İki Apple HomePod Mini hoparlörlü bir stereo sistemi bu şekilde oluşturdum

Evde akıllı hoparlörlere sahip olmak giderek daha yaygın hale geliyor ve sundukları mükemmel kaliteye rağmen, birçok üst düzey ekipmanda bulduğumuz mükemmelliğe ulaşmıyorlar. Ancak birden fazla konuşmacımız varsa, sesi geliştirmek mümkün bir stereo sistem oluşturmak.

Ve bu vesileyle, bu adımları Apple’ın en son konuşmacısı HomePod Mini ile gerçekleştirmeye çalıştım. Müziğin aynı anda çalındığı ilginç bir ikili oluşturmak için başka bir Apple hoparlörü ile ilişkilendirilebilen (boyutu dikkate alınarak) harika ses kalitesine sahip kompakt bir hoparlör.

İki HomePod Mini hoparlörle bir stereo nasıl oluşturulur

1

için, bu durumda Apple’dan gelen iki hoparlörün çalışmasını birleştirin. stereo sisteme sahip olmak kolay ve pratiktir evimizdeki sesi iyileştirmeye gelince. Tek gereksinim, elbette, iki HomePod veya HomePod Mini hoparlöre sahip olmaktır.

1

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/36/80/d2/602629504bd22f79d8/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/1b/4f/02/6026298e3bef072d7a/original/homepod-vs-google-home-vs-amazon-echo-los-puemos-a-test-bq.jpeg»}

Adımlar bizi “Ev” uygulamasına girin ve hesabımıza kaydettirdikten sonra iki konuşmacıyı arayın. Simgeleri her iki hoparlör için de aynı ada sahip ve o anda kullanmıyorsak “Duraklatıldı” metni ile ayrı ayrı göreceğiz.

Ekranda birkaç tıklama ile: Evde iki Home/Nest Mini hoparlör kullanarak bir stereo ses sistemini bu şekilde kurdum

Eşleştirmeyi başlatmak için ikisinden birini seçebiliriz. Seçenekler menüsüne girmek için birkaç saniye uzun basın ve dişli çarklı simgeyi ararız ekranın sol alt kısmında, bize erişim sağlayan “Ayarlar” Cihazın.

Bu noktada yeni bir menü açılır ve ekranın ortasında başlıklı bir seçenek göreceğiz. “Stereo çifti oluştur…” hangisini tıklamamız gerekiyor.

2

Bu noktada başlıklı yeni bir ekran “Yeni Grup” iki hoparlörden oluşan gelecekteki stereo çiftini görüyoruz. orada yapmalıyız tamamlayıcı olarak kullanmak istediğimiz diğer hoparlörü seçin Her şeyden önce ikiden fazla konuşmacımız varsa yararlı bir şey. Bu noktada ve bir kez seçildikten sonra, hangi konuşmacının sağ ve hangisinin sol olacağını seçebiliriz.

Üç

Sistem, iki hoparlörün birleştirilmiş hali ile önceki ekrana döner. Bu noktada ona yeni bir isim verebiliriz (örnek için “Oda” kullandım) ve ardından otomatik yapılandırma süreci başlar birkaç saniye sürebilir. Bitirdikten sonra, kullandığımız odanın ekranında zaten bir “stereo çifti” olarak iki hoparlörü göreceğiz.

dört

Buradan, başlattığımız herhangi bir çoğaltma, aynı anda her iki hoparlörde de çalacaktır.her hoparlörün bir ses spektrumunu işleyebileceği bir stereo ses elde ederek elde edilen sesin kalitesini iyileştirdi ve daha gerçekçi ve saran bir ses elde etti.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler İki Apple HomePod Mini hoparlörlü bir stereo sistemi bu şekilde oluşturdum aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…