iPhone'unuza Yükleyebileceğiniz En İyi 5 iOS Klavyesi

iPhone’unuza Yükleyebileceğiniz En İyi 5 iOS Klavyesi

iOS App Store’da bulabileceğiniz en iyi seçenekleri sunuyoruz.

iPhone ve iPad için her türlü fiziksel klavyeyi bulabildiğimiz gibi, iOS App Store’da da sanal yazılım klavyelerini bulmak mümkün. Bu bize, iPhone mobil işletim sisteminin kullanıcı arayüzünde klavyenin görünümünü çok ayrıntılı bir şekilde özelleştirmek için harika bir fırsat veriyor.

Her kullanıcı tipine göre bir klavye vardır, görsele daha çok önem verenlerdenseniz temaları ve görsel tasarımları olan bir klavyeyi indirip kurabilirsiniz. Öte yandan, yazma verimliliğinizi artırmak istiyorsanız, kaydırma işlevlerine ve diğer özelliklere sahip klavyeleri tercih edebilirsiniz.

iOS App Store’da bulunan tüm seçenekleri inceledikten sonra, harika bir koleksiyon seçtik. iPhone için en iyi iOS sanal klavyeleri. Hangisinin zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar verebilmeniz için sizi aşağıda onları tanımaya davet ediyoruz.

Paylaşmak canlıdır: arkadaşlarınızla içerik paylaşmak için iOS 15’in en iyi özellikleri

iOS klavyeleri nedir ve bunları iPhone’unuza nasıl yükleyebilirsiniz?

Yıllar önce Apple, geliştiriciler için iOS işletim sistemine klavye uzantılarını dahil edecek bir sistem tanıttı.

Bu klavyeler, iPhone kullanıcılarının klavye UI için düzeni seçme ve resmi iOS klavyesinde bulunmayan özelliklerin ve işlevlerin keyfini çıkarabilmeleri için tam ve eksiksiz özelleştirme sunar.

Bu iOS klavyelerini sisteme kurmak çok basit, uygulamayı App Store’dan indirin ve erişim sağlayın Ayarlar > Genel > Klavye ve yeni bir klavye ekleyin.

Bir klavye veya diğeri arasında geçiş yapmak için yerel iOS klavyesindeki emoji şeklindeki düğmeyi kullanabilirsiniz.

Bunlar iPhone’unuz için en iyi iOS klavyeleri

1.SwiftTuşu

Microsoft’un SwiftKey’i, en iyisi olmasa da iOS App Store’daki en iyi klavyelerden biridir. Uygulama bize her türlü özelliğin bulunduğu muhteşem bir klavye uzantısı sunuyor.

Muhtemelen vardır tuşlar arasında kaydırmanın en hassas “kaydırma” işlevi Pazardan. Ayrıca, yazarken ek bir dinamizm ve akıcılık artısı sağlayan yapay zekaya dayalı bir otomatik düzeltme sistemine sahiptir.

Microsoft’un iOS ve Android klavyesi de önemli bir kişiselleştirme yönüne sahiptir. Kişisel tarzınızı yansıtmak için özel olarak tasarlanmıştır ve aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca temaya sahiptir.

Kullandıkça sizden öğrenen, şiddetle tavsiye edilen bir iPhone klavyesi. Ve bu yeterli değilse, aynı zamanda ücretsizdir. Birçokları için piyasadaki en iyi iOS klavyesi.

2.Gboard

Gboard, Google tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş, çok çeşitli işlevler ve özellikler sunan bir iOS sanal klavyesidir. Bu klavye uygulamasını neredeyse benzersiz kılan en ilginç özelliklerinden biri GIF’ler bölümüdür.

Ancak bu yalnızca GIF’lere sahip bir iPhone klavyesi değil, aynı zamanda kullanıcılara aşağıdaki gibi başka işlevler de sağlar. emojiler için hızlı arama, kaydırarak yazma, sesli dikte etme ve hatta bir çıkartma galerisi.

Ek olarak, Apple iPhone telefonları için resmi Google klavyesi, çok az iOS klavyesinin sunabileceği çok ilginç bir işleve sahiptir. Videolar, resimler, yakındaki mağaza ve restoranlar, hava durumu tahminleri, haberler ve spor sonuçları gibi unsurları paylaşmak için entegre bir sistemden bahsediyoruz.

Elbette resmi bir Google uygulamasında başka türlü nasıl olabilirdi ki, Gboard’un da kendi web tarayıcısı var.

En olumsuz yönü? Mahremiyet. Ve Gboard, uygulamanın kullanıcı deneyimini iyileştirmek için hangi işlevlerin en sık kullanıldığını bilmek için tüm aramalarınızı Google sunucularına ve bazı kullanım istatistiklerine gönderir.

3. iKeyboard – Harika Klavye Teması

Daha önce önerdiğimiz önceki iki iOS klavyesi kadar profesyonel veya popüler bir klavye olmayabilir ancak tasarım düzeyinde en fazla özelleştirme seçeneğine sahip klavyelerden biridir.

iKeyboard teklifleri bir tahmin ve otomatik düzeltme sistemi, 1.000’den fazla çıkartma ve emoji ve toplam 108 yazı tipi klavye tuşlarındaki tüm harfleri süslemek için.

Uygulama, dokunma hareketleriyle erişilebilen işlevler içerir, örneğin parmağınızı boşluk düğmesine basılı tuttuğunuzda emoji paneli etkinleştirilir.

Ayrıca bir “kaydırma” klavyesi ve bir tuşa her bastığınızda sesleri çalmak için piyano klavyesi gibi merak uyandıran özellikleri vardır.

4.Hanx Yazarı

Hanx Writer, Tom Hanks’in iOS klavyesidir. Evet, evet, duyduğunuz gibi! Tanınmış Hollywood oyuncusu daktiloları çok seviyor ve klasik olanlarla sanal bir klavye oluşturmak istedi. daktilo tuşları iphone için.

Başlangıçta iPad için yaratılmıştı, ancak şimdi iPhone ve Mac ile uyumlu sürümleri var.Farklı tasarım stilleri ve küçük bir belge yöneticisi var.

5. Esnek

Fleksy, çok sayıda özelleştirme seçeneği, video ve müzik araması, GIF’ler, Çıkartmalar ve temalar sunan iPhone ve iPad için bir klavyedir.

İPhone kullanıcılarına bir dizi uzantı sağlayan çok ilginç bir alternatiftir. paylaş, metin imlecini kontrol et, tek elle yaz ve daha fazlası.

Ayrıca tuşlara, klavyenin arka planına ve otomatik düzeltme kelimelerine renk ekleyerek kendi tema tasarımınızı oluşturmanıza olanak sağlayacak çok eğlenceli bir özelliği de var. iOS’taki en özelleştirilebilir klavyelerden biri.

Minyonların hayranıysanız, bu eğlenceli ve yeni yıldırım kablosunu seveceksiniz.

Bu, desteklenen tüm iPhone modelleri için iOS App Store klavye koleksiyonumuzdur. Bitten apple logolu firmanın işletim sisteminde varsayılan olarak kurulu olan native klavyenin büyük bir hayranı değilseniz, bu sanal klavyelerden birinin sizin için çok faydalı olacağına eminiz. Favori iOS klavyeniz hangisi?

İlgili konular: iOS

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply