iOS 14.5 ve iPadOS 14.5’in ikinci beta sürümü artık geliştiriciler için mevcut

Apple, iOS ve iPadOS 14.5’in ikinci beta sürümünü yayınladı. Bu sürümler, bize en ilginç haberleri getiren önceki sürümden birkaç hafta sonra gelir. Bu güncellemede, ilk sürümden çığ gibi büyüyen değişiklikler göz önüne alındığında, daha az değişiklik bekliyoruz ve performansı iyileştirmeye ve garip hatayı düzeltmeye odaklandık.

Beta iki: haberlerden sonra ayrıntıları parlatma

Güncelleme

iOS ve iPadOS 14.5’in beta 1’inde çok ilginç birkaç yeni özellik gördüğümüzü hatırlayın. En önemlileri, Uygulama İzleme Şeffaflığının gelişidir, Apple Watch’ımızla iPhone’un kilidini açma ve örneğin Podcast’ler veya Müzik uygulamasındaki tasarım değişiklikleri dahil değil, üçüncü taraf denetimleriyle uyumluluk.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Apple, bu sürümde çiftler için farklı cilt ciltlerine sahip yeni emojiler ekledi; bunlar farklı cinsiyetler için özelleştirilebilir ve her durum için bol olanaklar sunar. AirPod’larınki gibi bazıları yeniden tasarlandı ve yanan kalp veya bulutlardaki küçük bir yüz gibi diğerleri eklendi. Umarız bu sürüm bazı küçük hataları düzeltin ve performansı artırın cihazlara genel bakış. Genel sürümün kullanılabilirlik tarihine gelince, Apple’ın bu gizlilik sistemi hakkında yaptığı yorumlara göre, 2021 baharında gelmesi beklenebilir.

Beta döngüsüne girmek istiyorsak bu adımları takip ederek yapabiliriz ancak bahsettiğimiz şu noktayı unutmamak gerekiyor. hatalar içeren geliştirme sürümleri.

Mac'e geri mi dönelim?  iPad, iPadOS 14.5 beta ile güncellenirken veya açılırken logo yönünü değiştiriyor

Zaten beta döngüsü içinde, güncellemeyi uygulamada bulacağız Ayarlar OTA güncellemesi olarak. İlk birkaç saat boyunca Apple sunucuları normalden daha fazla talep alabilir, bu nedenle bekleme süresi daha uzun olabilir. Applesfera’da zaten cihazlarımızı güncelliyoruz ve herhangi bir yeni özellik varsa makaleyi güncelleyeceğiz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler iOS 14.5 ve iPadOS 14.5’in ikinci beta sürümü artık geliştiriciler için mevcut aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…