İstediğiniz yerde çalışmak için parmak izi okuyuculu dizüstü bilgisayarlar

Evde bilgisayar bulundurmak giderek yaygınlaşıyor. Bu tür bir cihaz her yerde kullanılabildiğinden, temel olarak çok yönlülüğü nedeniyle. Her ne kadar gizliliğinizi korumak istiyorsanız, üzerine bahse girmek en iyisidir. parmak izi okuyuculu dizüstü bilgisayarlar

Parmak izinizi kullanarak kilidini açabilmeniz için bu biyometrik sensörü entegre eden modellerden bahsediyoruz. Evde daha fazla insanla yaşıyorsanız ve ekstra mahremiyet istiyorsanız mükemmel bir ürün. Ve bu öğeyi entegre eden dizüstü bilgisayarların sunduğu avantajların dikkate alınması çok önemlidir.

her zamankinden daha güvenli

LG Gram ile yürüyen kişi

Aramanızın en bariz nedeni entegre parmak izi okuyuculu dizüstü bilgisayar, gizliliktir. Bilgisayarlarımızda kimsenin erişmesini istemediğimiz her türlü hassas bilgiyi saklarız. Ve bu öğeye sahip bir bilgisayar, dikkate alınması gereken bir gizlilik bonusu sunacaktır.

Klasik erişim şifresinin çok önemli bir araç olduğu doğru olsa da, şifrenizi her zaman fark eden birileri olabilir. şifre. Ve bugün dijital sertifikalarımız, tarayıcıda saklanan her türlü şifremiz, özel belgelerimiz ve çok daha fazlasının dizüstü bilgisayarımızda olduğunu hesaba katarsak, yabancı olanın meraklılarını engellememiz daha iyi olur.

satın almak istiyorsan söyle parmak izi biyometrik okuyuculu dizüstü bilgisayar, mevcut teklif oldukça geniştir. Bu nedenle, işleri sizin için çok daha kolay hale getirmek için, bu tür bir model arıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçenekleri bulacağınız bir derleme hazırladık.

Evden uzakta çalışmak için mükemmel dizüstü bilgisayarlar

Huawei dizüstü bilgisayar

Ayrıca, kaydettiğiniz tüm bilgileri koruyabilmeniz için yalnızca parmak izi okuyuculu dizüstü bilgisayarları aramadık, aynı zamanda bu modellere de odaklandık. iyi bir özerklik sunmak. Bu sayede evden uzakta çalışmak ya da sadece canınızın çektiği bir film izlemek istiyorsanız bunu sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz tüm modeller en iyi marka bilgisayarlardır, bu nedenle mükemmel işlevsellik ve herhangi bir kullanıcı profili için fazlasıyla yeterli özellik garanti edilir. Son olarak, “ñ” harfini kaçırmamanız veya farklı bir konfigürasyona girmek zorunda kalmamanız için seçtiğimiz tüm modellerin İspanyolca klavyeye sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Lafı daha fazla uzatmadan, entegre parmak izi okuyuculu bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken seçeneklerle baş başa bırakıyoruz.

LG Gram 17Z90N-V-AA78B

LG gram dizüstü bilgisayar kullanımı

Bu derlemeye Koreli üreticinin en iyi dizüstü bilgisayarlarından biriyle başlıyoruz. Beğenilen LG gram’dan bahsediyoruz, oldukça çekici bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra çok rahat bir şekilde taşıyabilmeniz için sadece 1,3 kilogram ağırlığına sahip bir model. sahip olduğu düşünüldüğünde, WQXGA çözünürlüklü 17 inç ekran, bu en rahat şekilde çalışmak veya film izlemek için mükemmel bir modeldir. Hayal kırıklığına uğramayacaksın!

HUAWEI MateBook X Pro

Huawei MateBook X Pro Dizüstü Bilgisayar Kullanımı

Asyalı üreticinin tacındaki mücevhere dönüyoruz. eğer o HUAWEI MateBook X Pro Çok güçlü bir dizüstü bilgisayar, Intel Core i7-10510U işlemci, 16 GB RAM ve 1 TB SSD sabit disk ile birlikte geliyor, ayrıca fark yaratan bazı unsurlara sahip. Çok premium bir tasarım ve skandal bir pil ekleyin, ve yuvarlak bir ürününüz var.

Xiaomi Dizüstü Bilgisayar Pro

Xiaomi Mi Notebook Pr Dizüstü Bilgisayar

Bu türden bir derlemede, ilk Xiaomi kılıcı eksik olamazdı. Bu Notebook Pro, bulabileceğiniz tümleşik parmak izi okuyucusuna sahip en güçlü dizüstü bilgisayarlardan biridir. Windows 10 kurulu olarak gelen zarif bir şekilde tasarlanmış bir ürün, bu yüzden onu açıp kullanmaya başlamanız yeterli.

elma macbook pro

Bir masada Apple MacBook Pro

Isırılan elmalı şirketin arkasında milyonlarca takipçisi olan bir dizüstü bilgisayar bölümü var. Ve MacBook Pro onun ana üssüdür. Çok dikkatli bir tasarım ve hayal kırıklığına uğratmayan özellikler, bu Apple dizüstü bilgisayarı dikkate alınması gereken mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05

Dizüstü bilgisayar satın alırken en büyük referanslardan biri şüphesiz Lenovo’dur. Asyalı firma çok çeşitli bir kataloga sahiptir ve derlememizde üreticiden birkaç çözüm göreceğinizi şimdiden tahmin ediyoruz. Bu durumda Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05’i önermek istiyoruz.

Dizüstü bilgisayar gibi kullanabileceğiniz veya 14 inç dokunmatik ekranından yararlanarak tablet olarak kullanabileceğiniz bir cabrio’dan bahsediyoruz. Ve onun 8 GB RAM ile desteklenen Intel Core i5 işlemci Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir performansı garanti ederler.

Huawei MateBook D14

Huawei Huawei Matebook D14 dizüstü bilgisayarın yan tarafı

Parmak izi okuyuculu en iyi dizüstü bilgisayarların bu derlemesine devam ederek, bu diğer 14 inçlik Huawei modelini önerme fırsatını kaçırmak istemedik. sahip AMD Ryzen 5 3500U işlemci, Yüksek performans sunmak için 8 GB RAM ve Radeon Vega 8 Grafik kartına ek olarak.

Lenovo Yoga 530-14ARR

Ekran görüntüsü döndürülmüş Lenovo Yoga 530-14ARR

Size önermek istediğimiz bir başka dönüştürülebilir Lenovo, Lenovo Yoga 530-14ARR. Olasılıklarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için dokunmatik ekrana ek olarak harika bir tasarıma sahip ve 10 saatlik özerkliğe sahip bir ürün.

HUAWEI MateBook 13

Huawei Matebook 13'ün Özellikleri

Hala çok kompakt bir dizüstü bilgisayar arıyorsunuz. O zaman 13 inç ekrana sahip HUAWEI MateBook 13 en iyi arkadaşınız olacak. Dikkatli olun, ölçülen boyutlarına (42 x 29 x 9,1 cm) rağmen yükseklik özelliklerine sahip olmasının yanı sıra 2K ekran Böylece sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir multimedya ortamının keyfini çıkarabilirsiniz.

Lenovo ideapad 530S-14IKB

Kahverengi arka plana sahip Lenovo Ideapad 530S-14IKB dizüstü bilgisayar

Asyalı firmanın tavsiye etmek istediğimiz son modeli şudur. Lenovo ideapad 530S-14IKB. Minimum yükleme sürelerinin keyfini çıkarabilmeniz için Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB SSD tipi diske ek olarak Full HD çözünürlüğe sahip 14 inç ekrana sahip bir ürün.

CHUWI CoreBook Pro

CHUWI CoreBook PRO

Bu derlemeyi para için en iyi değere sahip modellerden biriyle kapatıyoruz. CHUWI firması şaşırtıcı özelliklere sahip çok ucuz ürünler sunarak sektörde kendine bir yer edinmiştir. Ve şimdiden bu CHUWI CoreBook Pro’nun beklentilerinizi karşılayacağını tahmin ediyoruz. Silahların mı? Çekici bir tasarım, 13 inç 2K ekran ve mükemmel performans sunmak için fazlasıyla yeterli donanım.

Topes de Gama’da ilk olarak, istediğiniz yerde çalışmak için parmak izi okuyuculu dizüstü bilgisayarlar girişi geliyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…