iOS’ta 4 yıldan sonra Google, uygulamasının özel bir işlevini Android’e genişletiyor

Google bir test yapıyor entegre tarayıcı için yeni özellik Android arama uygulamanızda. Merakla aktif olan bir işlev iOS için uygulamada 4 yıl.

Google, uygulamasına daha fazla zaman harcamanız için yeni bir işlev entegre edecek

Bu, Android’deki Google uygulamasının yeni işlevidir.

9to5Google’da okuyabileceğimiz gibi, Amerikan şirketi yeni entegre etti. Android uygulamanızın yerleşik tarayıcısındaki yeni özellik yaptığımız bir aramayla ilgili içerik önerecek.

Daha fazla bilgi: Google, ünlü otomatik tamamlama özelliğinin nasıl çalıştığını ve belirli sonuçların neden artık görünmediğini açıklıyor

Bu yenilik mevcut Google uygulamasının 12.4 beta sürümü ve uygulamanın kendisinde veya Discover’da bir bağlantıya tıkladığımızda açılacak olan uygulamanın tarayıcısına eriştiğimizde görünecektir.

Bu tarayıcıda görebildiğimiz ilk şey, menülerin konumu yukarıdan aşağıya taşındıgeri ve ileri gitmek için butonları bulduğumuz yer, paylaş butonu ve aşağıdaki seçeneklere sahip menü butonu: yenileyin, Chrome’da açın, sayfada bulun, tarayıcı ayarları ve geri bildirim gönderin.

Bu noktada, alttan kaydırırsak Yukarı çıkarken, önceki görünümün üzerine yerleştirilecek, ortada Google logosu ve hemen altında bir başlık bulunan yeni bir bölüm görünecektir: İnsanlar ayrıca (“İnsanlar da görüyor”), bize bir yaptığımız arama ile ilgili makale ve video beslemesi. Bu bilgiler bize bazı durumlarda tam genişlikte kartlar ve diğer durumlarda bir atlıkarınca olarak gösterilecektir.

Daha fazla bilgi: Google, Google’ın nasıl çalıştığını açıklar

Android için Google uygulamasının bu yeni özelliği muhtemelen buna daha çok zaman ayıralım çünkü aradığımız bilgilerle ilgili içerik önerecektir. O zamandan beri olumlu olan bir şey Bir konuyla ilgili tüm bilgileri toplamamızı kolaylaştıracak özellikle hızlı ve kolay.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Gönderi iOS’ta 4 yıl geçirdikten sonra Google, uygulamasının özel bir özelliğini Android’e genişletti, ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…