Huawei Watch GT’nizi bu aksesuarlarla koruyun

Harika özellikleri, imal edildiği malzemelerin kalitesi ve fiyatı, Huawei Saat GT en popüler ve en çok satan akıllı saatlerden biri olun. Zaten sahipseniz veya bir tane satın almayı düşünüyorsanız, kesinlikle mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını istersiniz. Saatin kendisi kaliteli malzemelere sahip ancak her zaman ilk günkü gibi olmasını sevenlerdenseniz en güzeli de size yardımcı olacak bazı aksesuarların olması. darbelere, çizilmelere veya çizilmelere karşı koruyun.

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki Huawei Watch GT’nin ekranı Gorilla Glass tarafından korunuyor, ancak bu, saatin bir noktada düştüğü, bir duvarın köşesine sürttüğümüz veya düşerken düştüğü anlamına gelmiyor. çıkarıyoruz. belirli bir an. Bu, evde veya macera sporunda bir tür görevi yerine getirdiğimizde akıllı saatimizin bir miktar hasar görme riskinden bahsetmiyoruz. artan zarar riski.

Bu durumda en iyisi olur saatimizi koruyun. Bunun için ekran için temperli cam, çerçeve halkaları, saatin tüm kasası için kapaklar veya koruyucu kapaklar veya bazı temizlik ve tamir takımları gibi bazı aksesuarların kullanılması tavsiye edilir. Daha sonra, bir derleme göstereceğiz Huawei Watch GT’nizi korumak için aksesuarlar ve böylece her zaman ilk gün gibi olsun.

Huawei Watch GT’yi korumak için aksesuarlar

Fintie Kılıf Koruyucu

Farklı sürümlerinde 46 mm Huawei Watch GT için tasarlanmış üç koruyucu kılıf paketi. Saati her türlü çizik, darbe ve çiziklerden korumak için yüksek kaliteli malzeme. Düğmeleri tamamen işlevsel hale getirmek için bir boşluk bırakarak ekran ve kasa için koruma sağlar. Saatin sesini artırmak ve ekranın dokunma hassasiyetini kaybetmemesi için ince ve hafif bir tasarıma sahiptir.

CAVN Koruyucu

Saatimize her türlü darbe veya çizilmeye karşı koruma sağlamak için yüksek kaliteli TPU malzemeden yapılmış Huawei Watch için iki ekran koruyucu ve kılıf paketi. Ekranın dokunma işlevinin etkilenmemesi ve dokunmaya karşı çok hassas olması için mükemmel uyum. Düğmelere erişim sağlar ve inceliğine rağmen büyük direnç sunar. Saati suda kullanacaksak çıkarmamız tavsiye edilir.

halka çerçeve

Darbelerin en sık geldiği bölge olduğu için Huawei Watch GT saatimizin ekranının çerçevesini korumak için halka çalın. Korumanın yanı sıra akıllı saatimize başka bir görünüm kazandıran ekranın çerçevesine yapıştırılmış yüksek kaliteli paslanmaz çelik bir halkadır. 46mm çaplı versiyon için tasarlanmıştır.

Ringke çerçeve halkası

Huawei Watch GT ekranının seramik çerçevesi için koruma sağlayan yüksek kaliteli paslanmaz çelik halka. O bölgeyi her türlü darbeden etkin bir şekilde korur. Takması çok kolaydır, zaten dayanıklı hale getirmek için güçlü bir yapıştırıcıya sahiptir. Sadece 15 gram ağırlığındadır ve 46mm modeli için tasarlanmıştır.

CAVN Ekran Koruyucu

Huawei Watch GT’nin ekranına yerleştirmek için dört adet temperli cam ekran koruyucu ile paketleyin. Ekranın yüzeyini yapıştırmadan önce hazırlayabilmemiz için her birine bir temizlik bezi eşlik ediyor. Her türlü çizilme ve darbelere karşı dayanıklı, ancak ekranın dokunma işlevinin bozulmaması için dokunmaya karşı yüksek hassasiyete sahiptir.

KIMILAR ekran koruyucu

Huawei Watch GT ve diğer uyumlu akıllı saat modellerinin ekranını herhangi bir darbe ve çizilmeye karşı korumak için üç adet temperli cam ekran koruyucuyla birlikte paketleyin. Parmak izi bırakmaz, kabarcıksız ve çok dayanıklıdır. Çok incedir ve ekranın doğru çalışmasına engel olmaması için yüksek dokunma hassasiyeti sunar.

Polonya Camı

Bu ürün, bir tür çizik veya yüzeysel çizik olması durumunda Huawei Watch GT saatimizin ekranını cilalamamızı sağlayan bir seryum oksit bileşiğidir. Ekrandaki her türlü leke, çizik ve yüzey çiziklerini, su birikintilerini ve diğer her türlü kirleri kolayca onarabilmektedir.

Cam Cila 100ml

Akıllı saatimizin ekranındaki herhangi bir çizik veya yüzeysel çizikleri cilalamak ve onarmak için 100 ml formatında Cila şişesi. Saat kadranına dikkatlice uygulamak ve çıkarılması zor olan her türlü kusur veya lekeden cilalamak için seryum oksit bileşiği.

DURAGADGET temizleme seti

Akıllı saatler, tabletler, akıllı telefonlar vb. gibi her türlü cihaz için eksiksiz temizlik seti. 100 ml temizleme spreyi, mikrofiber bez veya havlu ve fırça içerir. Temizleyici hızlı buharlaşır ve her türlü lekeyi çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Havlu, mükemmel bir sonuç vermek için yüksek kaliteli mikrofiberden yapılmıştır, fırça ise en erişilemeyen köşelerden kiri çıkarmak için idealdir.

SMARDY temizleme seti

Cep telefonlarımızı, tabletlerimizi, kameralarımızı, saatlerimizi vb. her zaman mükemmel durumda tutmak için tasarlanmış eksiksiz bir temizleme kitidir. Neopren torbalı mikrofiber bez, biyolojik maddelerle yapılmış sprey temizleyici, temizleyici veya hava üfleyici ve antistatik eldivenlerden oluşur.

Topes de Gama’da ilk olarak Huawei Watch GT’nizi bu aksesuarlarla koruyun girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…