iOS ve Android için Alexa uygulaması, otomatik karanlık mod sunarak güncellendi

Amazon’un Alexa gibi bir asistanı var, ayaklarında devasa bir ekosisteme sahip sanal asistanı ve dişli parçalarından biri ve belki de en önemlilerinden biri farklı platformlarda bulabileceğimiz ve bize izin veren Alexa uygulaması. bağlı cihazları yapılandırın, modelleyin ve bunlarla etkileşim kurun.

Ömrü boyunca farklı güncellemeler alan bir uygulama. Alexa ile geliştirilmiş etkileşimin nasıl geldiğini gördük ve şimdi estetik bir gelişme görmenin zamanı geldi. iOS ve Android için Alexa, kendisini karakterize eden mavimsi yeşil arka planı değiştirir ve telefonda kullandığımız temaya uyuyor.

iOS ve Android’de daha iyi entegrasyon

2

Uygulamanın yapılandırma bölümünde herhangi bir seçeneği etkinleştirmemiz gerekmeyeceği için otomatik olarak da uygulanan estetik bir iyileştirme. tema değişir telefonda etkinleştirdiğimiz açık ve koyu moda bağlı olarak.

Alexa'da kullanılan ses akışı hizmetini değiştirmek, cep telefonunuzda bu adımları izleyerek çok kolaydır.

Bu arayüz değişikliği ile nasıl olacağını göreceğiz. Alexa uygulama sayfaları, menüler ve kontroller değiştirildi, ışık modunda veya karanlık modda görüntülenir. Sistemin genel arayüzüne daha iyi entegre etmenin bir yolu.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1a/f3/a2/60262f294bd22f79d5/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/08/11/12/6001717e4bd22fc84d/original/11-alexa-and-5-that-not.jpeg ile-yapılabilecek-şeyler»}

Bu geliştirme iOS ve Android için mevcut olsa da, mobil cihaz işletim sistemlerinin bazı sürümleri vardır. karanlık modu desteklemeyin. Amazon’dan uyardıkları gibi, Alexa uygulaması yalnızca şu işletim sistemi sürümlerini içeren cihazlarda net modda kullanılabilir:

  • iOS cihazları iOS 12’ye eşit veya daha sonraki bir sürümle
  • android cihazlar Android 9’a eşit veya daha büyük bir sürüme sahip
  • Yangın İşletim Sistemi Cihazları

Amazon-Alexa

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler iOS ve Android için Alexa uygulaması, otomatik karanlık mod sunarak güncellendi aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…