Huawei'nin yeniden hüküm sürme planı var: yıl boyunca 3 adete kadar katlanır telefon piyasaya sürecek

Huawei’nin yeniden hüküm sürme planı var: yıl boyunca 3 adete kadar katlanır telefon piyasaya sürecek

Huawei’nin şu anki durumu, en hafif tabirle, ABD’nin başkanlık değişikliğine rağmen kaldırılmayan vetosu nedeniyle karmaşık. akıllı telefonlar yapmak için bileşen eksikliğiAncak Çinli üretici piyasaya sürmeyi planlıyor yılın geri kalanında üç yeni katlanır terminal.

Huawei Mate X2, Çinli marka tarafından sunulan son katlanır terminaldi.

Huawei’nin yeni katlanabilir telefonları hakkında bildiğimiz tek şey bu

Bir Digitimes raporuna göre, Çinli marka üç yeni katlanır akıllı telefon piyasaya sürdüpiyasaya çıkacak olan bu 2021’in ikinci yarısı.

Daha fazla bilgi: Fnac, web sitesindeki bir hata nedeniyle 124 avroya satın alınan yaklaşık 13.000 Huawei P30’u teslim etmek zorunda kalacak

Bu yıl Huawei için iyi başlamadı çünkü son zamanlarda dünyanın en çok satan 5 mobil markası sıralamasından ayrıldığını öğrendik, ancak Çinli üretici piyasaya üç yeni katlanabilir terminal getirerek toparlanmak istiyor. hatta çok daha uygun fiyatlara “giriş seviyesi segmenti hedefliyor”.

Çinli devin sunduğu son katlanır telefon, mat X2 ancak bu cihaz iki nedenden dolayı beklenen başarıyı göstermiyor: birincisi, fiyatı yaklaşık olarak fiyatlandırıldığı için maliyeti herkes tarafından erişilebilir değil 2.300 Euro değiştirmek ve ikincisi, bu bir terminaldir sadece Çin’de satılırbunun gerektirdiği sınırlamalarla.

Bu yeni ucuz Huawei katlanabilir akıllı telefonlar Satışları artırmak için küresel pazarancak yine de Google hizmetlerine sahip olmayacaklardı, Huawei cihazlarının günümüzdeki en büyük handikapı.

Aslında, Kirin işlemcilerini üretecek bileşenlerin eksikliği, ciddi sorunlara neden oluyor. yeterli birim üret Bu yılki franchise terminali Huawei P50, bu yüzden henüz resmi olarak sunulmadı.

Daha fazla bilgi: “Google uygulamalarına sahip bir Huawei cep telefonu istiyorum”: 2021’deki en iyi seçenekleriniz bunlar

Her ne olursa olsun, Harmony OS’nin bu yıl cihazlarının çoğuna gelişinin ve bu ucuz katlanır terminallerin piyasaya sürülmesinin başarılı olup olmadığını öğrenmek için beklememiz gerekecek. Huawei uçuşa geçti ve geçen yıla göre daha fazla akıllı telefon sattı.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Huawei’nin yeniden hüküm sürme planı var: Andro4all’da ilk kez yayınlandığı yıl boyunca 3 adede kadar katlanır telefon piyasaya sürülecek.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…