InnJoo yeni hava temizleyicilerini İspanya’ya getiriyor: HEPA filtreli ve Alexa ile uyumlu üç kompakt model

Hava temizleyicileri, çevre kirliliğini azaltmak için, bazı sakinlerinin alerjisi olduğu için, birçok ev ve okul veya mağaza gibi halka açık yerler için vazgeçilmez aksesuarlar haline geldi. ortamdaki mikroorganizma konsantrasyonunu azaltmak ya da sadece evin içindeki havanın kalitesini iyileştirmek için.

Bu nedenle, giderek daha fazla sayıda üretici ve distribütör, iş modellerini tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi bu ekipmana odaklamaktadır. innojooyeni modellerinin İspanya’ya gelişini henüz açıklayan , ev hava temizleyicileri.

Ij Hava Temizleyici Bir

Şirket, beyaz ve koyu gri tonlarında, göze çarpmayan silindirik şekillere sahip bu cihazların üç modelini piyasaya sürdü. InnJoo Purifier One, Purifier Plus ve Purifier Pro.

Arıtıcılar, fazlarda aktif bir filtreleme sistemi ile tasarlanmıştır. HEPA filtreleri solunum virüsleri içerebilecek aerosolleri ortadan kaldırabileceklerini ve üç katmanlı parçacık yakalama sayesinde ortadan kaldırabileceklerini onayladıklarını kötü kokular ve polen.

Ij Hava Temizleyici Pro

ile uyumludur Alexa ile hoparlörlerden kontrolkullanım ömrüne yakın olan HEPA filtrelerin değiştirilmesi gerektiğinde kullanıcıya bildirilmesi, 2.200 saat. Mobil kontrol uygulaması, kullanımını programlamanıza veya önceden ayarlanmış üç moddan birini etkinleştirmenize olanak tanır: uyku, orta ve yüksek.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/79/08/44/600049a23bef070b4f/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/1a/23/c2/60004d9a3bef070b37/original/miniatura-lg-puricare.jpeg»}

Ayrıca, sorumlular, operasyon çok sessiz, bu da onları evin herhangi bir yerine kurabilmenize yardımcı olur. Modeller arasındaki farklara gelince, dış görünüşe ek olarak, teknik özellikler henüz web sitesinde görünmüyor, üreticiye danıştığımız ve bize ulaşır ulaşmaz güncelleyeceğimiz veriler.

Ev tipi hava temizleyici satın alırken aramanız gereken şey budur.

Fiyat ve müsaitlik

Yeni InnJoo Purifier One, Purifier Plus ve Purifier Pro hava temizleyicileri, üreticinin web sitesinde şu anda fiyatları için mevcut görünüyor. 109,95 €, 129,95 € ve 179,95 € sırasıyla.

Daha fazla bilgi | innojoo

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler InnJoo yeni hava temizleyicilerini İspanya’ya getiriyor: HEPA filtreli ve Alexa ile uyumlu üç kompakt model aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…