Instagram, aynı anda dört kişiye kadar canlı yayın yapılmasına olanak tanıyan yeni bir işlev hazırlıyor

Instagram canlı yayınları çok yakında bazı değişikliklere uğrayacak.

Facebook’un sahibi olduğu sosyal ağ, şimdiye kadar sadece iki kullanıcının katılımına izin veren yayınlar sırasında daha fazla kişinin entegrasyonu için çalışıyor.

Aynı IGLive’da bir grupta en fazla dört kişinin iletim yapmasına izin verecek bir işlevdir.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Dört katılımcının gönderileri

İkiye bölünen ekran kısa süre içinde dörde dönüşecek ancak şu ana kadar bu değişikliğin ne zaman gerçekleşeceği bilinmiyor.

Instagram canlı yayınları oldukça popüler ve röportaj yaparken kesinlikle çok faydalı oluyor ve daha fazla kişinin katılımı ile bunu daha da ilginç kılıyor.

Instagram ürün müdürü Adam Mosseri, yeni özelliği Lilly Singh’in “A Little Late” programında tanıttı.

Uygulamaya entegre edilecek olan fonksiyon, bir kullanıcının inisiyatifiyle başkalarını bir yayına katılmaya davet etmek için kullanılabilir. Onaylamaları gereken bir bildirim alacaklar ve ardından birbirleriyle konuşmaya başlayacaklar.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Birçokları için, IG Live TV’ye daha fazla katılımcının dahil edilmesi, diğer platformların pandemi sırasında video konferanslara çoklu katılımla sahip olduğu büyük etkiden sonra beklenen bir şeydi.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…