Hyper, iPhone 12 için bir MagSafe harici pili piyasaya sürdü

Hyper, iPhone 12 için bir MagSafe harici pili piyasaya sürdü

Aksesuar üreticisi Hyper, iPhone 12 için Pil Paketinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu kablosuz harici pil, iPhone’umuzu kablosuz olarak şarj edin ve birkaç saatlik kullanım süresini uzatın telefonumuza verebiliriz.

MagSafe, ancak yalnızca konum için, şarj değil

{«videoId»:»x7zp4g7″,»autoplay»:true,»title»:»iPhone 12 ile tanışma: yeni nesil iPhone»}

MagSafe kullanarak bu küçük harici pil, onları şarj etmek için iPhone 12’ye yapışır. Ancak düşündüğümüzün aksine, şarj için MagSafe teknolojisini kullanmaz, aksi takdirde bunun için 7.5W Qi standardına dayanır. Öte yandan, cihazın performansı üzerinde büyük bir etkisi olmaması gereken MagSafe teknolojisinin ilginç bir kullanımı, çünkü yük biraz daha yavaş olsa da görevini yerine getirecektir.

Pil 120 gram ağırlığında ve 5.000 mAh sağlama kapasitesine sahip, yani bir iPhone 12’yi iki kez şarj edebiliriz. Cihaz, bir USB-C konektörü kullanarak maksimum 12W hızında şarj olur.

Tasarıma gelince, kablosuz şarjı başlatma ve durdurma düğmesinin yanında, arkadaki dört LED, cihazın şarj durumunu gösterir. Hyper’a göre, paketin tamamı aşırı ısınmayı, aşırı yüklenmeleri önlemek için sensörler ve yabancı cisim algılama.

DigiTimes'a göre Apple, yeni Mac'ler için 4nm işlemcilerin üretimini sipariş ediyor

MagSafe’in hem şarj protokolü olarak hem de iPhone’ları çeşitli aksesuarlara hizalamak ve yerleştirmek için çok ilginç olduğu açıktır. Yavaş yavaş yerini birçok üçüncü taraf üreticinin tekliflerini başlatmasına bırakan bir standart. HyperJuice Manyetik Kablosuz Pil Paketi söz konusu olduğunda, bunu doğrudan Hyper web sitesinden 39,99 $ karşılığında satın alabiliriz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Hyper, iPhone 12 için bir MagSafe harici pili piyasaya sürdüaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…