İspanya’daki Zodyak Şövalyeleri Saint Seiya, popüler MMO Lords Mobile’a geldi

Bugün sana sunuyorum Lord’un Mobilbilinen RYO Strateji MMO IGG tarafından geliştirilen, oyuncuların yerleşimlerini geliştirerek ve en destansı savaşlarda savaşarak birbirleriyle yüzleşmeleri gerekiyor.

Beş yıllık ömrü boyunca Lord’un Mobil dünya çapında milyonlarca oyuncuyu fethetmek için çok sayıda iyileştirme ve yeni içerik ekleyerek güzel bir şekilde büyüdü ve şimdi kutlamaya hazırlanıyor manga ve anime evrenlerinin en ünlü IP’lerinden biriyle ilk işbirliği etkinliği.

5 yıllık yaşam Lords Mobile

Bu lisans başkası değil Aziz Seiyaİspanya’da daha iyi bilinen Zodyak Şövalyeleri1985 yılında Masami Kurumada tarafından yaratılan, birçoğunuzun bildiği gibi, Yunan mitolojisindeki yıldız takımyıldızlarından ilham alan ve bize güçlü zırhlar giyen ve kötülüğe karşı savaşan bir grup gencin macerasını anlatan bir çalışma. tanrıça Athena.

Pegasus Seiya’nın başrolde olduğu bir olay

Son 30 yılda manga ve anime dünyasında başarılı olmanın yanı sıra, nasıl olduğunu da gördük. Aziz Seiya hem kendi çalışmalarıyla hem de Lords Mobile ile çalışmaya başlayacak olan gibi işbirlikleriyle video oyunları dünyasına ulaştı.

Pegasus Seiyası

Pegasus Seiyası

Bu işbirliği sayesinde nasıl olacağını göreceğiz Pegasus Seiya ortaya çıkacak Lord’un Mobil bir kahraman gibi Bu, oyuncuların Seiya’yı kontrol etmesine ve aynı zamanda bir sınırlı sayıda kale görünümü, özel bir kalkan görünümü ve daha fazlası iOS, Android, Amazon cihazları ve PC için bu linkten indirebileceğiniz oyunda.

Sadece bu da değil! Lords Mobile’a bağlanan veya işbirliği sırasında oyunu yukarıdaki bağlantıdan indiren TÜM oyuncular kahraman Seiya’yı tamamen ücretsiz alacaksın savaşlarda kullanmak için. Kaçırma!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • realme Buds Air 2, analiz: tüm cepler için gürültü engelleme
  • Samsung Galaxy A52 5G incelemesi: çok daha az parayla üst düzey bir deneyim
  • realme 8 Pro incelemesi: 108MP kamerasıyla fotoğrafçılık çıtasını yükseltiyor
  • OnePlus 9 Pro incelemesi: Hasselblad, neredeyse mükemmel bir akıllı telefona son dokunuşu yapıyor
  • OnePlus 9, analiz: küçük kardeşe bahse girmek için her zamankinden daha fazla neden
  • Huawei FreeBuds 4i, analiz: tasarım, ses ve pil, (neredeyse) mükemmel ekip
  • Samsung bir iPhone yapmak istediğinde Samsung Galaxy Alpha’yı hatırlamak
  • Sony Xperia 5 incelemesi: farklı bir formatta eksiksiz bir akıllı telefon

İspanya’daki Zodyak Şövalyeleri, Saint Seiya girişi, popüler MMO Lords Mobile’a geliyor ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…