İnternette gezinmenizi yüzlerce saat kazandıracak Google Chrome hilesi

Gönderen: SentiLecto

Fotoğraf: Wikipedia – Ekran Görüntüsü Android 8

Google Chrome tarayıcısından önce İnternet kullanıcıları arasında uzun süredir devam eden bir zorluk, şu an için yeni bir özellik getirdi, Şimdilik İnternet kullanıcıları arasında yaygın bir zorluk, Android mobil sürümünde mevcut bulunuyor.

Etkinleştirildiğinde, başlatıcıyı herhangi bir sekmeden başlatabileceksiniz. CTRL + Boşluk çubuğuna basmanız ve bir şeyler yazmanız yeterlidir. Şu anda komutların çoğu yalnızca İngilizce’dir, ancak bazıları İspanyolca’ya çevrilmiştir, bu nedenle bu işlevin kararlı Chrome sürümüne girdiğinde zaten tamamen çevrilmiş olacağı neredeyse kesindir.Bu işlev etkinken, her türlü Google Chrome komutunu yazabileceğiniz bir çekmece açmak için klavye kısayolu CTRL + Ara çubuğuna basmanız yeterlidir. En iyi yanı, çekmecenin öngörücü olması ve sadece bir harf girerek size mevcut tüm komutları göstermesidir.

Android, Linux çekirdeğine ve diğer açık kaynaklı yazılımlara dayalı bir mobil işletim sistemidir.

Google Chrome, kapalı kaynaklı bir web tarayıcısıdır[5]​[6]Açık kaynak projelerinden türetilmiş olmasına rağmen Google tarafından geliştirilmiştir.

Bu, “inceleme sayfası” işlevidir, varsa, ne aradığımızı hızlı bir şekilde bilmek için önizlemesi sayesinde bir web sayfasının içeriğini gözlemleyebileceğimiz yeni bir seçenek. Eğer öyleyse, içeriği yeni bir sekmede açabiliriz. Bu arada, aradığımız şey, eğer değilse, belirsizliklerimizi gerçekten çözen web arayışına devam edebiliriz.

Bu yeni “inceleme sayfası” özelliği, Android cihazlarda Google Chrome tarayıcısında kullanıma sunuluyor. 9to5Google’a göre, özellikle geçen Çarşamba, 10 Şubat’tan beri.

Bu sayede Chrome kullanıcıları, ilişkiye tıklamadan önce bir web sayfasının nasıl göründüğünü görebilir ve bu bilgilerle siteye son olarak girmek isteyip istemediklerine karar verebilirler.

Kaynak: Dünya

Bu haberin önceki haberlerden hikayesi: >İnternette gezinmekten yüzlerce saat tasarruf etmenizi sağlayacak Google Chrome numarası>>>>>Komutan: Google Chrome’un tarayıcıda hızlı komutları görüntüleme ve yürütmeye yönelik yeni özelliği – 02 Mart 2021 (Genbeta)

Haberlerde en çok bahsedilen varlıklar:

Id Varlık Pozitif Negatif Adlandırılmış-Varlık Toplam oluşum Oluşumlar (görünümler)

bir Biz 60 0 YOK 4 (zımni) biz/biz: 4
2 işlev yirmi 0 YOK 4 bu işlev şunları etkinleştirir: 1, yeni bir işlev: 1, işlev: 1, bu işlev: 1
3 Android 0 0 ORGANİZASYON 4 (zımni) o (referans: Android): 1, Android: 3
4 sizin 0 0 YOK 4 sen: 1, (zımni) sen: 3
5 Google Chrome 0 0 KİŞİ 3 cihazlar Google_Chrome tarayıcısı: 1, Google_Chrome: 1, Google_Chrome tarayıcısı: 1
6 for_the_moment öncesinde internet kullanıcıları arasında yaygın bir sorun 0 70 YOK 2 Daha önce for_the_moment’te İnternet kullanıcıları arasında yaygın bir sorun: 2
7 klavye kısayolu ctrl boşluk çubuğuna basın 0 30 YOK bir klavye kısayolu CTRL Ara çubuğuna basın: 1
8 Çekmece 80 0 YOK bir çekmece: 1
9 bir kez aktif yirmi 0 YOK bir Bir kez aktif: 1
10 önizlemeniz yirmi 0 YOK bir önizlemeniz: 1

Leave a Reply