Indesit, buzdolaplarını Push&Go ile sunuyor: sıcaklığı optimize eden ve gıda muhafazasını kolaylaştıran bir düğme

2020’nin sonunda Indesit’in Push&Go indüksiyon ocaklarını keşfettik. şimdi yeni buzdolaplarına da ulaşan bir gelişme Markanın en yaygın işlevlere erişimini kolaylaştırmak için.

Ve eğer tezgahın üzerindeyse düğme bas&git düğmesi yaptığı şey, pişirme ve ısıtma gibi en yaygın pişirme yöntemlerine hızlı erişim sağlamaktı, şimdi buzdolaplarında gıda korumasını iyileştirmeye çalışıyor.

uygun sıcaklık

Git Kapsayıcısını Seç

Yeni Indesit buzdolapları bas&git düğmesi gıdaların iyi muhafaza edilmesini, doğru ve doğru sıcaklıkta sipariş edilmesini kolaylaştırmaya çalışırlar.

Indesit, Push&Go işlevini içerir, Böylece yiyecekler mükemmel durumda tutulur Kapıyı açtığımız veya sıcak ürünler eklediğimiz ve bu nedenle buzdolabının içindeki sıcaklığı yükselttiğimiz zamanlarda bile.

Bu yeni işlevi kullanarak, buzdolabı boşluğun sıcaklığını düşürmek için ekstra bir soğuk etkinleştirilirmarkaya göre %40’a varan oranda daha hızlı restore etmek ve optimum koruma koşulları yaratmak.

Push&Go işlevi tek yenilik değil, çünkü yeni ürün yelpazesi aynı zamanda şunları da içeriyor: Görevi kolaylaştırmak için Total NoFrost sistemi dondurucunun buzunu çözün ve bu sırada yiyeceklerde donma ve dondurucu yanığı oluşmasını önleyin. Ayrıca sürekli ve homojen hava sirkülasyonu sayesinde buzdolabında yoğuşmayı önler.

Kolay gıda saklama için marka Pick&Go konteynerini ekledi rafların altında kalan boşluktan yararlanmak için ek bir bölme veya hatta bir konik olarak kullanılabilir.

Taze meyve ve sebzelerin muhafazası için düzenlemiş oldukları FreshSpace+ çekmecesi, Bu, depolama gereksinimlerine göre doğru nem seviyesini ayarlamanıza izin veren bir kaydırıcıyı entegre eder. Bununla birlikte, ExtraFresh çekmece 0ºC Buzdolabının geri kalanından daha soğuk kalır ve markasına göre balık ve et saklamak için idealdir.

Fiyat ve müsaitlik

Yeni aralık düç renkte mevcuttur (paslanmaz çelik, siyah beyaz) herhangi bir mutfak stiline uyum sağlar ve büyük zincirlerde ve Indesit web sitesinde zaten bulunabilir.

Daha fazla bilgi | Indesit

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Indesit, buzdolaplarını Push&Go ile sunuyor: sıcaklığı optimize eden ve gıda muhafazasını kolaylaştıran bir düğme aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…