iPad Pro'nuzu yükseltin: Klavye kılıfı nasıl seçilir

iPad Pro’nuzu yükseltin: Klavye kılıfı nasıl seçilir

tabletin varsa elma ipad yanlısı, kesinlikle onunla gerçekleştirmek istediğiniz işlevlerden biri dizüstü bilgisayarları değiştirmektir. Cihaz 12 inç ekrana sahip olanlardan ise bu daha verimli bir şekilde elde ediliyor. Bunu mümkün olan en iyi şekilde başarmak için bir klavyeli kılıf ve ihtiyacınız olan modeli seçmenize yardımcı oluyoruz.

Gerçek şu ki, Apple tabletten en iyi şekilde yararlanmak için bu tür bir aksesuar çok önemli görünüyor. üretken her yerde, ama özellikle evden uzakta. Ek olarak, bir kapak ekleyerek ek bir olumlu etkiniz de olur: koruma olası düşmelere veya darbelere karşı çok daha iyi.

Dikkat edilmesi gereken temel şeyler

Önemli olanlardan biri, seçtiğiniz modelin kablosuz teknoloji kullanan bir klavye kullanmasıdır, ideal olarak Bluetooth, tablet ile iletişim kurmak için. Bu nedenle, bunun için kablo kullanan modeller, kullanım seçeneklerini sınırladıkları için en ilgi çekici değildir. Bu arada, aksesuarın bir kutu içermesi hiç de kötü bir fikir değil. arkadan aydınlatmalı klavyeçünkü bu, düşük ışıklı yerlerde bile bundan yararlanmanıza izin verir.

iPad kasasındaki tuşlar

Doğrudan klavyeyle ilgili olduğu için kontrol edilmesi gereken başka şeyler de var. Bu nedenle, örneğin Apple iPad Pro ile uyumlu modelin özerkliğinin olması önemlidir. üç günden fazla. Aksi takdirde, deneyim mümkün olan en iyi şey değildir… ancak dramatik bir şey de değildir, çünkü her zaman pili olan bir cihaz seçmeniz gerekir. şarj edilebilir. Ek olarak, Apple işletim sistemlerinin fonksiyon tuşlarının dahil olup olmadığını her zaman kontrol etmelisiniz, aksi takdirde kullanımlarında hatalar yapılabilir.

Vaka şeyler dahil

Bu ürünlerin de bir kılıf olduğunu unutmamak da ilginç. Bu nedenle, bu makalede bahsettiğimiz 12 inçlik modellere uyması gerekiyor. Ayrıca olsun kitap türü İdealdir, çünkü bunlar kürsü moduna yerleştirilebilir ve bu nedenle kullanımı rahat ve verimli hale getirir. Ayrıca, bu tabletin Apple Pencil ile uyumlu olduğu düşünülürse, bu aksesuarı saklamak için bir alan eklemek iyi bir fikirdir.

iPad kılıflı kalem

Malzemelere gelince, çünkü işler her birinin zevkine bağlı. Ancak dikkate alınması gereken önemli bir şey var, kullanılan modeller silikon veya kauçuk, daha fazla direnç sunanlardır. Ve bu sizin için önemliyse, Apple iPad Pro’yu korumak için seçmeniz gereken seçenekler bunlardır.

Apple iPad Pro için önerdiğimiz kılıflar

Aşağıda, yukarıda belirtilenlerin tümüne uyan ve bu nedenle, bu tablet için klavyeli kapakları bulacağınız bir liste bırakıyoruz. İyi seçimler Apple cihazının kullanımını iyileştirmek ve buna ek olarak her yerde üretken olmak.

Logitech İnce Folyo Pro

Bu, mükemmel güç sunan, eksiksiz bir klavyenin eşlik ettiği ve mükemmel kullanışlılığa sahip, iyi yapılmış bir aksesuardır. Bağlantı Bluetooth’tur ve bahsettiğimiz Apple tablet ile hiçbir problem yaşamazsınız.

Logitech İnce Folyo Pro

ProCase Vaka

Apple Pencil’ı saklamak için belirli bir alan ve ayrıca manyetik kapatmasının çok kullanışlı olması gibi bu ürünün içerdiği birçok seçenek vardır. Üretim malzemesi hayat sigortası olan ABS plastiktir.

ProCase Vaka

Zagg kasa

Aradığınız şey Apple iPad Pro için maksimum korumaysa, kasası sert ve bu nedenle büyük bir dirence sahip olduğu için bu muhtemelen dikkate almanız gereken modellerden biridir. Klavye çıkarılabilir, bu da ona farklı bir kullanılabilirlik sağlar.

Zagg kasa

Jöle Tarak Kılıfı

Klavye İspanyolca olduğu için tamamen yerelleştirilmiş seçeneklerden biridir ve bu nedenle kullanımı çok basittir. Ek olarak, bu öğe her zaman olumlu olan arkadan aydınlatılır. Bağlantısı, başka türlü nasıl olabilirdi, Bluetooth.

Jöle Tarak Kılıfı

i-Blason Kılıf

En azından söylemek gerekirse, bu aksesuar merak uyandırıyor, çünkü kılıf cep telefonlarında kullanılanlara benziyor ve bu da tablet kılıfının hiç acı çekmemesini sağlıyor. Ayrıca Apple Pencil için bir yumurtası var. Klavyesi de kaliteli.

i-Blason Kılıf

Sross Vaka

Apple iPad Pro ile uyumluluk sorunu yaşamazsınız, bu nedenle bu modelin kullanımı ilgi çekici ve kapağın libor tipi olması sayesinde cihazı sorunsuz bir şekilde stand moduna alabiliyorsunuz. Dokunmatik yüzey içerir.

Sross Vaka

IVSO Vakası

Bu modelin sahip olduğu en merak edilen şeylerden biri de Apple Pencil’ı yerleştirmenizi sağlayan manyetik bir elemana sahip olması. Geri kalanı için, ne korumada ne de klavye kullanımıyla ne ilgisi var.

IVSO Vakası

wasan vakası

Bu modelin mavi rengi onu öne çıkaran şeylerden biri… Çünkü siyah olmayan modeller şu sıralar pek yaygın değil. Stand modunda kullanıma izin verir ve klavye Bluetooth uyumludur.

wasan vakası

Taiwo Aydınlatma

Apple iPad pro için bu aksesuar, klavyenin dokunmatik yüzeye sahip olması ve Kalem için mükemmel bir deliğe sahip olması gibi iyi seçenekler içeriyor. Kablo kullanmadan koruması oldukça iyidir.

Taiwo Aydınlatma

RZL Pedi

Bluetooth uyumlu, üretim malzemesi olarak PU deri olan ve çeşitli tonlarda elde edilebilen bir modeldir. Sorunsuz çalışır ve özerklik bölümünde yersiz değildir.

RZL Pedi

Topes de Gama’da ilk olarak iPad Pro’nuzu geliştirin: Klavyeli bir kasanın nasıl seçileceği girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…