İspanyolca fiilleri öğrenmek ve ezberlemek için en iyi 7 uygulama

İspanyolca’nın anlaşılması en zor dillerden biri olduğu hiç kimse için bir sır değil (İngilizce öğrenmekten çok daha karmaşık). Ancak, bununla başa çıkma şeklinizi mükemmelleştirmenize gerçekten yardımcı olabilecek araçlar var. Aynı nedenle, bugün size sunacağız İspanyolca fiilleri öğrenmek ve ezberlemek için en iyi 7 uygulama.

İspanyolcanızı geliştirmek istemenizin sebebi ne olursa olsun, doğru yere geldiniz. Listelenen uygulamalardan herhangi birini yükledikten sonra, kendiniz için öğreneceksiniz. dili daha iyi bir şekilde ele almaya başlayacaksınız.

Daha fazla bilgi: Cep telefonunuz için en iyi dil uygulamalarıyla dil öğrenin

Ancak şunu unutmayın Pratik usta yapar (hem bu konuda hem de öğrenmek istediğiniz herhangi bir şeyde). İspanyolca fiilleri gerçekten öğrenmek ve ezberlemek istiyorsanız, bunun için çok zaman harcamanız gerekecek.

Android’inizden İspanyolca fiilleri öğrenmek ve ezberlemek için 7 uygulama

  • İspanyolca Fiiller

  • İspanyolca 10.000 fiil

  • İspanyolca fiiller

  • İspanyolca dilbilgisi ve fiil çekimi öğrenin

  • fiil çekimi

  • İspanyolca Fiil Eğitmeni

  • Doğrulayın

İspanyolca Fiiller

bu uygulama ile İspanyolca’da düzenli ve düzensiz fiilleri hem öğrenip hem de ezberleyebileceksiniz.. Uygulama en yaygın fiilleri içerir ve sürekli güncellenir, bu nedenle her zaman fiilleri içerecektir. İspanyolca Fiiller, fiillerin farklı zamanlarda çekimlerini gösterir: gösterge, dilek kipi, emir ve diğerleri.

bu araç örnekler, tanımlar, telaffuz ve bildirimler içerir. Ayrıca İngilizce, Fransızca ve Portekizce dillerinde sözlü çevirileri ile birlikte gelir. Öte yandan, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Rusça, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Felemenkçe, Norveççe, İsveççe ve Çince için metinler de vardır. Fiilleri düzenli, düzensiz, en çok kullanılan veya renge göre sıralayabileceğinizi de belirtmek gerekir.

İspanyolca 10.000 fiil

10000 fiil

10000 fiil

İspanyolca’da 10.000 fiil her seviyeden öğrenci için mükemmel bir uygulama, İspanyolca konuşulan ülkelere harika bir seyahat arkadaşı olmanın yanı sıra. İspanyolca dilbilgisi öğrenmek için bu uygulama, tüm mastarları ve her fiilin tüm fiil biçimlerini içeren bir listeye sahiptir. Bu sayede “Ben” kelimesini aradığınızda “olmak” fiilini bulabileceksiniz.

Uygulama size izin verir çevirileri arayın ve hatta hangi fiil zamanlarının görüntüleneceğini özelleştirin. En sevdiğiniz fiillerle bir liste yapın!

İspanyolca fiiller

İspanyolca fiiller

İspanyolca fiiller

İspanyolca fiiller yapabileceğiniz bir uygulamadır. 20 farklı zamanda yaklaşık 700 fiili öğrenin ve ezberleyin. Basit bir arama ile ihtiyacınız olanı birkaç saniye içinde bulacaksınız.

Bir fiilin nasıl telaffuz edileceği hakkında hiçbir fikriniz yok mu? iyi şimdi Uygulama sesli olarak gelir, böylece doğru telaffuzun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.. Sadece konjugasyonun yanındaki düğmeye basın ve hazırsınız. Ancak uygulamanın bu özelliği internet bağlantısı gerektirir.

İspanyolca dilbilgisi ve fiil çekimi öğrenin

İspanyolca dilbilgisi öğrenin

İspanyolca dilbilgisi öğrenin

Bu ilginç uygulama, İspanyolca dilbilginizi geliştirmenize yardımcı olacak. en popüler İspanyolca düzensiz ve düzenli fiillerin gösterge, dilek kipi ve emir kiplerindeki tüm çekim biçimleri. Bu aracın getirdiği dilbilgisi referansı, İspanyolca dilbilgisi kurallarını daha iyi anlamanız için anahtar olacaktır. Ayrıca uygulama tarafından sunulan ve kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı olacak quizleri oynayarak bilginizi genişletebilirsiniz.

hadi konjugasyon

hadi konjugasyon

hadi konjugasyon

Hadi Konjugasyon bir İspanyolca herhangi bir fiili aramanıza ve hızlı bir şekilde çekim yapmanıza izin veren uygulama.Bu uygulama özellikle fiil çekimlerinde dil öğrenmenize çok yardımcı olacak ve harika çünkü fiilleri sesli ve görüntülü telaffuz etme yeteneğine de sahip.

Dilimizin çekimlerini öğrenmek için basit bir uygulama arıyorsanız bu satırların altındaki butondan Let’s Go Conjugation aracını indirin. Onu seveceksin!

İspanyolca Fiil Eğitmeni

İspanyolca fiil eğitmeni

İspanyolca fiil eğitmeni

için uygulamalar en yaygın İspanyolca fiillerin çekimlerini uygulayın. Her düzeyde İspanyolca öğrenen öğrenciler için ve İspanya, Meksika ve Latin Amerika’ya seyahat ederken bir refakatçi olarak idealdir.

Verbo Español’un eğitmeni düşük ağırlığıyla dikkat çekiyor, çünkü çevrimdışı çalışır ve optimum öğrenme için özel bir çalışma algoritmasına sahiptir. Şüphesiz, İspanyolca dilbilgisi ve düzensiz fiilleri öğrenmek için en iyi uygulamalardan biridir.

Doğrulayın

Doğrulayın

Doğrulayın

Verbify, İspanyolca fiil çekimlerinde kısa sürede ustalaşmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır.. 18 zamana sahip 2000’den fazla fiile sahiptir ve telaffuzunu geliştirmek için sesli yardıma sahiptir. Araç, normal ve düzensiz fiillere göre sıralar ve bunları kalın harflerle vurgular. Ayrıca fiilleri, kişileri ve zamanları seçerek çekimler yapmanızı sağlar. Üstüne üstlük, konjugasyonlar, akıllı bir AI algoritmasına dayalı olarak ilerlemenize göre vurgulanır. Dilimizin fiillerini öğrenmenin ve ezberlemenin bir başka mükemmel yolu!

Daha fazla bilgi: İngilizce öğrenmek için en iyi 4 YouTube kanalı

anladın mı Fiillerle ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek birkaç uygulama var. Ancak, Android’inize yükleyebileceğiniz en iyi 11 klavyeye de bir göz atmalısınız. Ve öğrendiğiniz her şeyi uygulamaya koymak istiyorsanız, WhatsApp’ta yazım denetleyicisini nasıl devre dışı bırakacağınızı keşfedin. İspanyolcayı bir uzman gibi ele almaya başlayın!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

İspanyolca fiilleri öğrenmek ve ezberlemek için en iyi 7 uygulama girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…