iPad bir kez daha dünyanın en çok satan tableti oldu

Cep telefonu pazarında ister Android ister iOS olsun, yeni bir akıllı telefon satın alırken birçok seçenek olmasına rağmen, gerçek şu ki tabletler alanında bu olmuyor.

Çünkü mobil işletim sistemleri söz konusu olduğunda, Android ve iOS, kararlı olduğu kadar oldukça benzeryani sonuçta, biri veya diğeri arasında seçim yapmanızı sağlayan küçük ayrıntılardır.

Ancak, iPad rakipsiz. Samsung Galaxy Tab S7 gibi cihazlar biraz daha yakına gelebilir, ancak akıllı telefonların dışındaki Android’in bir anlamı yok.

Kısacası, bir yıl daha iPad bir kez daha dünyanın en çok satan tableti oldu artık kimse şaşırmasın.

Sürpriz yok: iPad dünyanın en çok satan tableti olmaya devam ediyor

Günlük işleri tamamlayan en güçlü tablet.

iPad, piyasadaki en iyi tablettir. Büyük pil, taşıması kolay ve mükemmel kalitede uygulamalar ve araçlarla doluApple Pencil’ı unutmadan, metinlerin altını çizmek veya serbest yazmak için gereklidir.

Tüm bu nedenlerle ve analist firma IDC’ye göre, 2020’de toplam 164 milyon tablet satıldı2019’da satılan yaklaşık 145 milyon birimi aşan bir rakam.

Verilere göre 2020’nin sadece son çeyreğinde 19 milyon iPad satıldı ve kısacası Apple’ın amiral gemisi ürünü 53 milyondan fazla satış rakamına ulaştı. %32,5 pazar payı ile.

Size bu sayılar hakkında bir fikir vermek için, ikinci sırada %19 pazar payı ile Samsung yer alıyor ve 2020’nin 4. çeyreğinde satılan 10 milyon tablet, dürüst olmak gerekirse fena değil.

en çok satan tabletler 2020

iPad, bir yıl daha dünyanın en çok satan tableti olmaya devam ediyor

Huawei neredeyse %10 ile üçüncü sırada yer alıyor, Amerika Birleşik Devletleri vetosunun ardından firmanın yüzleşmesi gereken tüm komplikasyonlar göz önüne alındığında oldukça övgüye değer bir rakam. Bu markayı Lenovo ve Amazon takip ediyor.

Apple en çok tablet satan marka olmasına rağmen, en büyük büyümeyi yaşayan marka değil. Bir yanda Lenovo ve Samsung geçen yıla göre yüzde 44 Onlar en çok büyüyen markalar ve bunu inkar etmeyeceğiz, eğer bir Android tablet satın almak istiyorsak, bu sadece en iyi seçenek değil, aynı zamanda iPad’e biraz benzeyen tek seçenek.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

IPad bir kez daha dünyanın en çok satan tableti girişi ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…