İyi bir fırsat: Echo Flex hoparlör sadece 25 Euro’ya

Gittikçe daha fazla sayıda kullanıcı, evlerinde ampul veya fiş gibi akıllı aksesuarlara sahip oluyor. Bir kontrol elemanı eklemek istiyorsanız, şimdi iyi bir teklif satın almak için Amazon’da echo flex akıllı hoparlör Alexa asistanı ile tam uyumluluğa sahiptir.

Bu cihaz, tanınmış çevrimiçi mağazanın sunduğu ve akıllı aksesuarlarla uyumluluk sunan en temel cihazlardan biridir, ancak bu, işlevsellik mutfak veya yatak odası gibi yerler için iyi bir çözüm olmak. Söylediklerimize bir örnek, bu modelle Amazon alışveriş sepetine ürün eklemek, saatin doğruluğunu kontrol etmek ve tabii ki, Alexa ile uyumlu aksesuarların kontrolü (herkes). Bunun böyle olmasının nedeni mikrofon veya hoparlör eksikliği olmamasıdır.

Beyaz Echo Flex Hoparlör

Bu Echo Flex akıllı hoparlörün sahip olduğu iyi ayrıntılardan bir diğeri, uyumluluğu korumasıdır. Beceriler cihazın kullanımına ek işlevler eklemenize izin veren Amazon’dan. Örnek olarak yemek tariflerini gözden geçirmek, günün en iyi haberlerini dinlemek veya Spotify içeriğinin keyfini çıkarmak verilebilir. Mikrofonun sesini kapatmak da mümkündür, böylece bir gizlilik söz konusu olduğunda tam kontrolVe bu çok önemli.

Echo Flex akıllı hoparlör teklifinden yararlanın

bu indirim Bu modeli satın almak için şu anda Amazon’da bulunan %17, yani sadece 24,99 euro ödemeniz gerekiyor… akıllı bir hoparlör için çok makul bir rakam. Bir Prime hesabınız varsa, satın alma için ek bir ödeme yapmanız gerekmez ve ürün ertesi gün evinizde de alırsınız. Sınırlı bir süre için geçerli olan ve çalışması için bir prize takmanız gereken bir aksesuara sahip olmanızı sağlayan bu kampanyadan yararlanmak için kullanmanız gereken linki bırakıyoruz.

Bu ürün hakkında bilinmesi gereken bazı seçenekler

Bilinmesi gerekenlerden biri de Echo Flex akıllı hoparlörün boyutlarının mütevazı olması (72 x 67 x 73 milimetre), kullanılması gereken herhangi bir yerde pratik olarak rahatsız etmemesini sağlayan bir şey. Bağlantı ile ne ilgisi varsa, her ikisini de içerir. Bluetooth Ne Wifiböylece iOS ve Android ile uyumlu ilgili uygulamaya sahipseniz, bu aksesuarın yönetimine her zaman mobil terminallerden erişebilirsiniz.

Mutfakta Echo Flex'i kullanma

Ek olarak ve 15 milimetrelik hoparlörün piyasadaki en yüksek kalite olmadığı dikkate alındığında, bu model bir 3.5mm çıkış Bu bölümü iyileştiren harici seçeneklerin kullanımı için. Ayrıca bir limanı var USB tipi A Hareketleri algılayan bir ışık olarak bir aksesuar kullanmanın mümkün olduğu yerlerde. Gerçek şu ki, bu modelin ne kadar basit göründüğünden dolayı mevcut işlevlerin miktarı şaşırtıcıdır.

Giriş İyi fırsat: Sadece 25 avroluk Echo Flex hoparlör, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…