Intel, onları kullanmayan bir MacBook Pro kullanan yeni işlemcilerini duyurdu

Intel, onları kullanmayan bir MacBook Pro kullanan yeni işlemcilerini duyurdu

“Go PC” kampanyasında Apple silikonlu Mac’lere yapılan saldırıların ardından Intel’in pazarlama departmanı, “dünyanın en iyi işlemcisini ince ve hafif bir dizüstü bilgisayarda” sunmak için bir MacBook Pro kullanmaya karar verdi. İronik ve ilginç bir hataözellikle bu nesil Intel yongalarının MacBook Pro’ya hiç ulaşmadığını hesaba katarsak.

Çok eğlenceli ve düşündürücü bir hata

{«videoId»:»x7zhshk»,»autoplay»:true,»title»:»Yeni Mac ARM dönemi Neden bir HABER ve değişikliklerin nasıl görüneceği»}

Bir kullanıcının Reddit’inde iThinkDifferent tarafından fark edilen Intel’in 11. Nesil Intel Core i7 Tiger Lake’i öven yeni reklamı. Gerçek şu ki, “Go PC” kampanyasından sonra reklam görsellerinde Mac kullanmak pek mümkün görünmüyordu, ancak yine de Intel’in pazarlama departmanından birinin bu ayrıntıyı gözden kaçırması gerekiyordu..

istockphoto.com’daki orijinal resme bakıldığında, bilgisayarın arkasındaki elma logosunun olmamasının, bu resmin reklam için kullanılmasını etkilediği açıktır, ancak biraz yakınlaştırma MacBook Pro’nun Touch Bar özelliğini açıkça gösterse de Bununla birlikte, bazı MacBook Pro 11. nesil i7’yi hiç görmedimM1 ile Mac’lerin gelmesinden önceki Intel işlemcili son dizüstü bilgisayarlar, 11. nesil işlemcili 13 inç MacBook Pro ve 9. nesil işlemcili 16 inç dizüstü bilgisayarlar olduğundan.

Başka bir şey yok mu? Eh, bir süre gülersek şunu söylemeliyiz. görüntünün kahramanı Beats Studio giyiyor. Logoya sahip olmasalar da açıkça tanınabilir bir form faktörüne sahip kulaklıklar.

Yeni bir patente göre, iPhone'lar çok geç olmadan pillerini şarj etmemizi hatırlatacak.

Bakalım Intel’in yeni CEO’su Pat Gelsinger de bu hataları tıpkı “Go PC” kampanya reklamları gibi “rekabetçi eğlence” olarak mı düşünecek, aslında her şey öyle görünse de bu durumun kasıtlı olup olmadığını bilmiyoruz. öyle olmadığını belirtmek için. Her halükarda, birkaç anlamda en merak edilen duyurudur.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Intel, onları kullanmayan bir MacBook Pro kullanan yeni işlemcilerini duyurduaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…