İPhone, iPad veya Mac’imizde Hatırlatıcı listelerinin paylaşılması nasıl durdurulur

İPhone, iPad veya Mac'imizde Hatırlatıcı listelerinin paylaşılması nasıl durdurulur

uygulama hatırlatıcılar iPhone, iPad veya Mac’imiz bize düşündüğümüzden çok daha fazla işlev sunuyor. Yapılması gereken işleri, okumak istediğimiz kitapların listesini, satın alınacak öğeleri veya sadece bekleyen görevleri yazmamızı sağlar. Ve ayrıca, bize izin verir listeleri başkalarıyla paylaşın. Ama onları paylaşmayı bırakmak istediğimizde ne yaparız?

Hatırlatıcılar listesinin paylaşılması nasıl durdurulur

{«videoId»:»x7zpefg»,»autoplay»:true,»title»:»iOS nedir ve nasıl çalışır iPhone ve iPad’de ZAMAN KULLANIN Applesfera Eğitimleri»}

En kolay yollardan biri, listeyi tamamen kaldırmaktır. için cihazımızdan silin artık paylaşılmayacak ve davet ettiğimiz kişilerin cihazlarından kaldırılmayacaktır. Ama bizim istediğimiz listeyi tutmak ve özellikle birinin erişimini kaldırmak ise adımlar şu şekildedir.

iPhone veya iPad’imizde

 1. Uygulamayı açıyoruz hatırlatıcılar.
 2. iPhone’umuzda, belirli bir listedeysek, listelertüm listelerin görünümüne dönmek için sol üstte.
 3. Silmek veya düzenlemek istediğimiz listeye giriyoruz.
 4. Sağ üstte üç nokta şeklinde butona dokunuyoruz.
 5. Tıklamak katılımcıları görün.
 6. Söz konusu kişinin üzerinde sağdan sola kaydırıp dokunuyoruz. Kurtulmak.

mac’imizde

 1. Uygulamayı açıyoruz hatırlatıcılar.
 2. Görünüm menüsünden seçin kenar çubuğunu göster (görünürse).
 3. Paylaşmak istediğimiz listeye ikincil tıklıyoruz ve seçiyoruz kişi ekle.
 4. Söz konusu kişinin adının sağ tarafında bulunan üç nokta butonuna tıklıyoruz.
 5. Biz seciyoruz erişimi kaldır.

Ve şimdi?

Seçtiğimiz kişi veya kişiler artık paylaşılan listeye erişemeyecek ve (tüm içeriğiyle birlikte) anında tüm cihazlarınızdan kaldıracak. İCloud ile senkronizasyon sayesinde, liste silindikten sonra tamamen kaybolduğundan emin olabiliriz.

GTD görev yöneticisi olarak kullanmak için yeni Apple Hatırlatıcıları nasıl uyarlanır

Hatırlatıcıların listesini paylaşabilmek çok faydalıdır. Ve gerekirse paylaşmayı nasıl durduracağını bilmek, mümkünse daha da önemlidir. İhtiyacımız olduğunda nasıl yapacağımızı bileceğiz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler İPhone, iPad veya Mac’imizde Hatırlatıcı listelerinin paylaşılması nasıl durduruluraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…