İçeriği iki televizyonda izlemek için Movistar’dan Multi+ nasıl kullanılır?

Movistar’ın Multi+ veya MultiPlus hizmeti operatörün uzun süredir televizyon paketlerinin kullanıcılarına veya müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Aynı avantajlara sahip olmamıza izin veriyor, ancak birkaç farklı odada aynı hizmeti birkaç farklı televizyonda almayı başarıyoruz.

Oturma odasında, ayrıca mutfakta veya yatak odasında veya çocuk odasında sözleşmeli olanı görebilirsiniz. Nasıl çalıştığını, nasıl sözleşme yapılacağını veya fiyatınıza dahil olup olmadığını nasıl anlarsınız Movistar’ın Fusión televizyon istasyonu.

Çoklu+ nedir?

Multi+ veya Multiplus Movistar herhangi bir yerden ikinci bir televizyondan erişmemizi sağlayan bir Movistar hizmetidir. evde başka bir oda bir kod çözücü aracılığıyla. Salondaki televizyonda ana Movistar+ dekoderine sahip olabilirsiniz, ancak ekstra bir deko sayesinde başka bir televizyon üzerinden sözleşme yaptığınız şeyin tüm işlevlerine, seçeneklerine ve içeriğine erişebilirsiniz.

hangisi sağlar?

Aşağıdaki paragraflarda ve bölümlerde dekorun neye izin verdiğini size söyleyeceğiz Movistar’dan ancak Movistar’dan Multi+, hizmeti evdeki ana televizyonda izliyormuşuz gibi bize tamamen aynı izin veriyor: herhangi bir içeriğe aynı anda ve bağımsız olarak erişin, Movistar+’ın tüm özelliklerine erişin başka bir televizyondan yayını duraklatın veya kaldığınız yerden izlemeye devam edin ve kayıtları herhangi bir dekoya bağımsız olarak kaydedin ve programlayın.

Gereksinimler

bir dizi var sahip olduğumuz gereksinimler Multi+ sahibi olmak için ne yapmalı

 • Sözleşmeli bir Movistar+ televizyon paketine sahip olun
 • Sahip olacağımız ekstra dekorla uyumlu bir televizyonunuz olsun
 • Daha sonra açıklayacağımız gibi kendi kod çözücünüz olsun
 • Dahil değilse aylık bir fiyat ödeyin

Fiyat

bağlı olacak Füzyon modaliteleri ücretin şu veya bu olduğunu taahhüt ettiğinizi ve aylık veya kurulum ücreti ödemeniz gerektiğini. Şu anda Movistar tarafından belirtilen fiyatlar:

Total Fusion’ın tüm modaliteleri

 • Aylık ücret: 0 €/ay
 • Kurulum ücreti: 0 €
 • Ek kod çözücü: UHD kod çözücü 40 € veya Akıllı Wifi kod çözücü 60 €

Artık sözleşmeye tabi olmayan tüm yöntemler

(Bu kategoride Fusion + Premium, Fusion + Ekstra Premium, Fusion + Total Premium, Fusion + Total Football, Fusion + Total Leisure, Fusion + Total Fiction buluyoruz)

 • Aylık ücret: 0 €/ay
 • Kurulum ücreti: 0 €
 • Ek kod çözücü: UHD kod çözücü 40 € veya Akıllı Wifi kod çözücü 60 €

Uyduya Göre Toplam Füzyon

 • Aylık ücret: 0 €/ay
 • Kurulum ücreti: 72,60 €
 • Ek kod çözücü: 5,60 €/ay

Füzyon Seçimi, Füzyon Tabanı, Füzyon 0

 • Aylık ücret: 7,86 €/ay
 • Kurulum ücreti: 50 €
 • Ek kod çözücü: UHD kod çözücü 40 € veya Akıllı Wifi kod çözücü 60 €

Sözleşmesiz birleşme yöntemleri

(Fusion Series; Fusion #0; Fusion With You; Fusion + Leisure, Kurgu, Total Olmayan Futbol; Fusion TV, Fusion 4G ve Maximum Fiber, Fusion Zero; Fusion Mini 4G; Fusion Fiber 4G; Fusion Seninle Televizyon)

 • Aylık ücret: 7,86 €/ay
 • Kurulum ücreti: 50 €
 • Ek kod çözücü: UHD kod çözücü 40 € veya Akıllı Wifi kod çözücü 60 €

Uydudan ise mevcut herhangi bir Füzyon

 • Aylık ücret: 11,20 €/ay. Fusion müşterileri için Premium, Premium Ekstra veya Premium Toplam paketi ile, yalnızca TV müşterileri için fiyat 5,60 €/ay (KDV dahil) ve ayda 7,86 € (KDV dahil).
 • Kurulum ücreti: 72,60 €
 • Ek kod çözücü: 5,60 €/ay

nasıl işe alınır

Movistar’dan Multi+ ile sözleşme yapmak için aşağıdaki adımları izlemeliyiz:

Çok

 • Seç istediğiniz kod çözücü (UHD veya Akıllı WiFi)
 • “Devam”a tıklayın
 • Movistar kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın
 • Hizmet sözleşmesi yapmak için adımları izleyin

Deco Multi'yi seçin

Televizyonunuza bir HDMI kablosuyla bağlamanız gereken talimatları içeren, kendi kendine kurulan bir deko olan dekoderi evde almanız gerekecek.

Hangi kod çözücü seçilir?

Kiralarken veya simüle ederken, bir önceki bölümdeki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, 40 veya 60 Euro’ya iki farklı kod çözücü seçeneği arasında seçim yapmanız gerektiğini göreceksiniz. Birini veya diğerini satın almaya karar vermeden önce ikisi arasındaki farklar konusunda net olmanız önemlidir, bu nedenle Movistar kod çözücünün nasıl çalıştığını, ne işe yaradığını, ne için olduğunu veya sizin için en iyi seçeneğin hangisi olduğunu açıklayacağız.

İki kod çözücü vardır: UHD Akıllı Wi-Fi Set Üstü Kutusu 60 euro için ve ücretsiz gönderim veya UHD Dekoder ile 40 euro fiyatla ve ücretsiz kargo. Her ikisinin de kendi kendine kurulabilme (bu fiyata) veya sırasıyla 110 Euro ve 90 Euro’ya kurulum seçeneği var, ancak kurulumları çok basit ve açıklanmış.

İkisi arasındaki fark nedir? Bir deko veya diğeri arasındaki fark, yönlendiriciye bağlantı şeklindedir, Movistar UHD kod çözücü, bir kablo aracılığıyla yönlendiriciye bağlanır (bu nedenle, ona yakın olması gerekir), Akıllı WiF, kendi adından da anlaşılacağı gibi , yönlendiriciye kablosuz olarak bağlanır evde. İlki, güç kablosuna ek olarak televizyona ve yönlendiriciye bir HDMI kablosuna ihtiyaç duyar. WiFi modeli yalnızca TV’nin kendisinden ve güç kablosundaki akımdan kaynaklanmaktadır ancak yönlendiriciden uzakta olabilir.

Onun ötesinde, her ikisi de 4K çözünürlüğe izin verir “Akıllı” olmasa bile televizyonumuzdan internete bağlanmamızı sağlayan ve örneğin diğer akış içeriklerini izlemek için uygulamalar indirebileceğiniz “canlılar uygulamaları” bulunan veya mevcut içerikler için. Ek olarak, her ikisinde de sesinizi kullanarak bir şey isteyebileceğiniz sanal bir asistana sahip Movistar Voice Remote bulunur: Aura ile çalışır ve film önerileri, belirli bir kanala koymak veya istediğiniz bir diziyi aramak için sorabilirsiniz. izlemek istemek.

Multi+ ne gibi avantajlara sahiptir?

Evdeki iki televizyonda aynı anda izleyebilirsiniz. Örneğin futbol ve filmler iki farklı ekranda sorunsuz. Diğer bir avantajı ise Movistar dekorunun tüm avantajlarına erişmemize izin vermesidir. “Akıllı”ya dönüşmek televizyonlarımız, sahip olduklarımızdan hiçbiri internete düzenli olarak erişmemize izin vermiyorsa. Ek olarak, Multi+ hizmeti birçok aylık taksitlere dahildir, bu nedenle yalnızca ek dekor için bir kez ödeyin ve keyfini çıkarmaya başlayın. Film kiralayabilir, kayıtlı içeriğin keyfini çıkarabilir, kayıtları programlayabilir veya genellikle dekoder ile yaptığınız gibi canlı şovu kontrol edebilirsiniz.

movistar yönlendirici profilleri

Ve Multi+ istemiyorsam daha fazla cihazda göremiyorum?

Evet, Movistar’da sahip olduğunuz herhangi bir içeriği Movistar+ veya daha önce Yomvi olarak adlandırılan şey aracılığıyla daha fazla cihazda görebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz tüm kanalları ve bazılarına erişiminiz olmasa da binlerce başlıktan oluşan ek kataloğun tamamını görmenizi sağlar. Movistar kod çözücünün işlevleri. Movistar+ (eski adıyla Yomvi) İspanya’da, ancak seyahat edecekseniz de izlenebilir çünkü Avrupa Birliği’nde, Norveç’te, İzlanda’da veya evden uzakta zaman geçirecekseniz Lihtenştayn’da içerikleri izlemeye devam edebilirsiniz.

yomvi destekleniyor TV, PC, Mac ile ve tabletlerde ve telefonlarda Android veya iOS uygulamalarına sahiptir. Zaten akıllı bir Smart TV’niz varsa veya Amazon’un Fire TV veya Google Chromecast’i gibi bir cihaz ve Multi+ kullanmak istemiyorsanız, uygulama mağazasından Movistar+ uygulamasını yükleyebilir ve içeriğe erişebilirsiniz.

movistar arayüzünü hareket ettiriyorum

İçeriği iki televizyonda görüntülemek için Movistar’s Multi+ nasıl kullanılır yazısı ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…