İyi teklif: 585 Euro karşılığında Android’li Smart TV 4K

Sahip olduğunuz TV küçük olduğu için en sevdiğiniz diziden keyif alamamaktan bıktınız mı? Eğer öyleyse ve yeni bir tane almanın uzun sürmeyeceğinden eminseniz, şimdi size nasıl satın alacağınızı gösterdiğimiz için her şeyi hızlandırmanızı istiyoruz. Toshiba 4K Akıllı TV hangisi var teklif ki bu gerçekten ilginç.

Bahsettiğimiz ve Amazon’da tanıtılan model Toshiba 65UA3A63DG’dir. Bu, LED arkadan aydınlatmalı ekrana sahip bir bilgisayardır. 4K çözünürlük ve bu nedenle, HBO veya Amazon Prime Video gibi içeriklerin keyfini mükemmel bir şekilde çıkarmanızı sağlar. Ek olarak, aşağıdakiler gibi bazı görüntü geliştirme teknolojilerine sahiptir: TRU Görüntü Motorukontrastı artıran ve hareketli görüntülerin odağında bir gelişme sağlayan . kullanımı da dikkat çekicidir. TRU Çözünürlük Bu, hem hız hem de verimlilik açısından mükemmel fatura ölçeklendirmesi sağlar.

Toshiba 65UA3A63DG Bağlantıları

Bu, özellikle sahip olduğu bağlantı sayısı ile öne çıkan piyasadaki seçeneklerden biridir. Böylece, örneğin sahip olduğunuz internete erişmek için kadar Ethernet olarak WiFi, böylece her zaman buluttaki içeriğe erişebilirsiniz. Ayrıca, bu Smart TV 4K Toshiba’yı çok eksiksiz bir TV yapan başka olanaklara da sahiptir. Bazı örnekler şunlardır:

  • Dört HDMI 2.0 bağlantı noktası
  • VGA video girişi
  • Bileşen video girişi
  • Kulaklık girişi
  • Optik dijital ses çıkışı
  • İki USB 2.0 bağlantı noktası

Bu Smart TV 4K Toshiba için iyi bir teklif

Şu anda, Amazon’daki indirim sayesinde, bu TV’yi çok ilginç bir fiyata alabilirsiniz, çünkü sadece ödemeniz gerekiyor. 585,94 €. 4K çözünürlüğe sahip geniş ekran bir TV için en mantıklı miktar, her bölümü iyi kalitede. Bu arada, bir Prime hesabınız varsa, hemen şimdi nakliye masrafları için herhangi bir şey eklemek zorunda değilsiniz ve cihaza evde sahip olacağınız süre çok kısadır. Bu fırsattan yararlanmak için kullanmanız gereken bağlantıyı bırakıyoruz:

Çok iyi bir işletim sistemi

Bunu söylüyoruz çünkü bu Smart TV 4K Toshiba’da kullanılan AndroidTV, şu anda var olan en eksiksiz olanlardan biri ve örneğin bu modeli Kodi’yi kullanabilen TV’lerden biri yapıyor. Çok sayıda uygulamayı basit bir şekilde yükleme imkanı ile bu yazılımın kullanımı, google asistanı yerli ve hatta bir oyuncu var krom döküm Akıllı telefonlardan içerik göndermek için içeride.

Toshiba 65UA3A63DG ön

Son olarak, bu Toshiba 65UA3A63DG’nin stereo sese sahip olduğuna dikkat edilmelidir. 20W gücü sayesinde piyasada mevcut olan rekabet ile çakışmaz (ve Dolby gibi seçeneklerle uyumluluktan yoksun değildir ve ayrıca bu bölümde sertifikaya sahiptir. Onkyo). Tüm söylenenler ve bu televizyonun boyutlarının 1.462 x 883 x 293 milimetre olduğu dikkate alındığında, Amazon’da bulunan teklifin dikkate alınması gereken bir teklif olduğuna inanıyoruz.

Giriş İyi teklif: Android’li Smart TV 4K 585 Euro’ya Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…