İyi indirim: Garmin akıllı bandı bugün sadece 55 Euro’ya

Her türlü giyilebilir ürün üreten en iyi markalardan biri de Garmin. Diyelim ki yeni veya akıllı bir bileklik almayı düşünüyorsunuz ve bunun bir ekran içermesini istiyorsunuz, size bahsi geçen firmadan bir model almak için mükemmel bir fırsat sunuyoruz. böylece alabilirsin bir Garmin akıllı bant satışta.

Bahsettiğimiz aksesuar, yapıldığı alan ve ekran dışında oldukça merak uyandıran bir yüzeye sahip. silikon. Bu, ürünün spor yaparken giyildiğinde bile sunduğu direncin mükemmel olması olumlu bir detay… ve gerektiğinde kayış değiştirme imkanının da eksik olmaması, bu her zaman olumlu bir şey. Aksi takdirde, sadece tartım 22 gram ve çok güvenilir bir toka tipi kapatma ile Garmin Vivofit 4 sorunsuz bir şekilde buluşuyor.

Garmin Vivofit 4 akıllı bant beyaz

Sunulan Garmin akıllı bant, beyaz renkli olup oldukça çarpıcı bir görünüm kazandırıyor ve her türlü kullanıma uygun bir çözüm olması bu modelin sunduğu özellikler arasında. su geçirmez 5 atmosfer. Böylece, örneğin onunla hiç korkmadan duş almak mümkündür ve spor yaparken ter onu en az etkileyen bir şey değildir. İlişkin fiziksel aktiviteyi teşvik etmekiçinde bulunan üç eksenli ivmeölçer gibi seçenekler sayesinde oldukça hassas ve adım saymaktan antrenman sırasında yapılan yarışın ölçülmesine kadar değişen veriler elde edilir.

Bu Garmin Vivofit 4’ün iyi özellikleri

Bilinmesi gereken şeylerden biri, bunun bir model olduğudur. renkli ekran zaman, senkronize olduğu terminale gelen mesajlar ve hatta egzersizin bilgileri gibi önemli olan verileri yeterli kalitede gösterir. Çözünürlüğü biraz düşük olduğu için piyasanın en iyisi değil, ancak boyutlarının doğru olduğuna inanıyoruz, çünkü 0,7 inç. Senkronizasyon söz konusu olduğunda, Bluetooth kullanımı her şeyin basit olmasını ve iOS ve Android ile uyumluluğun sorun olmamasını sağlar.

Garmin Vivofit 4 tarafı

Bu Garmin akıllı bant için iyi bir indirim

Şu anda bu giyilebilir aksesuarı bir %30 indirim, bu da sadece 55.91 Euro ödemenizi mümkün kılıyor… Yüksek kaliteli ve eksiksiz akıllı bilekliklerden biri olan bir cihaz için cazip bir fiyat ve bu birçok kullanıcı için iyi bir çözüm. zorunda kalmadan nakliye için hiçbir şey ödemeyin Bir Amazon Prime hesabına sahip olmanız durumunda, uyku kalitesini bile kontrol etmenizi sağlayan bu modelin bağlantısını bırakıyoruz.

Son olarak, bu Garmin akıllı bandının özerklikle ne ilgisi olduğu konusunda şaşırtıcı olduğu yorumlanmalıdır, çünkü pilinin tam şarjı ile kullanım yılı… renkli ekrana sahip modellerle elde edilmesi çok zor olan bir şey. Gerçek şu ki, mevcut mükemmel promosyon nedeniyle, pişman olabileceğiniz için bu teklifi kaçırmamanız gerektiğine inanıyoruz.

Giriş İyi indirim: Bugün sadece 55 Euro’ya Garmin akıllı bant Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…