İndirimdeki Xiaomi Pendrive ve diğer indirimli modeller

bu USB flash sürücüUzun süredir piyasada olmalarına rağmen, farklı cihazlarda (bilgisayarlar gibi) kullanılmak üzere her zaman kullanılabilir bilgilere sahip olmak için mükemmel bir çözüm olmaya devam etmektedirler. Eh, şimdi bazı modellere sahip birkaç model var. teklifler gerçekten çekiciler. Onları size gösteriyoruz.

Oluşturduğumuz listede bulacağınız tüm modeller gerçekten ilginç ayrıntılara sahip, örneğin işletim sistemlerinde kullanılabildiklerinden uyumluluklarının mükemmel olması gibi. Windows ve macOS en ufak bir sorun olmadan. Ayrıca bağlantı portlarından faydalanarak USB tipi Aen güncel olmayan bilgisayarlarda bile kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Bu USB flash sürücünün iyi bir performansı

Bu, tüm aksesuarların arayüzü kullanması nedeniyle elde edilir. USB3.0, böylece yaklaşık 100 Mbps’lik aktarım hızları elde ederler, böylece herhangi bir gecikme fark etmeden multimedya içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Depolamaya gelince, her türlü seçenekancak bulacağınız minimum miktar 32 GB’dir.

Siyah USB flash sürücü

Şimdi kaçırmamanız gereken teklifler

Bu, çok ilginç bir teklifle yararlanabileceğiniz seçeneklerin listesidir ve ayrıca, herhangi bir işletim sorunu yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz, çünkü kalite gerçekten seçilen tüm USB çubuklarından yüksek. Bunlar aşağıdaki gibidir:

SanDisk Flaş Bellek

128 GB depolama alanına sahip ve 130 Mbps hıza ulaşan bir seçenek, onu çok hızlı bir aksesuar haline getiriyor. Kararlılığı mükemmeldir ve mevcut işletim sistemleriyle uyumluluk söz konusu olduğunda hiçbir sorunu yoktur. %43 tasarruf edersiniz.

SanDisk Flaş Bellek

Kingston Veri Gezgini

Metal kasası, verilerle çalışırken mükemmel stabilite sağlayan USB 3.2 arayüzü ile uyumluluktan yoksun olmayan, onu çarpıcı kılan seçeneklerden biridir. Depolama alanı 12289 GB ve mevcut indirim %15’e ulaşıyor.

Kingston Veri Gezgini

Xiaomi XMUP01QM

Bu hafif modelde yer alan merak uyandıran kulp, ihtiyaç duyulduğunda bir anahtarlığa asılabilmesini sağlıyor ve gerçek şu ki bu 64 GB’lık modele verilen kullanım oldukça etkili. Tasarımı çekici ve şu anda %40’lık etkin bir tasarruf sağlıyor. Harika bir fırsat.

64GB Xiaomi USB3.0 Flash Sürücü

Sandisk Ultra Yetenek

Seçilenler arasında en düşük kapasiteye sahip model, ancak bu, kullanışlılığından ve kullanımın, herhangi bir zamanda performansta gözle görülür bir düşüş olmadan her tür cihazla mükemmel olduğu anlamına gelmez. %44 indirim ile kalite/fiyat açısından alabileceğinizin en iyisi.

Sandisk Ultra Yetenek

KEXIN Flash Sürücü

Biraz egzotik bir seçenek ama 128 GB kapasite içeriyor ve 100 Mbps’nin altına düşmediği için iş için sunduğu hızlarda gerçekten etkili.Geri çekilebilir bir koruma sistemi içerir, bu nedenle herhangi bir zarar görmez. onun bağlantı noktası. Şu anda bu USB flash sürücü için %12 tasarruf ediyorsunuz.

Sunulan Xiaomi Pendrive girişi ve diğer indirimli modeller, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…