Instagram: Bir hikayeyi fark edilmeden görme hilesi

Instagram hikayeleri, erişilebilirliği ve algoritmaya olan bağımlılığının düşük olması nedeniyle platformdaki kullanıcılar tarafından en çok kullanılan ve daha fazla çeşitli içeriğin görülmesine izin veren bir format haline geldi.

Ancak, bu erişilebilirlik bazen bir sorun haline gelir, çünkü bir hikayeyi izleme anlaşmasının bir parçası, onu yükleyen kişinin o içeriği gören kullanıcıların kim olduğunu gözden geçirebilmesidir. Bu, hikayeler aracılığıyla bir kişinin hayatını “casusluk yapmak” istiyorsanız, ifşa olacaksınız demektir.

Ancak, gizli bir hikayeyi keşfetmenize yardımcı olabilecek küçük bir numara var. Yani, hikayeyi gören kişiler listesinde görünmeden.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Gizli hikayeyi keşfedin

Bu numara için herhangi bir harici uygulama indirmenize gerek yok, Instagram’a özel bir işlev de değil. Aşağıda bileceğiniz 6 basit adım vardır:

  • Aşama 1: Kişinin profiline girin veya profil resminin göreceğiniz hikayeler arasında ilk olmasını bekleyin.
  • Adım 2: Telefonu aşağı kaydırın ve hikayeleri görmeden yükleyecektir.
  • Aşama 3: Telefonunuzu Uçak Moduna alın.
  • 4. Adım: Cep telefonunuz herhangi bir bağlantı olmadığında, mobil cihazınıza zaten yüklenmesi gereken hikayeyi orada görebilirsiniz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

  • Adım 5: Gördükten sonra, Instagram penceresini kapatmak için cep telefonunda menü çubuğunun alt kısmına basmalısın.

Not: Bu en önemli adımdır, çünkü cep telefonunuzdaki uygulamayı kapattığınızda, hile istenen etkiye sahip olacaktır.

  • 6. Adım: Instagram’ı kapattıktan sonra artık mobil cihazınızı internet ağına bağlayabilirsiniz.

Ve bu kadar, bu şekilde kimse onların hikayelerine baktığınızı fark etmeyecek.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…