İnternette ücretsiz MP3 müzik nereden indirilir

Hayatımızda bedava MP3 müzik indirmemiz gereken birçok an vardır: cep telefonunuza zil sesi olarak koymak, bir videoya eklemek için. youtube’a yükleyecek misin veya başka bir proje için. Cep telefonunuzda, tarayıcıdan herhangi bir özel program veya uygulama kullanmanıza gerek kalmadan ücretsiz olarak müzik indirmenize izin veren birçok web sitesi vardır.

Müziği nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız ve buna ihtiyacınız varsa, bu web sitesi listesi size yardımcı olacaktır. bedava mp3 şarkılar veya istediğiniz yerde kullanabileceğiniz sesler.

Adından da anlaşılacağı gibi DigCCMixter, YouTube, Vimeo veya Steam videolarında kullanmak üzere şarkılar indirebileceğiniz bir yaratıcı ortak müzik web sitesidir. Sadece neyin mevcut olduğunu görmelisin. Müzisyenler ve yaratıcılar tarafından yüklenen ve ücretsiz olarak indirilebilen ve her türlü projede kullanılabilen şarkılar. Üç ana kategori vardır: enstrümantal müzik videolar ve filmlerenstrümantal müzik ticari projeler için veya video oyunu müziği

İşlem çok basittir: farklı kategorilere göz atabilir ve her şarkının yanındaki “çal” düğmesine basabilirsiniz. Beğendiyseniz, indir düğmesine dokunun ve istediğiniz yerde kullanmak için MP3 sesini bilgisayarınıza indirin. Ticari kullanım için ücretsiz olup olmamalarını filtreleyebilir ve tam listeyi mi yoksa sadece enstrümantal şarkıları mı görmek istediğinizi kontrol edebilirsiniz.

digccmixter

Ücretsiz Müzik Public Domain

Burada iki tür indirme buluyoruz: ticari kullanım ve ticari olmayan kullanım için. Birincisi, örneğin reklamlar için şarkı indirmek istiyorsanız tasarlanmıştır. İkincisi, şarkıları bir üniversite projesinde veya YouTube’a yükleyeceğiniz bir videoda kullanmak istiyorsanız. Bu durumda projeden (reklam gibi) para kazanacaksak, izin isteyen bir form doldurmanız gerekecek ve bunun için ödeme yapmanız gerekebilir. Sadece arkadaşlarınızla yaptığınız bir videoyu kullanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Yazarı bir CC lisansı olarak belirtin.

Aksi takdirde, diğerleri ile aynıdır: Aradığımız sese uyan sesi bulmak için keşfedebileceğimiz birkaç kategori vardır. Web, bu listedeki diğerlerinden daha rahatsız edici veya dağınık olabilir, ancak aynı derecede faydalı olabilir. Ek olarak, burada çok özel kategoriler bulacağız, örneğin: noel için müzik veya çocuklar için müzik veya çizgi filmler için müzik. Her birinin içinde, “BURADAN İNDİR” üzerine dokunun ve dosya üzerinden istediğiniz yerde kullanın.

Ücretsiz Müzik Public Domain

YouTube videoları için

ihtiyacın olan şey ise youtube videoları için mp3 müzik indirme, Video web sitelerinin kendi kreasyonlarımıza ücretsiz olarak ekleyebileceğimiz ücretsiz müzik içeren bir ses kitaplığı olduğunu biliyor olabilirsiniz. Sürekli yenilenen bir katalogdur, bu nedenle her zaman aradığımız şeye uyan bir şeyler bulacağız. Kitaplığı arayabilir veya filtreleyebilir, türe veya ruh haline göre seçebilir veya lisans türüne göre arayabilirsiniz. Elbette, videolarınız için yalnızca ses dosyalarını kullanabilirsiniz.

Youtube koşulları açıklar: “Bu kütüphanedeki müzik dosyalarını yasa dışı bir şekilde veya bu nitelikteki içerikle bağlantılı olarak kullanmayacaksınız” ve “Bu kütüphanedeki müzik dosyalarını videolarınızdan bağımsız olarak tedarik etmeyecek, dağıtmayacak veya çoğaltmayacaksınız”.

Youtube

Soundcloud, YouTube için MP3 müzik indirmemize veya bilgisayarımızda dinlememize olanak tanır. Soundcloud’da bulunan tüm şarkılar Indirilebilir MP3’te ama bazıları var, tek yapmanız gereken “telif hakkı ücretsiz” aramak ve bilgisayarınızda ücretsiz indirmeye izin veren mevcut listeler görünecektir. Yapabilirsin indirmeden önce dinle ve indirme için kayıt olmanız gerekir.

ses bulutu

Eğer atıfta bulunmadan ücretsiz MP3 müzik indirmek için bir web sitesi arıyorsanız, FreePD buna izin verir. Daha ne, parçaları boşalt Neredeyse bir saniyemizi almıyor çünkü indirmeye başlamak için temanın yanındaki “İndir” düğmesine dokunabiliyoruz. Ücretsizdir, hepsinin bir yaratıcı ortak lisansı vardır ve bunları herhangi bir YouTube videosunda kullanabiliriz. reklam projeleri veya bir filmde.

Bu web sitesinin bir diğer avantajı da, kategorize etmek için bir dizi emoji kullanması sayesinde çok çekici ve kullanımı kolay olmasıdır. farklı ses böylece basit bir bakışta ne hakkında olduğunu veya kategorilerin ne olduğunu bileceğiz. Ayrıca türe göre filtreleyebilir veya dramatik, elektronik, korku, romantik, komedi gibi farklı bölümlere göz atabilirsiniz…

ÜcretsizPD

Archive.org, İnternet’te her zaman başvurduğumuz temel web sitelerinden biridir: MSDOS oyunları oynamamıza, ücretsiz filmler izlememize… ve ücretsiz MP3 müzik indirmemize olanak tanır. İnternet Arşivi web sitesinde bu klasöre yüklenen videoları izleyebilir veya şarkıları dinleyebilir ve bilgisayarımıza indirebiliriz. Var 230.000’den fazla dosya mevcut erişebildiğimiz ve başlık, yıl, koleksiyon, konser vb.

Gerektiğinde yayın tarihine, başlığa, ziyaretlere veya türe göre sıralamayı seçebiliriz. Bu listedeki diğerleri gibi ilgimizi çeken şarkıyı veya albümü dinleyebilir ve alt kısımda mevcut seçenekleri bulabiliriz. Onların arasında, Genellikle MP3. İndirmek için dosyalara dokunmanız yeterlidir.

FMA’da da her tür tür var: blues, elektronik, klasik, ruh, rock, pop, caz… İstediğinizi seçin ve farklı parçalar, sanatçılar ve albümler göreceksiniz. Ücretsiz MP3 olarak indirmek için her parçanın sağındaki oka dokunabilirsiniz.

Canlı Müzik Arşivi

Musopen’in sahip olduğu klasik müzik, rahatlatıcı müzik. Kataloğu keşfedebilir ve farklı türler bulacaksınız: romantik, mutlu, üzgün, rahat, enerjik, eğlenceli. Kamusal alanın bir parçası oldukları için ücretsiz klasik besteler. Ayrıca, diğer benzersiz kompozisyonlar. Müziği veya notaları indirmeyi seçebilirsiniz. İstediğinizi bulmak için arama motorunu da kullanabilirsiniz.

MUSOPEN

Bu web sitesi tamamen İspanyolca olarak mevcuttur ve her türlü sesi seçebiliriz. MP3 müzik indirmek istiyorsanız pek bir seçenek değil, ancak yaptığımız herhangi bir videoya eklemek istediğimiz WhatsApp zil sesi veya hatta video oyunu melodileri gibi belirli sesler arıyorsanız daha çok tavsiye edilir. Kategoriye göre filtreleyebiliriz: korku sesleri, doğa, çizgi filmler, Simpsonlar…

SeslerMP3

Tonosfrikis.com her türlü sesi indirebileceğiniz bir web sitesidir. diziler, video oyunları, YouTube… Tekerlemeler, çizgi filmler, reklamlar var. Farklı kategorilere göz atabilir veya en son yayınlanan tonları görebilirsiniz (örneğin, Toxicity out, Ibai Llanos’tan kötü vibes gibi) Kategorilerde bazı benzerlerini buluyoruz: reklamlar, geek şarkıları, çocuk şarkıları, saçmalık, çizgi filmler, disko, ses efektleri, tüm zamanların hitleri, ilahiler, TV ve filmler, insanlar, video oyunları…

İstediğiniz kategoriye girdiğinizde, ekteki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi MP3 olarak indirebileceğiniz ses veya müziklerin bir listesini göreceksiniz. İstediğiniz sesi veya şarkıyı seçin ve duymak için “oynat”a dokunun. Ne istediğinizi öğrendikten sonra, “İndir”i seçin ve ses otomatik olarak bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda saklanacaktır.

Web sitesi ayrıca belirli bir şey bulmak için arama motorunu kullanmanıza da izin veriyor ve Rumble Stars’ın seslerinden veya ABD’nin Arası’ndan Let’s go bed by the Telerín Family’ye kadar her şeyi buluyoruz. Bilinen seslere sahip bir “geek” çeşidi arıyorsanız çok geniş bir katalog.

zil sesleri

Bensound rahat, kullanışlı ve kullanımı çok kolay bir arayüze sahip. En üstte iki seçenek arasından seçim yapabiliriz: Telifsiz / Lisanslama. Ücretsiz MP3 müzik indirmek için ilkine dokunun ve farklı türlerden bilgisayarımıza indirebileceğimiz her türlü şarkı var. Mevcut tüm sayfaları görmeyi seçebilir veya caz, rock, kentsel, elektronik, pop…

Ana sayfadan sesin süresini görebilir hatta dinleyebilirsiniz. Küçük resmin ve başlığın yanında, ne hakkında olduğu hakkında bir fikir edinmek için kısa bir açıklama buluyoruz. Eğer beğenirsen, sadece “İndir” üzerine dokunun bilgisayarınızda. Farklı şarkılara sahip 32 sayfa var, çok çeşitli ve onları videolara, projelere veya istediğiniz her şeye dahil etmek için görevden daha kaliteli.

bensound

Incompetech Filmmusic’te şarkıları veya müzik parçalarını yasal olarak, ücret ödemeden ve ticari olarak kullanma izniyle indirebilirsiniz. Karşılığında, parçayı yaratan kişiye kredi vermelisiniz indirdiğiniz ve kullandığınız. Ayrıca, alıntı yapmadan veya atıfta bulunmadan istediğiniz kadar indirmek istemeniz durumunda ücretli bir seçeneği vardır.

İşlem, bu listedeki diğerlerine çok benzer: kategorilere göre seçin, istediğinizi arayın, dinleyin ve sizi ikna ediyorsa indirin. Bazıları ücretli ve bazıları ücretsiz. İndirirken “Ücretsiz lisans”ı seçin ve indirdiğiniz parçaların her birinin neye izin verdiğini göreceksiniz.

film müziği

İstediğiniz şarkıları ücretsiz olarak seçebilir ve her türlü projeye sorunsuzca ekleyebilirsiniz: filmler, reklamlar, YouTube videoları. Tüm seçeneklerin görünmesi için web sitesine gidin ve “Müzik Arama” üzerine dokunun. filtreleyebiliriz türe göre, anahtar kelimelere göre, dile görevokal veya enstrümantal istersek, tempoyu seçmek istersek, belirli bir enstrümanı olduğunu… İndirirken elbette daha karmaşıktır çünkü BeatPick’in yapmamıza izin verdiği şey, sevdiğimiz müziği lisanslamak ve sonra indirin.

beatpick

İnternette ücretsiz MP3 müzik nereden indirilir yazısı ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…