İnterneti istila eden kedi memesi nereden geldi?

Sosyal ağlar aracılığıyla, başka bir mem olan yeni bir mem kedi kahramanı olarak, tüm interneti istila etmeye başladı. Utangaç ve şaşkın bir bakışla ortaya çıkan bir kedinin yüzüdür. Referansı anlayanlar hemen kahkahayı patlattı. Ancak aslını bilmeyenler, lütfu bulmakta zorlanırlar. Bu nedenle, içinde gördüğünüzde dikkatinizin dağılmaması için size ne hakkında olduğunu anlatacağız. heyecan.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Meme bir hata yapan Bir iş görüntülü görüşmesinde ne oldu? Koronavirüs pandemisi sırasında ortaya çıkan sayısız vakadan biri daha koronavirüs. Bunun farkı, giyimde saygısızlık veya benzeri bir şey olmamasıdır.

Muhtemelen bir çocuk tarafından konfigürasyonda manipüle edilen bir avukattı. Ve bu, onun teknolojiden anlamamasıyla birleşti.

Kedi şakası memeye dönüştü

CNet, ABD eyaletinde yasal bir işlem yapıldığını bildirdi. Teksas. Bilinen sağlık acil durumu nedeniyle, toplantının Başkanlık tarafından yapılması planlandı. yakınlaştırma. Ardından, herkes bağlantı kurmaya başladığında, kurban kullanıcı da dahil olmak üzere katılımcıların dikkatini ilginç bir şey çekti.

Ekranlardan birinde, yüz bir insana ait değildi. Bu uygulamalardaki filtreler sayesinde beyaz bir kedi ortaya çıktı. Filtrenin devreye girdiğini hemen fark ederek şunları söyledi: “Canlı yayındayım. Ben kedi değilim.”

meme kedi

Meselenin apaçıklığı göz önüne alındığında, orada bulunanların geri kalanı o anın onları güldürdüğünü gösterdi. Ancak, alay edilmedi ve izleyiciyi normal bir şekilde geliştirmek amacıyla filtrenin kaldırılmasına yardımcı oldular.

Texas ilçesinden Yargıç Roy Ferguson, konunun ele alınmasındaki profesyonelliği kutladı ve kendi Twitter hesabından kamuoyuna duyurdu.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…