İkinci nesil Google Nest Hub İspanya’ya geldi: fiyat ve nereden satın alınır

Google duyurdu ekranlı akıllı hoparlörünün ikinci nesli Nest Hubduyurulduktan birkaç hafta sonra İspanya’ya inecek.

Cihaz, Mayıs ayından itibaren ülkemizde satışa çıkacak olup, ana distribütörler aracılığıyla satın alınabilecektir. sahip olacak 100 Euro’nun altında fiyatve karşılığında bir kaliteli ekrana sahip akıllı hoparlörbu ikinci nesilde entegre etmek için öne çıkıyor radar tabanlı hareket takip sistemi, Soliuyku kalitemizi uzaktan ölçebilir.

Yeni Google Nest Hub 2 akıllı ekran.

İspanya’da Nest Hub (2. nesil): tüm bilgiler

Google Nest Hub (2. nesil)

Özellikler
Boyutlar 177,4 x 120,4 x 69,5 mm / 558 gram
Ekran 7 inç HD LCD (1024 x 600 piksel)
Ses 1,7 inç sürücülü tam aralıklı hoparlör Uzun menzilli Gizlilik anahtarına sahip 3 mikrofon dizisi
bağlantı Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac (2.4GHz/5GHz) / Bluetooth 5.0
işletim sistemi Google Cast platformuna dayalı
İşlemci ARM dört çekirdekli 1.9GHz
sensörler Motion SenseSoliSıcaklık sensörüIşık sensörü
Fiyat 99,99 €

Bu arada, o zamanlar iyice analiz edebildiğimiz ilk nesil modelden çok farklı olmayan bir tasarımla, Nest Hub serisinin ikinci bölümü Yanında, ortam ışığına uyum sağlamak için renk sıcaklığını otomatik olarak değiştirebilen HD çözünürlüklü 7 inç LCD ekran getiriyor.

Buna, amaçlanan farklı sensörlerin ve mikrofonların dahil edilmesi eklenmelidir. hareketleri ve sesli komutları yakalama Google Asistan tarafından yorumlanacaktır. Bu arada, mikrofonlar olabilir anahtar aracılığıyla devre dışı bırakıldı cihazın arka kısmında bulunur ve ön kısmında bulunan bir LED durumunu gösterir.

Bu modelin ana yeniliği, içinde saklanan teknoloji. Ve Google’ın aldığı Pixel 4 ve Pixel 4 XL’de bulunan Soli radar sistemibu akıllı hoparlöre çeşitli işlevler vermek için, örneğin cihaz ekranındaki hareketlerle şarkıları değiştirinveya yeteneği uyku kalitesini ölçmek taşımaya gerek yok giyilebilir yatmadan önce takın.

Şirketin sunumu sırasında kendisinin de açıkladığı gibi, ikinci nesil Nest Hub’a entegre edilen teknoloji, uykuyu değerlendirmek için makine öğrenimi ve yapay zeka teknikleri. Teknoloji geliştirmesinden sorumlu araştırmacılar, algılama modelinin binlerce insandan elde edilen bir milyon saatten fazla uyku farklı.

onun için tasarım, İlk taksite göre çok fazla değişmedi. biz hala bir plastik gövde ve geri dönüştürülmüş kumaşgri, siyah, pembe ve mavi dahil olmak üzere çeşitli renklerde mevcuttur.

İspanya’da Google Nest Hub 2 fiyatı

Nest Hub 2'nin Arkası

Çeşitli renklerde Google Nest Hub 2’nin arkası.

İspanyada, Google Nest Hub serisinin ikinci neslinin fiyatı 99,99 Euro’dur. Şuradan satın alınabilir: 5 Mayıs El Corte Inglés, Media Markt veya Google’ın kendi resmi çevrimiçi mağazası gibi mağazalar aracılığıyla.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş İkinci nesil Google Nest Hub İspanya’ya geldi: fiyat ve nereden satın alınacağı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…