iMyFone LockWiper ile iPhone veya iPad’inizin kilidi nasıl açılır

Kilit silecek uygulaması

iPhone cep telefonları, iPad tabletleri ve hatta iPod Touch, cihaz sahibine yüz tanıma (FaceID) kullanarak bir kilit açma kodu ayarlayarak, Touch ID ile bir parmak izi kullanarak veya 4 veya 6 karakterlik sayısal bir kod kullanarak cihazın dışındaki herkesin cihaza erişmesine izin verir. Bu, erişim korumanız etkinleştirilmişse, cihaza erişmek istediğinizde kimliğinizi doğrulamanıza olanak tanır.

Ancak, cihazı kilitlemenin, oluşturduğumuz şifreyi unutursak veya parmak izi okuyucu, kamera veya ekran kırılırsa, bizi biraz rahatsız edebileceği zamanlar vardır. Buradaki seçenek, Apple’ın teknik servisine gidip, günler ve günler sürebilen cihazı tamir etmelerini beklemek veya kilidin kolayca açılmasını sağlayan bir araca gitmek.

Kilit açma kodunu unuttuğumuz veya herhangi bir nedenle artık Apple Kimliğine erişimimiz olmadığı için kullanılamaz hale gelen telefonun kilidini birkaç saniye içinde açmamızı sağlayan iMyFone LockWiper’ı test ediyoruz. Bu uygulama ile Apple ID’ye sahip olmadan cihaza erişebilmek veya cihaza koyduğumuz hem kilit açma kodunu hem de şifreyi ortadan kaldırabilmek için bir şifreye ihtiyacımız yok, böylece bir süre sonra kilitleniyor. .

LockWiper ile neler yapabilirsiniz?

Bu uygulamanın iPhone veya iPad’inizin kilidini parola olmadan açmanın yanı sıra birçok işlevi vardır. Bununla Apple Kimliğinizi kaybederseniz öğrenebileceksiniz ya da kolayca bir başkasıyla değiştirebilirsiniz. İCloud’a erişimi geri kazanabilecek, iOS’un en son sürümüne güncelleme yapabilecek, telefonun izlenmemesi için Apple kimliğini kaldırabilecek, iCloud hesabını kaldırabilecek, hırsızlık önleme kilidini kaldırabileceksiniz…

Bu eylemlerin her birinin nasıl adım adım yapılacağını kolayca açıklayacağız ve bunun çok basit olduğunu ve aslında bu aracı kullanmanın çok faydalı olabileceğini göreceksiniz.

Lockwiper ile bir cihazın kilidi nasıl açılır?

Lockwiper, tablet veya iPod Touch ile bir cep telefonunun kilidini açma adımları çok basittir. Kullanabilmek için önceden satın almanız ve bilgisayarınıza indirmeniz gerekecektir.

-Öncelikle LockWiper kurulmalı ve açılmalıdır. Farklı engelleme modlarını içeren bir menü belirecektir ve kullanmak istediğinizi belirtmelisiniz. Apple kimliğini iOS cihazınızdan kaldırmak için “Apple Kimliğini Kaldır”a dokunmanız gerekecek.

cep telefonu

-Bu yapıldıktan sonra, kilidini açmak istediğiniz veya Apple Kimliği kaybolan cihazı bir bilgisayara bağlamanız gerekir. Cihazdan ekranınızda “güvenilir” olarak tanınması istenecektir.

MyiFone Kilidi Aç

güvenilir iPhone

-Bu seçildiğinde, cihaza erişime izin verilir ve Apple Kimliğini ve cihazla ilişkili iCloud hesabını kaldırma işlemini başlatmak için yalnızca “Kilit Açma Kimliğini Başlat” düğmesine tıklamanız gerekir. Birkaç dakika içinde hazır olacak!

iPhone'u engelle

İki durum dikkate alınmalıdır:

-“iPhone’umu Bul” uygulaması devre dışı bırakılırsa, LockWiper Apple Kimliğini hemen kaldırmaya başlar ve işlem saniyeler içinde tamamlanır.

-Ancak, “iPhone’umu Bul” aracı etkinleştirilirse, LockWiper’ın işini yapabilmesi için iOS cihazının tüm ayarlarını sıfırlamanız gerekecektir. Bunu yapmak için mobil cihazınızda “Ayarlar” / “Genel” / “Ayarları sıfırla”ya gitmelisiniz. Bunu onayladığınızda, cep telefonunuz veya tabletiniz yeniden başlayacak ve işlem bittiğinde LockWiper hem Apple kimliğinin hem de iCloud hesabının kilidini açmaya başlayacaktır.

iphone'un kilidini aç

LockWiper, Apple iD’nizi ve iCloud hesabınızı kaldırdıktan sonra, aygıtınız başka bir Apple Kimliği ile oturum açmanız veya yeni bir kimlik oluşturmanız için hazırdır.

Çok önemli: Elbette LockWiper’ı dikkatli kullanmalısınız, çünkü Apple ID’yi veya cep telefonunun kilit açma kodunu sildiğinizde cihazdaki tüm bilgiler tamamen silinir.

Bu nedenle LockWiper, yalnızca kullanıcının zaten bir Apple Kimliğini etkinleştirdiği ve daha önce tüm dosyalarını yedeklediği cihazlarda kullanılmalıdır. Böylece, tüm dosyaların silinmesi durumunda, kilit açma kodu ortadan kaldırıldığında, kullanıcı yedek kopyasını cep telefonuna veya tablete yeniden yükleyebilir ve tüm bilgilerinin keyfini tekrar çıkarabilir.

Gördüğünüz gibi, LockWiper gibi bir uygulamanın kullanılması, Apple kimliğinin unutulması nedeniyle mobil cihazımıza erişimin kaybedildiği veya telefon veya tabletin düzgün çalışmayı durdurduğu durumlarda çok yararlı olabilir. Kendinizi bu durumlardan birinde bulursanız, onu kullanmanın ne kadar kolay olduğunu görecek ve en iyi sonuçları elde edeceksiniz.