İşçiler için çevre birimi otomatları: Salesforce veya Facebook'ta bir atıştırmalıkla aynı şekilde bir klavye elde edilir

İşçiler için çevre birimi otomatları: Salesforce veya Facebook’ta bir atıştırmalıkla aynı şekilde bir klavye elde edilir

Kahveleri genellikle arzulanan çok şey bırakır, ancak fiyat ve dağıtım hızı açısından kimse onları geçemez. Ve bu son kalite, büyük teknoloji şirketlerinin en büyük ofislerinde küçük çevre birimlerini dağıtma görevlerini yerine getirmek için otomatik satış makinelerini seçmelerini sağlayan şeydir. Salesforce, Facebook, Intel, VMware veya Dropbox, diğerleri arasında bu ürün dağıtıcıları kullanır malzeme talep sürecini hızlandırmak ve basitleştirmek için.

Bu otomatlar, herhangi bir atıştırmalık veya kahve makinesi gibi çalışır. Bu ekipmanların dağıtımını yapan Avustralyalı bir şirket olan Smart Vending’e göre, modele bağlı olarak, bazıları mevcut ürünleri cam aracılığıyla, bazıları ise talep edilebilecek cihazların görüntülendiği geniş dokunmatik ekranlara sahip. İhtiyacınız olan çevre birimini almak için, işçi elektronik kimlik kartını kullanmak zorundadır Ve genellikle onlar için hiçbir şey ödemeniz gerekmez.

Çevresel Otomat

Bu süreç ile çalışanın ihtiyacı olanı hızlı bir şekilde almasını sağlamanın yanı sıra elektronik kimlik sayesinde işlemin kayıt altına alınması, böylece makine envanter çalışmasını otomatik olarak gerçekleştirirAmerikan şirketi Intelligent Dispensing Solutions’dan temin edin.

Diğer bir avantajı ise her zaman kullanılabilirler ve çalışan istediği zaman ihtiyacı olanı alabilir çevre birimlerinin tedarikinin yeterli olması şartıyla. Bu anlamda bu ekipler, cihazlardan herhangi biri bittiğinde dağıtım şirketlerine haber veren ve değiştirebilmeleri için sensörlere sahiptir.

Teknoloji şirketlerinin tele-çalışmayı koordine etmek için dahil etmeye başladığı yeni yönetici olan 'Uzaktan kumanda başkanı'

Bu makinelerde bulunabilecek ürünler arasında fareler, klavyeler, kulaklıklar, harici depolama cihazları, piller, adaptörler veya yazıcı kartuşlarıdiğerleri arasında.

Buna ek olarak, İngiliz şirketi Velocity Smart Lockers tarafından satılanlar gibi bu otomatlardan bazılarının bir tarafında büyük kilitli dolaplar bulunur, böylece teknoloji departmanı makine tarafından dağıtılamayan daha büyük ekipmanları içlerinde bırakabilirsiniz, dizüstü bilgisayarlar veya ekranlar gibi ve bunları talep eden işçi, istediği zaman bunları geri çekebilir. Bunların kilidini açmak için elektronik kimlik bilgilerini de kullanmanız gerekir.

akıllı dolap

Bu dolaplar tam tersi şekilde çalışır: işçiler, ekipmanlarının bir kısmının onarılmasına ihtiyaç duyduğunda, orada bırakıp teknik servise haber verebilirsin ki, müsait olduklarında teslim alsınlar. ve düzeltin.

karma çalışma

Büyük teknoloji şirketleri bu çevresel otomat makinelerini birkaç yıldır kullanıyorlar, ancak mevcut durumla birlikte şirketlerin günlük yaşamında daha önemli bir rol oynamaya başlayabilirler. Ve birçok şirket, her şey normale döndüğünde hibrit çalışma yöntemini kurma niyetlerini zaten ilan etmiş durumda. Her zaman hazır bulunan bir ekip dağıtıcısına sahip olmanın faydalı olabileceği esnek çalışma saatleri ile.

{«videoId»:»x7zo83v»,»otomatik oynatma»:true,»title»:»10 yıl TELEWORKING_ EN İYİ, EN KÖTÜ ve HİLELER»}

Aslında, bu makineler, çalışma programlarını daha esnek hale getiren bir şirket olan Salesforce’un hibrit çalışma stratejisinde zaten daha fazla alaka kazandı: Teknoloji şirketinin sorumluları bir ay önce “9 ila 5 iş günü öldü” dedi. ofislerini çalışanlarına sadece bir masa ve iki ekran olacak şekilde yeniden tasarlayan, dizüstü bilgisayarınızı evden alın ve işiniz için gerekli olduğunu düşündüğünüz her şeyi otomatlardan satın alınThe Wall Street Journal tarafından bildirildiği gibi.

Bu şekilde, çalışanlarınız ihtiyaç duyduklarını otomatlardan alırlar, çıktıklarında çevre birimlerini kişisel dolaplarına bırakırlar, dizüstü bilgisayarlarını eve götürürler ve ertesi gün başka bir iş arkadaşının işgal etmesi için masayı boş bırakırlarSalesforce, çalışanlarının haftada yalnızca 1 ila 3 gün ofise gitmesi gerektiğini belirlediğinden beri.

Resim 1 | Akıllı Dağıtım Çözümleri

Resim 2 | Akıllı Otomat

Resim 3 | Velocity Akıllı Dolaplar

– Haberler İşçiler için çevre birimi otomatları: Salesforce veya Facebook’ta bir atıştırmalıkla aynı şekilde bir klavye elde edilir aslen yayınlandı Xataka Pablo Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…