İPhone 13’ün iddia edilen bir camı, kenarlardan daha fazla yararlanan daha küçük bir ‘çentik’ ile görünüyor

iRepair web sitesi, yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz şeyi MacRumors’a sızdırdı: iddia edilen iPhone 13’ün ön camları Bu sonbaharda ne göreceğiz? Kaynağa göre, mevcut iPhone 12 modelleriyle aynı boyutlara sahipler: 5.4, 6.1 ve 6.7 inç.

Fark ettiğiniz ilk şey, birçok kişinin istediği bir şeydir: ‘çentik’ veya çentik ekranın üst kısmı daha küçük olurdu boyutunda. Apple, telefon görüşmeleri için hoparlörü doğrudan telefonun kenarına, resim camında bir boşluk olan yere yerleştirerek bunu başarabilirdi.

Çentiksiz bir iPhone’a doğru ilk adım

{«videoId»:»x7zzi35″,»autoplay»:true,»title»:»iPhone 12 Hangisini almalıyım_ _ 2021’de hangi iPhone’u almalıyım (1)»}

Daha küçük bir çentik, oldukça belirgin ekran iyileştirmelerine sahiptir: iOS göstergeleri için daha fazla alan ve daha fazla alana sahip olmanın basit hissi ile geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi. “Çentik” iPhone X ile piyasaya sürüldü ve henüz değişmedi, ancak birçok Android terminali bazı durumlarda (elbette yüz tanıma sensörleri olmadan) kamera için basit bir deliğe indirdi.

Tedarik zincirine göre iPhone 13'ün lansmanının Eylül ayı sonunda yapılması bekleniyor.

iPhone 13 aynı zamanda ilk iPhone olabilir. 120Hz ProMotion ekran, çok yeni söylentilere göre. Bu, yeni çipi ve yeni kameralarıyla birlikte gelecek neslin ana yeniliklerini bir araya getirecekti. Aralıktaki herhangi bir değişiklikten önceki sonuncusu?

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler İPhone 13’ün iddia edilen bir camı, kenarlardan daha fazla yararlanan daha küçük bir ‘çentik’ ile görünüyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…