İskandinav yüksek kaliteli ev aletleri markası ASKO,...

İskandinav yüksek kaliteli ev aletleri markası ASKO,…

Evin hizmetinde olan teknoloji, İspanya’da pazarlanan yeni bir markaya sahip: ASKO. Elektrikli cihaz endüstrisinde 70 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ASKO ürünleri, kısa süre önce Hisense tarafından satın alınan bir markadır ve ilk kez İspanya ve Portekiz’e ulaşır.

Adını kurucusu Aukusti Asko-Avonius adlı Finli bir marangozdan alan mobilya şirketi ASKO, 1950’de genç bir İsveçli yenilikçinin annesinin hayatını kolaylaştırmak için bir çamaşır makinesi yapmasıyla ev aletlerine sıçradı. Çamaşır makinesi, yerleşik su ısıtma sistemi, sıkarak kurutma ve onu çok popüler yapan dayanıklı paslanmaz çelik çerçeve sayesinde üstün temizleme performansına sahipti. Bugün, 70 yılı aşkın bir süre sonra ASKO, tasarım, yenilik, kalite ve dayanıklılık gibi İskandinav değerlerinden ilham alan bir İsveç markasıdır.

“ASKO’nun ürünleri, işlevsel ve minimalist tasarımları, ürünlerinin yüksek kalitesi ve çevresel sorumluluklarının kanıtladığı gibi, İskandinavya’dan ilham alıyor. ASKO’nun ticari direktörü José Manuel Guillén, mutfaklarını piyasadaki en iyilerle donatmak isteyen en talepkar tüketicilerin zevklerine mükemmel şekilde uyan değerler” diyor. “ASKO’nun İber pazarına gelişi, birbirini mükemmel şekilde tamamlayan cihazların tasarımına ve kalitesine olan bağlılığı temsil ediyor”.

İspanya ve Portekiz’e gelecek yeni ürünler, tasarımlarına göre üç farklı kategoriye ayrılıyor: Zanaatpaslanmaz çelikten ve sağlam metal kontrollerden yapılmıştır; Elementlerİskandinavya jeolojisini anımsatan siyah kaplamalarla; Y ProSerisi, paslanmaz çelikten, cam kapılar ve sağlam çelik kulplardan yapılmıştır, bu da mutfağa daha da profesyonel bir hava verir.

indüksiyon ocakları

Birçok ASKO ürünü arasında tezgah öne çıkıyor HI1994MF, diğerlerinin yanı sıra kaynatma, kızartma, ızgara yapma veya ateşi sıcak tutma gibi rutin işleri otomatikleştiren akıllı programlar sunarak hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde pişirmeye olanak tanır. kontrollerin kolay arama alanlara sahip olmanın yanı sıra plakanın basit kontrolünü kolaylaştırır Kraliyet Köprüsü tek bir daha büyük pişirme alanı oluşturmak ve böylece pişirme alanını optimize etmek.

ASKO’nun kapsamlı kataloğunda, tezgahlarında brülör de bulunur. Füzyon Volkanı Wok. Anında ısı transferi, kullanıcının büyük miktarda ısıyı muhafaza etmesine ve üretmesine yardımcı olurken, daha fazla malzeme eklerken bile onu verimli bir şekilde tencerenin kenarlarından ziyade dibine yönlendirir.

çok yönlü fırınlar

Markanın farklı tipte fırınları vardır: buharlı, pirolitik, çok işlevli ve 5’i 1 arada, hepsi hem paslanmaz çelikten hem de paslanmaz çelikten farklı yüzeylere sahiptir. siyah çelik.

ASKO fırınlarındaki yeni buhar teknolojisi, saf buhar, yani içinde su damlası olmayan buhar üreterek mükemmel pişirme sonuçları sağlar, böylece yiyecekler kendi suyunda eşit şekilde pişirilir. işlevi sayesinde saf buhar ısıyı buharla birleştirip farklı aşamalarda pişirebiliyorlar. Ayrıca 1,3 litrelik su tankı kapasitesi ile 45 cm’lik fırını ile kullanıcıya 80 dakika pişirme imkanı sunması ile sektörde öne çıkmaktadır.

Öte yandan, model gibi fırınlar OCS8487B Piyasada benzersiz bir özelliğe sahiptirler: buhar, mikrodalga, geleneksel fırın, fırın + mikrodalga ve buhar ve mikrodalga kombinasyonu fonksiyonlarını bir araya getirmek için 5 modu 1 arada içerirler. Çok yönlülüğü tam entegrasyona izin verir ve mutfakta çok yer tasarrufu sağlar.

Bulaşık makinesi

ASKO, ticari ve endüstriyel kullanım için bulaşık makineleri üretmektedir. Ürünleri otellerde, kuaförlerde veya kreşlerde, bulaşıkların günde birkaç kez kirli olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Bu nedenle aşağıdaki gibi modeller FI676GXXL Profesyonel malzemelerle, yani daha fazla çelik ve daha az plastikle yapıldıkları için tüm kullanım taleplerine dayanabilirler ve ayrıca yüksek dayanıklılık, kalite ve performans elde etmeye odaklanmışlardır.

Bulabileceğimiz yeni özelliklerin sonsuzluğu arasında Su Güvenlibir PEX hortumu ve kaynaklı bir paslanmaz çelik borunun yanı sıra tıkanma önleyici tahliye pompası ve sensörler gibi akıllı sistemler içeren gelişmiş bir güvenlik sistemi Su Algılama.

Bu bulaşık makinelerinde ayrıca Süper Temizleme Sistemi+, ön yıkamadan sonra filtreyi ve tüm iç yüzeyleri temizleme ve sırayla yükü durulama ve durulanmış bulaşıklarla ana yıkamayı başlatma özelliğine sahiptir.

ASKO bulaşık makinesi sistemleri, tüm yükünüzün mükemmel şekilde temiz olmasını sağlayan 11 yüksek güçlü sprey içerir. İki tane Güç Bölgesi alt kısımda, böylece en kirli tavalar bile tamamen temiz olur ve üçte biri çatal bıçak alanında.

Çamaşır makineleri ve kurutma makineleri

ASKO, tüm çamaşır makinelerini fabrikadan çıkmadan önce test eder. Ayrıca, hijyenik yıkama döngüsünün yanı sıra temiz ve mikropsuz bir tamburu garanti eden, kapağında kauçuk olmayan piyasada tek olanlardır. Ayrıca tasarımı ve kapasitesi, onu yüklemesi ve boşaltması kolay bir cihaz haline getirir.

Markalı kurutucular, örneğin T408HD.Ssistemleriyle öne çıkmak Kelebek kurutma, Giysileri tamamen pürüzsüz bırakmak ve yığılmalarını önlemek için içinde sekiz rakamı olan giysileri döndürmekten sorumludur.

Leave a Reply