iPhone 11 ve iPhone 11 Pro için en iyi kılıflar:…

iPhone 11 pro’nuz için bir kılıf mı arıyorsunuz? o zaman doğru yere geldiniz, çünkü ödevi sizin için yaptık ve size çeşitli seçenekler sunuyoruz. iPhone 11 pro için en iyi kılıflar.

2020’de en iyi mobil kasa nasıl seçilir? Akıllı telefonunuzu korumak için en iyi seçeneği seçmek için nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve dikkate almanız gereken diğer hususları size bir süre önce anlatmıştık.

Ama gerçek şu ki, nasıl seçilir en iyi iPhone 11 pro kılıfları Zevkinize, ne kadar ödemek istediğinize ve cep telefonunuzun nasıl görünmesini istediğinize bağlı olacaktır. Size uygun seçenekleri göstermeye özen gösteriyoruz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok web sitesi var en iyi iPhone 11 pro kılıfları, ancak bu sefer oldukça fazla takipçisi olan bu cihaz için kasa çeşitliliği oldukça fazla olan Amazon.es’in sunduklarına bir göz atmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Spigen Ultra HybridiPhone Uyumlu

Bu, onu paranın karşılığı için güçlü bir rakip yapan çeşitli özelliklere sahip bir durumdur. Arkası sert polikarbonattan yapılmıştır ve kenarlarında TPU silikon koruyucu vardır.

Çok dayanıklı şok koruması için Air Cushion teknolojisine sahiptir ve yüzeyi kaymaz mat olup parmak izlerini önler ve cep telefonunun daha kolay kavranmasını sağlar. Çeşitli renkleri mevcuttur, görseldeki yeşil de bunlardan biridir.

iPhone 11 Pro için ESR Şeffaf Kılıf

Şeffaf davaları tercih edenler için, o zaman bu sizin için olabilir. Cihaza hacim eklemeden ekstra koruma sağlamak için yalnızca 1,1 mm kalınlığındadır.

Bir avantajı, şeffaf TPU’nun sararma önleyici olmasıdır, bu nedenle iPhone’unuzun görünümü hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. 6,47€ teklif fiyatı var.

Size söylediğimiz gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. en iyi iPhone 11 pro kılıfları. Daha fazlasını seçebilmeniz için burada size başka alternatifler bırakıyoruz:

Ürün bulunamadı.

iPhone 11 Pro için FayTun Kılıf, Ultra İnce Silikon Yumuşak TPU ...

iPhone 11 Pro için FayTun Kılıf, Ultra İnce Silikon Yumuşak TPU …

  • 💎 Uyumluluk: Bu kılıf yalnızca iPhone 11 Pro ile uyumludur, lütfen önce cep telefonunuzun modelinizin iPhone 11 Pro olduğunu onaylayın…
  • 💎 Tam Koruma: Yükseltilmiş çerçeve ve kamera kesimi lensi korur. Tüm köşelerde tam koruma sağlayın,…

iPhone 11 Pro için ESR Yippee Color Soft Serisi Kılıf, Yumuşak Kılıf...

iPhone 11 Pro için ESR Yippee Color Soft Serisi Kılıf, Yumuşak Kılıf…

  • [Suave como la seda]: Sıvı silikon çok yumuşak ve ipeksi bir doku sağlarken daha rahat bir tutuş sunar. Mat bitişli…
  • [Colorida y con estilo]- Her duruma uygun modaya uygun renk yelpazemizle iPhone 11 Pro’nuzun harika görünmesini sağlayın.

En İyi iPhone 11 Kılıfları

Aradığınız şey iPhone 11’iniz için en iyi kılıf ise, o zaman cevap şu modellerden birinde yatıyor: Akıllı telefonunuzu koruduklarını ve güzel olduklarını veya cep telefonunun tasarımını olabildiğince az etkilediklerini hesaba katmak önemlidir. mümkün değil mi sence?

Örneğin, aradığınız şey dikkatlerden kaçmamaksa, simli bu seçeneğe bir göz atın örneğin:

MATEPROX iPhone 11 Kılıf,Parıltılı Parlak Kılıf...

MATEPROX iPhone 11 Kılıf,Parıltılı Parlak Kılıf…

  • Parıltılı Parlak Stil: Uygulanabilirlik: iPhone 11 6.1”(2019). Kasanın arkasındaki Lüks Parıltılı Parıltılar, şıklığınızı…
  • 3’ü 1 Arada Yapı: Yumuşak TPU Kılıf (Dış) + Gümüş Parıltılı Film (Orta) + Buzlu Şeffaf PC (İç), bilgisayarınızı koruyun…

TEKLİF

iPhone 11 için ORNARTO Silikon Kılıf, Silikon Kılıf ...

iPhone 11 için ORNARTO Silikon Kılıf, Silikon Kılıf …

  • [Material de silicona líquida]: Malzemesi kılıflarıyla aynı olan iPhone 11 için sıvı silikon kılıf,…
  • [Precisión épica]: iPhone 11 ile tasarlanan ORNARTO kılıf, iPhone likit silikon kılıfın tüm çizgilerini ve şeklini takip ediyor…