iPhone 13, yeni renkler, geliştirilmiş bir kamera sistemi ve daha fazlası olarak mat siyah ve bronz ekleyecek

Yavaş yavaş yeni iPhone 13’ü göreceğimiz tarih yaklaşıyor ve bununla birlikte artık bizi ilgilendiren gibi çeşitli söylentiler birbirini takip ediyor. Bu sefer işaret ediyor yeni iPhone 13’te çeşitli iyileştirmeleryeni renkler, portre modu ve çentik.

iPhone 13: yeni renkler, parmak izi bırakmayan kaplama ve çentik daha küçük

{«videoId»:»x7znmvz»,»autoplay»:true,»title»:»iPhone SE 2020 bir aylık kullanımdan sonra_ bir ev olarak EVET diyoruz ama herkes için değil»}

EveryThingApplePro’dan Max Weinbach ile ortaklaşa hazırlanan yeni bir videoda, her ikisi de sızıntı yapanlar Kaynaklarından topladıkları haberleri bize bildirirler. Belki, en göze çarpan kozmetik değişiklik Bu nesil, geliştirilmiş grafit dedikleri neredeyse siyah olan yeni bir rengin tanıtımı olacak. Apple’ın bir süredir iPhone 7’de çıkan ve iPhone X ile test eden simsiyah gibi renklerle denemeler yaptığını biliyoruz, bu nedenle beklenenin içinde kalıyor.

Weinbach, Apple’ın turuncu veya bronz gibi başka bir rengi test ettiğini söylüyor. Onu yargılamadan önce, unutulmamalıdır ki, render genellikle gerçek renk ve bitişin hakkını vermezler. Tabii ki hala test ettikleri ve son versiyona ulaşabileceğini düşünmedikleri bir renk.

Portakal

Öte yandan Apple, çelik kasa üzerindeki ayak izlerini azaltmak için çaba sarf ediyor. Kullanım izleri, diğer renklerin üzerinde özellikle altın rengi modelde belirgindir. Bunları önlemek için şirket, parmak izi bırakmayan bir kaplama geliştiriyor. anladığımız bu çelik kaplama için “Pro” modellerinki olacak.

Bazı söylentiler zaten azalmaya işaret etti. çentik EveryThingApplePro’nun bu yeni nesil iPhone’da onayladığı. Konuşmacı üst kenara yerleştirilecek ve kamera taraf değiştirecek ve önceki iPhone’lardan daha kompakt bir sekme elde edecekti. Radikal bir değişimden ziyade bir evrimdir.

Kamera sistemindeki iyileştirmeler ve iPhone 13’ün daha fazla detayı

iPhone 13 Çentik

EveryThingApplePro’ya göre Apple’ın çok emek harcadığı bölümlerden biri de kamera sistemi. şirket azaltacaktı arkadan çıkıntı yapan lenslerin kalınlığı, bunları iPhone 13 Pro ve Pro Max’te eşleştirin. Görüntü sabitleyicinin konuyu ayrı modlar olmadan otomatik olarak görüntünün merkezinde tutmasını sağlayan yeni bir işlev var.

Ses

sayesinde portre modu daha doğru olacaktır. işbirliği Pro modellerinde lensler ve LiDAR arasında daha derin. Bunların kombinasyonu daha iyi algılamaya izin verecektir. önlerindeki nesnelerin kenarları, örneğin saçtaki küçük delikler veya fotoğrafın arka planı. Ayrıca iPhone 13’ün video kaydında portre moduna sahip olmasını sağlarlar.

32 mm çapında ve 6 mm kalınlığında: AirTag'in varsayılan son boyutları filtrelenir

Neredeyse geçerken bahsettikleri iyileştirmelerin geri kalanı da birkaç dakika harcamaya değer. Spesifik olarak, ses deneyimi uzamsal ses teknolojisi ile desteklenecektir. Mikrofonlar ayrıca huzme şekillendirme aramalarda ve ses kaydında gürültüyü azaltmak için. Satışlarının beklendiği gibi olmamasına rağmen iPhone 13 mini üretimde kalmaya devam ediyor. Ve son olarak, hala 120Hz her zaman açık ekranı savunuyorlar.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler iPhone 13, yeni renkler, geliştirilmiş bir kamera sistemi ve daha fazlası olarak mat siyah ve bronz ekleyecek aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…