artık satın alabileceğimiz kulaklıklar. 20 indirim.

Jabra Elite 85h Kablosuz Kulaklık

Bu, bir 50 avronun biraz üzerinde tasarruf Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde. Siparişi zamanında verdiğimiz ve aynı gün kargoya verilebilmesi için teslimat süresi sadece bir iş günü olan ve Amazon Prime kullanıcılarının ücretsiz kargo avantajından yararlanmasını sağlayan bir ürün.

Aktif gürültü iptali

Daha önce de tahmin ettiğimiz gibi, Jabra Elite 85h kulaklıkların aktif bir gürültü engelleme sistemi vardır, bu sayede en sevdiğimiz müziğin keyfini çıkarabilir veya etrafımızda çok fazla gürültü olmasına rağmen mükemmel ses kalitesiyle bir görüşme yapabiliriz. Bunu yapmak için Jabre Elite 85h kulaklıklar şunları içerir: sekiz mikrofonÇevremizden parazit oluşturabilecek herhangi bir gürültüyü engellemekten sorumludur. Ayrıca SmartSound teknolojisine sahip, ortam sesini analiz edebilen ve deneyimimizin kusursuz olması için her zaman ayarlayabilen bir modeldir. Bu nedenle Jabra Elite 85h, bizi dış gürültüden en iyi şekilde izole eden, iptal özelliğine sahip kafa bantlı kulaklıklardan biridir.

Jabra Elite 85h Kablosuz Kulaklık

Dijital asistanımızı hızlı ve kolay bir şekilde etkinleştirmemizi sağlayan uyumlu bir modeldir. Bu şekilde yardım isteyebiliriz. Google, Siri veya Alexa Asistanı kulaklıklara basit bir dokunuşla etkinleştirdikten sonra basit bir sesli komutla. Jabra Elite 85h aynı zamanda su geçirmez bir kulaklıktır, bu nedenle yağmur yağarken herhangi bir sorun yaşamadan veya bu nedenle zarar görme riski olmadan takabiliriz.

Dikkate alınması gereken bir diğer detay ise özerkliğidir. Bu bölümde Jabra modeli de dikkat çekiyor. 40 saate kadar Gürültü engelleme sistemine sahip olsak bile, tam şarjla veya 35 saatten fazla oynatma veya konuşma.

En iyi fiyata gürültü engelleme özelliğine sahip giriş seviyesi Jabra kablosuz kulaklıklar, Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…