iPhone: iOS 14.5, aşıları ve AirPods Max’i tanıtmak için emojilerini değiştirdi

Emojilerden asla sıkılmıyoruz, özellikle de iPhone veya iPad için iOS’taysa. Bu nedenle, Apple’ın durumdan yararlanmak istemesi sadece bir zaman meselesiydi.

Şimdi, gelişimi ile iOS 14.5 ve beta sürümünün piyasaya sürülmesiyle Cupertino’dan arkadaşlar bu tasarımlardan bazılarını güncellemek ve hatta en yeni ürünlerini tanıtmak için bu fırsattan yararlandı.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Bu doğru, iPhone’unu iOS 14.5 ile kullanan herkes emoji menüsünde AirPods Max ile karşılaşsa bile bazı sürprizler bulacak.

Yeni emojilerle tanışın

bu Unicode Konsorsiyumu Eylülden beri geçen yıl, yeni emojilerin entegrasyonunu ve bazı varyantların uygulanmasını onayladı.

Bu hareket, platformuna emojileri entegre eden herhangi bir şirketin yeni figürleri benimsemesi ve platformlarına entegre etmesi için başlangıç ​​atışını temsil ediyordu.

Böylece Apple, bazı tasarımların çehresini değiştirmek, yeni tasarımları entegre etmek ve hatta bir sürpriz bırakmak için iOS 14.5 ile projeden faydalandı:

Gördüğümüz gibi, yeni emojilerin çoğu dahil etmeyi veya stereotipleri atmayı savunuyor. Yüz maskesi emojisi veya enjeksiyon emojisi gibi diğerleri pandemi zamanlarına uyarlanmıştır. İlki daha az sıkıntılı görünüyor ve ikincisi orijinal kan benzeri kırmızı maddeyi bir aşıyla değiştiriyor.

Sürpriz, Apple’ın yeni AirPods Max’in küçük bir resmini koymak için her şeyi daha iyi hale getirdiği kulaklıkların emojisiyle birlikte geliyor.

Aslında yeni eklemeler ve değişiklikler oldukça iyi görünüyor. Her ne kadar reklam hareketi dikkat çekmeyi bırakmıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…