İstediğiniz yerde çalışmak için güçlü dönüştürülebilir araçlar

Dizüstü bilgisayarlar günlük hayatımızda önemli bir gadget haline geldi. Her türlü seçeneği sunan bir cihaz. Ayrıca her yerde kullanılabilir olmaları da dikkate alınması gereken bir diğer değerdir. Daha iyi bir seçenek mi istiyorsunuz? Daha sonra şunlardan birine bahis yapın üstü açık arabalar piyasada mevcuttur.

Dizüstü bilgisayar ve tablet arasında bir melezden bahsediyoruz. Hepsi bu meraklı ve kullanışlı cihazdan en iyi şekilde yararlanabileceğiniz dokunmatik ekranı sayesinde. Örneğin, bir iş yapmanız gerekebilir. Dönüştürülebilir bilgisayarı geleneksel bir dizüstü bilgisayarmış gibi kullanmanız yeterlidir ve hepsi bu. Biraz okumak ister misin? Peki, cihazı tablet moduna alın ve sorun çözüldü.

İyi bir cabrio nasıl seçilir

Chromebook ve Dönüştürülebilir, Google

Dediğimiz gibi, bu tür bilgisayarların bir dokunmatik ekran bir dizi olasılık açar. Tabii ki, ihtiyaçlarınıza göre doğru modeli nasıl seçeceğinizi bilmelisiniz. Ofis görevlerini yerine getirmek için ikisi bir arada bir bilgisayar arıyorsanız, ara sıra film izleyin ve çok az şey varsa, piyasadaki herhangi bir ekonomik model beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Ancak, örneğin Adobe Photoshop gibi daha fazla grafik yükü gerektiren araçlarla çalışmanıza izin veren daha güçlü bir şey arıyorsanız, o zaman istediğiniz özelliklere sahip bir çözüme bahse girmek daha iyidir. arıyorlar. Ve burada çok önemli iki unsur aramalısınız: işlemci ve RAM.

Gerçek şu ki üstü açılır arabalar oynamak için tasarlanmamıştır, bu yüzden oyun sahnesinde en modern oyunları oynamanıza izin veren grafik kartlı model neredeyse yok. Ancak, herhangi bir uygulamayı büyük problemler olmadan çalıştırmak için fazlasıyla yeterli güce sahip ikisi bir arada dizüstü bilgisayarlar bulabilirsiniz.

Temelde koşullarda bir işlemciye ihtiyacınız var, Intel Core i5 veya eşdeğeri fazlasıyla yeterli, artı minimum 8 GB RAM. Mükemmel performansın keyfini çıkarmak için fazlasıyla yeterli bir yapılandırma. Yükleme sürelerini önemli ölçüde azaltacak bir unsur olan SSD tipi sabit sürücüyü unutamayız.

Dikkate alınması gereken güçlü modeller

Güç sorunu olmadan herhangi bir görev için kullanabilmeniz için kaliteli bir dönüştürülebilir aracın sahip olması gereken minimum gereksinimlerin neler olduğunu zaten gördük. Artık sadece zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulma konusunda endişelenmeniz gerekiyor. Ve işinizi kolaylaştırmak için, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak on ikisi bir arada bilgisayardan oluşan bir derleme hazırladık.

Herhangi bir programı karıştırmadan çalıştırmak için fazlasıyla yeterli güce ve ayrıca mükemmel özerkliğe ve aradığınız şeye en uygun olanı seçebilmeniz için farklı boyutlara sahip dönüştürülebilir. Dikkate alınması gereken farklı seçeneklere bakalım.

LG Gram

LG Gram ile yürüyen kişi

Bu derlemeye Seul merkezli firmanın dizüstü bilgisayar kataloğunun en büyük incilerinden biriyle başlıyoruz. bu LG Gram Hafifliği ile öne çıkan çok güçlü bir cabrio. Buna kendi ışığıyla parlatacak enfes bir tasarım eklemeliyiz. Şüphesiz, dikkate alınması gereken en iyi modellerden biri.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Dizüstü Bilgisayarı

Konu satın almak olduğunda Lenovo’nun en büyük referanslardan biri olduğunu zaten söylemiştik. kaliteli dönüştürülebilir, bu derlemede firmanın birkaç modelini göreceksiniz. Ve bu Lenovo ThinkPad X1 Yoga, piyasada bulabileceğiniz en güçlü ikisi bir arada ürünlerden biridir. Ana silahları mı? Harika donanım (Intel Core i5-8265U işlemci, 8GB, 256GB SSD, Intel UHD Graphics) ve Windows 10 Pro kurulu olarak geliyor.

HP Spectre X360 15-eb0013

Yeni Spectre x360

Şüphesiz, satın alabileceğiniz en iyi dönüştürülebilir modellerden biri HP Spectre X360’tır. Zarif ve çok dikkatli tasarımı sayesinde her bir gözeneklerinden kalite fışkıran bir model. Bu güçlü ikisi bir arada dizüstü bilgisayarın ekranının kendi ışığıyla parlaması için minimalist ön çerçevelerini vurgulayın. Biraz yükseklik donanımı ekleyin ve yuvarlak bir ürününüz var.

Lenovo ThinkPad X390 Yoga

Lenovo ThinkPad X390 Yoga

Tavsiye etmek için Lenovo’ya dönüyoruz ThinkPad X390 Yoga. En iyi deneyimi yaşamak için 8 GB RAM ve 512 GB SSD sabit disk ile desteklenen Intel Core i5 işlemciye sahip şık tasarımlı bir model. Ve mat siyah kaplamaları arkadaşlarınızın gıpta edecek.

Dell Inspiron 7306

Dell Inspiron 7306

Peki ya bu Dell Inspiron 7306 modeline ne demeli? 13,3 inç ekran çok ölçülü bir boyut sunmak için. Bu sayede istediğiniz yerde kullanmak için dönüştürülebilir bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, bu Dell modeli göz önünde bulundurulması gereken en iyi seçeneklerden biridir.

Lenovo Yoga C740

Lenovo Yoga C740 tablet modu

Satın alabileceğiniz en iyi üstü açılır arabaların bu derlemesine devam ederek, bu Lenovo Yoga C740’ı önerme fırsatını kaçırmak istemedik. Dolby Vision teknolojisi ile uyumlu olmasının yanı sıra en iyi görüntü kalitesinin keyfini çıkarmanızı sağlayacak bir ürün. Dahil bir stylus kalemle birlikte geldiğinden tablet olarak kullanmak için mükemmeldir.

HUAWEI MateBook X Pro

Huawei MateBook X Pro Dizüstü Bilgisayar

Üretici, kaliteli bir dizüstü bilgisayar satın alma konusunda en büyük referanslardan biri haline geldi. Ve bu HUAWEI MateBook X Pro bunun mükemmel bir örneğidir. Her zamankinden daha fazlasını elde edebilmeniz için dokunmatik ekrana sahip çok güçlü bir dizüstü bilgisayar.

Lenovo Yoga 7

Lenovo Yoga 7

Peki ya bu diğer Lenovo modeli? Mükemmel performans sunmak için 16 GB RAM tarafından desteklenen Intel Core i7-1165G7 işlemcisini öne çıkaran yüksek performansa sahip bir ürün. Ve 1 TB SSD tipi sabit diski ile her türlü bilgiyi sorunsuz bir şekilde saklamanızı sağlar.

Medion S4401 MD61535

Medion S4401

Bu tür bir derlemede, bu Medion üstü açılır araba eksik olamazdı. Harika bir tasarımın yanı sıra herhangi bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli özelliklere sahip bir model.

Lenovo Yoga C630

Lenovo Yoga C630 Dizüstü Bilgisayar

Bu derlemeyi, fiyat aralığında bulabileceğiniz en eksiksiz dönüştürülebilir ürünlerden biri olan Lenovo Yoga C630 ile kapatıyoruz. Qualcomm Snapdragon 850 işlemcisi ve bu ikisi bir arada ürünün sahip olduğu 8 GB RAM, onu akılda tutulması gereken bir model haline getiriyor.

Topes de Gama’da ilk olarak, istediğiniz yerde çalışmak için güçlü dönüştürülebilir ürünler girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…