İmkansız daha ucuz… Amazfit GTS saati sadece 84,91€

Olabildiğince eksiksiz ve en iyi fiyata bir akıllı saat almaya karar verdiğimizde en iyi alternatiflerden biri Amazfit kataloğuna gitmek. Ve Xiaomi yan kuruluşunun para için büyük bir değere sahip ilginç bir saat kataloğu var. Bunlardan en göze çarpanlarından biri şüphesiz Amazfit GTSşimdi gerçekten düşük bir fiyata alabileceğimiz bir model.

Sayesinde de göze hoş gelen bir saat dikkatli ve çekici tasarımhem spor yapacağımız zaman hem de daha şık giyim gerektiren bir etkinliğe gideceğimiz zaman her duruma ve saate mükemmel uyum sağlayan bir model olmak.

GPS ve su geçirmez

Bu Amazfit GTS’nin bir 1,5 inç AMOLED ekran ve 340 dpi çözünürlük, metal gövde ve oldukça ince ve hafif bir kasa, bu nedenle tüm gün giymek çok rahat. Ayrıca 5 ATM’ye kadar su geçirmezlik sunar, bu nedenle terle ıslanırsa, duş aldığımızda veya onunla havuza girdiğimizde sorun yaşamayız.

amazfit gts tarafı

Bu modelin öne çıkan özelliklerinden biri, GPS ve GLONASS rotalarımızı olabildiğince hassas bir şekilde takip edebilmek ve yanımızda cep telefonu taşımadan gerçek zamanlı olarak antrenmanlarımızın bilgilerine ulaşabilmek. 12 spor modu, kalp atış hızımızı günde 24 saat izleyen ve aynı zamanda uyku kalitemizi de izleyebilen yüksek hassasiyetli optik kalp atış hızı sensörüne sahiptir.

Tabii ki, Amazfit GTS, her türlü sinyali alabilmek için cep telefonumuzla senkronize edilebilir. bildirimler Telefonunuzu cebinizden çıkarmak zorunda kalmadan, kısa mesajlar, e-posta, WhatsApp, aramalar vb. Bu modelin Android 5.0 veya üzeri ya da iOS 10 veya üzeri işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla uyumlu olduğunu söylemekte fayda var.

Amazfit GTS için inanılmaz fiyat

Bu eksiksiz akıllı saatin resmi veya önerilen perakende fiyatı 129,91 Euro’dur, bize sunduğu her şey için çok sıkıdır, ancak şimdi onu en düşük fiyatı ne olursa olsun alabiliriz. Bu, şu anda PcComponentes’ta bulduğumuz teklif sayesindedir. %34 indirimBu, 45 Euro’dan fazla ve en az olmayan bir tasarrufu ve şu kadar nihai fiyatı temsil eder: sadece 84.91 Euro.

amazfit gts ön

Bu fiyata, saati evde tamamen ücretsiz alabilen PcComponentes Premium müşterileri olmadıkça, bu durumda yalnızca 3,95 Euro olan nakliye masraflarını eklememiz gerekiyor. Bu Amazfit GTS şu anda stokta mevcuttur, bu nedenle teslimat süresi yalnızca bir iş günü.

Satışta olan modele grafit gri metal kasa ve yüksek kaliteli turuncu silikon kayış eşlik ediyor. Bugün, Amazfit GTS ile uyumlu, ona kişisel bir dokunuş vermemize veya onu her an için en iyi aksesuar haline getirmemize izin veren birçok kayış var.

Giriş En ucuz imkansız… Sadece 84,91 € karşılığında Amazfit GTS saat Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…