iPhone SE'nin harika yeniden tasarımı 2024'e ertelendi

iPhone SE’nin harika yeniden tasarımı 2024’e ertelendi

2022 iPhone SE, mevcut neslin tasarımıyla devam edecek.

2021’in sonunda, bazıları Apple’ın mobil cihazının 2022’nin başlarında geleceğini garanti eden bir sonraki iPhone SE ile ilgili tüm söylentileri görebiliyorduk. Diğerleri, iPhone SE 3’ün iPhone XR ve Touch ID tasarımıyla geleceğini iddia etti, ancak şimdiye kadar her şey sadece bir söylenti olarak kaldı. Ancak bu vesileyle, yeni bir rapor şunu garanti ediyor: iPhone SE’nin yeniden tasarımı 2024’e kadar ertelenecekVe Apple’ın cihazın bu yılki sürümü için farklı planları var mı?

Ünlülerin yorumuna göreve güvenilir– sızıntı yapan Dylandkt, Apple sadece katlanabilir iPhone’u üzerinde çalışmıyor. Cupertino’nunkilere ek olarak, 2022’de çıkacak olan iPhone SE’lerinin yeni versiyonuna oldukça odaklanacaklar. ile “5G, özelliklerde artış ve 2020 modeliyle aynı tasarım“. Bildiğiniz gibi, 2020’de piyasaya sürülen iPhone SE’nin tasarımı, iPhone 8’de görülenle tamamen aynı ve bu yıl Apple da aynı planı takip edecekti.

Dylandkt, 2021’in başlarında yayınlanan tweet’lerinde şunları iddia etti: “Yeni nesil iPhone SE, iPad Air’e benzer şekilde güç düğmesine gömülü bir Touch ID sensörüyle gelecekti. iPhone’un tasarımı iPhone 11’e benzer, ancak daha küçük bir ekrana sahip olacaktı.“. Ancak şimdi, sızdıran iPhone SE’nin yeniden tasarımının, popüler iPhone XR ile görülenlere dayanmasını sağlarboyutu biraz daha küçük bir ekran ile“, ve 2024 yılına kadar ertelenmiş olurdu.

“*XR/11’e benzer bir tasarıma sahip ancak biraz daha küçük bir ekrana sahip iPhone SE, 2024’e ertelendi. 2022 için Apple, bunun yerine 5G, artırılmış teknik özellikler ve 2020 ile aynı tasarıma sahip bir iPhone SE piyasaya sürecek. modeli.”

Tabii ki, plan değişikliği, bileşen eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir elektronik piyasasının genel olarak sıkıntılı olduğunu. Bu kıtlık, Apple’ın iPhone 13’ün üretimini 10 milyon azaltmasına neden oldu ve yakın zamanda iyileşmesi beklenmiyor.

Her iki analist de Ming-Chi Kuo ve Ross Young Ayrıca, bu 2022’nin iPhone SE’sinin 4.7 inç ekranla geleceğine inanıyorlar. iPhone 8’de ve aynı klasik Apple tasarımında görüldü. iPhone SE 3 ise 5G bağlantısına, iPhone 13’te görülen A15 Bionic işlemciye ve kamerasında olası iyileştirmelere sahip olacak.

İlgili konular: iPhone

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply