Hyundai Mocean: Bu, İspanya’da başlayan Hyundai abonelik aracı hizmetidir

Zaten abonelikle filmler, diziler, müzikler, video oyunları ve hatta elektrikli motosikletler var. Bir şekilde bu modelin otomobillere ulaşması ve Hyundai’nin aboneliğini başlatan “ilk otomotiv markası” olması doğaldır. Adı Mocean ve bugün İspanya’da başlıyor.özellikle Barselona’da ve teklifi basit: bir araba seç, bir plan seç ve sür.

Üç veya dört yıllık sözleşmeleri içerebilen kiralama veya leasing’in aksine, Mocean’ın planları daha kısadır, altı ile 24 ay arasında. Fiyatlar modele, kilometreye veya sigortaya göre değişir ve en temel i10 5P MPI 1.0 66CV için ayda 229 Euro ile Santa Fe TM CRDI 2.2 200CV 4X4AT için 609 Euro arasında değişir.

Amazon'da araç kiralama ve rekabeti: %30'a kadar daha ucuz, ancak daha az esnek ve daha az katalogla

Hepsi dahildir ve altı ayda bir değiştirilir

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/38/f3/a4/6033b5c13bef07927f/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/24/9f/f2/6033b5b13bef07928d/original/mocean-subscription-4.jpeg»}

Hyundai’den açıklandığı gibi, abonelik hizmeti bugün 22 Şubat’ta Barselona’da başlıyor, önümüzdeki aylarda diğer İspanyol şehirlerine ve Avrupa pazarlarına açılmak amacıyla. İşlem bir web sitesi üzerinden yapıldığından tamamen dijital bir hizmettir. Kullanıcı, aracı teslim aldığı ana kadar katılımcı bir bayiye gitmek zorunda değildir.

Kalıcılık planları geleneksel kiralamaya göre daha kısadır.Bu nedenle Mocean, kısmen, “çoğu durumda, şehre geçici olarak gelen ve bağları olmayan esnek hareketlilik talep eden” en profesyonel profilleri hedefliyor. Mocean’ın kayıt veya giriş ücreti ve teklifleri yoktur altı, 12, 18 veya 24 ayher altı ayda bir model değiştirme imkanı ile.

arabalar

Aylık ödeme, kapsamlı sigorta, bakım ve revizyonlar dahil tüm masraflar web sitesinde belirtilen fiyata dahildir. Yine de, erişmek istediğimiz arabayı yapılandırırken daha fazla veya daha az ekstra ekleyebiliriz. Sözleşmeye daha fazla ay eklemek fiyatı düşürürken, daha fazla kilometre eklemek rakamı artırır.

Baba, bana araba alma: Y kuşağı ilgilerini kaybediyor ve yükseliş trendi kiralama oluyor

Örneğin, katalogdaki tek elektrikli olan IONIC EV 88KW’ı seçersek öderiz. ayda 669 euro, ayda bin kilometre ve 25 yaş ve üzeri bir kullanıcı için sigorta. Bununla birlikte, iki yıllık bir sözleşme, aylık ödemeyi 130 avro azaltıyor, aylık 2.500 kilometrelik bir kilometre 45 avro artıyor ve 25 yaşın altındaki bir kişi için sigorta, toplam tutara beş avro ekliyor. 589 €. Planlar, gördüğümüz gibi, esnektir.

yapılandırıcı Konfigüratör de öyle.

Web’de belirtildiği gibi, Mocean’a kaydolmak için gereklidir 19 yaşından büyük olmak ve en az bir yıllık ehliyete sahip olmak. Daha sonra, bir kimlik ve ödeme gücü kontrolü yapılacaktır. Aboneliğin paylaşılamayacağına dikkat edilmelidir, bu nedenle aboneliğe ikinci bir sürücü eklemek mümkün değildir.

Hizmet şartlarında iptal cezası olduğu belirtilmektedir. Sözleşme, aracın teslim edildiği gün başlayacak ve seçilen süre tükenene kadar devam edecek ve iptal edilebilir. abonelik süresinin son gününden 30 gün önce bildirildiği sürece. İptal cezası, altı aylık planlar için kalan taksitlerin toplam tutarının %30’u, 12, 18 ve 24 aylık planlar için ise %25’i kadardır. Diğer davaların yanı sıra geç ödeme ve arabada sigara içme cezası da vardır.

– Haberler Hyundai Mocean: Bu, İspanya’da başlayan Hyundai abonelik aracı hizmetidir aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…