iOS 14.5, YouTube PiP videosunu yeniden etkinleştiriyor… şimdilik

Ditty ile aylar geçirdik YouTube’un PiP (Resim İçinde Resim) işlevi iOS 14 ile. Bu özellik, iOS 14 ve Twitch veya Netflix gibi birçok hizmet bundan yararlandığından yerel olarak desteklenir, ancak YouTube’da ücretli bir özelliği temsil eder ve bu nedenle, bu hizmet mümkün olduğunda onu engeller.

Ve böylece geçen yılın Ağustos ayından beri, iOS 14’ün ardışık betaları ve kararlı sürümlerinden önce YouTube’u ‘açıp kapatıyoruz’. Geliştiriciler, YouTube web’deki videoların bir kez daha tam olarak keşfettiklerini keşfettiler. iOS 14.5 beta ile tekrar PiP moduna yerleştirilebilir.

YouTube, ödeme yapan kullanıcılar için PiP’yi ayıran tek hizmet

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2e/48/63/5ffc0bcf4bd22f622b/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/23/51/22/5ffc0c144bd22f6231/orijinal/como-descargar-videos-de-youtube-instagram-facebook-twitter-o-tiktok-en-tu-movil-bq. jpeg»}

İronik olarak, yalnızca YouTube mobil web’e erişirsek çalışır, resmi uygulamadan değil. Bu işlev sayesinde, diğer uygulamalara başvururken videoları izleyebiliyoruz, örneğin anlık mesajlaşma yoluyla başka biriyle izlediğimiz bir şeye yorum yaparken faydalı olabilecek bir şey.

YouTube'un 4K'sı, HDR olmadan ve yalnızca 30 fps'de Apple TV'ye ulaşmaya başlıyor

Artık bu özelliğin iOS 14.5’in kararlı sürümüyle tüm kullanıcılara ulaştığında etkin kalması YouTube’a kalmış durumda. Ve yine de premium aboneleri için ayırmak istediklerini bilerek, Tekrar ortadan kaybolduğunu görmek beni şaşırtmaz. Genel kullanıcı için önerdiğimiz bir şey olmasa da, iOS 14.5 beta yüklüyse keyfiniz sürerken keyfini çıkarabilirsiniz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler iOS 14.5, YouTube PiP videosunu yeniden etkinleştiriyor… şimdilik aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…