La Supercopa de España se verá en #Vamos: gratis para clientes Fusión y por 8 euros para no clientes de Movistar

İspanya Süper Kupası #Vamos’ta izlenecek: Fusion müşterileri için ücretsiz ve Movistar olmayan müşteriler için 8 avro

İspanya Süper Kupası #Vamos'ta izlenecek: Fusion müşterileri için ücretsiz ve Movistar olmayan müşteriler için 8 avro

2021/2022 sezonuna hala tam olarak dahilken ve LaLiga’nın son haklarının bize bıraktığı şüphelerin çözüleceğini umarken, Ocak ayına ve dolayısıyla İspanya Süper Kupası ayına ulaştık. . Bu rekabet, Kupa ve Lig şampiyonları ve ikincileri, bu yıl Suudi Arabistan’da yapılacak ve bir kez daha Movistar’da yayınlanacak.

İyi haber şu ki, turnuvanın üç maçı da #Vamos’ta yayınlanacak, bu da herhangi bir kullanıcı için geçerli olacağı anlamına geliyor. Movistar müşterisi olup olmadığınızı. Nasıl? Şu anda aktif bir promosyonu olan Movitar+ Lite teklifi aracılığıyla -başka bir promosyon daha.

Şubat ayına kadar 8 Euro’ya ve kalıcılık olmadan

Real Madrid

Resim: Real Madrid

2022 İspanya Süper Kupası Movistar+’a geliyor ve bunu kanalda yapıyor #Hadi gidelim (Movistar+ 8)Operatör tarafından onaylandığı üzere, etkinlik için özel kapsama ve özel programlamaya sahip olacak. La Casa Del Fútbol takımı boşuna değil, yarışmanın üç maçının 12-16 Ocak tarihleri ​​arasında oynanacağı Riyad’a (Suudi Arabistan) gidecek.

2021'de Movistar+'ın en iyileri: DAZN ile yapılan anlaşma ve futbol haklarından mobil uygulamasının tamamen yenilenmesine kadar

Biçim son dört turnuvanın sonuçları, lig şampiyonunun (bu durumda Atletico de Madrid) Kupa ikincisi (Athletic de Bilbao) ile karşı karşıya olduğunu ve kupa şampiyonunun (Barça) LaLiga ikincisi (Real Madrid) ile oynadığını belirler, böylece toplantılar şöyle olacak:

  • FC BARCELONA – GERÇEK MADRİD: 12 Ocak Çarşamba, saat 20:00’de #Vamos de Movistar+’da.

  • ATLETICO DE MADRID – ATLETİK KULÜBÜ DE BİLBAO: 13 Ocak Perşembe, saat 20.00’de #Vamos de Movistar+’da.

  • BÜYÜK FİNAL: 16 Ocak Pazar, saat 20:00’de #Vamos de Movistar+’da.

#Vamos kanalı Movistar+’a özeldir ve tüm Fusion paketlerine dahildir, böylece yakınsak bir planla sözleşme imzalayan tüm Movistar müşterileri 2022 İspanya Süper Kupası’nın keyfini ücretsiz olarak çıkarabilecekler.

Ayrıca #Vamos, Movistar’ın 2019 yılında başlattığı ve operatörün hem müşterileri hem de müşterisi olmayanlar tarafından kullanılabilen OTT hizmeti Movistar+ Lite’ın içerdiği kanallardan biridir. Bu platform mobil fiyatlar için ücretsiz Rate #15, Rate #25, Contract 20 Plus ve Movistar Infinite Contract, yani tüm bu kullanıcılar da yarışmayı ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Geri kalanı için Movistar + Lite’ın aylık ücreti aylık 8 avro, ancak 31 Ocak’tan önce sözleşme yapan herkes 28 Şubat’a kadar sadece 8 avroluk tek bir ödeme ödeyecek. Bunun anlamı, Movistar müşterisi olup olmadığınızı, Turnuvayı izlemek için şimdi 8 Euro’ya sözleşme yapabilir ve kalıcılığı olmadığı için Şubat sonunda iptal edebilirsiniz.

– Haberler İspanya Süper Kupası #Vamos’ta izlenecek: Fusion müşterileri için ücretsiz ve Movistar olmayan müşteriler için 8 avro aslen yayınlandı Engadget Mobil Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Leave a Reply